ROBOTAS DULKIŲ SIURBLYS. TAIP AR NE?

Šiandien palikime vaikų reikalus ramybėje ir pakalbėkime apie daiktą, kuris mums tikrai palengvins darbą buityje. Įvairiausioms šluostėms, šluotoms, dideliems dulkių siurbliams tikrai atėjo laikas keliauti į sandėliukus. Robotas dulkių siurblys – gali tapti geriausiu Jūsų pagalbininku namuose! O ko mums, mamoms, daugiau reikia? Visos norime greitos tvarkos ir švarių namų. Tad šiandien dulkėms įveikti teks pajudinti vos vieną pirštą – tik tam, kad įjungtume šiuolaikišką prietaisą.

Pradėkime gal nuo to, kodėl apskritai verta įsigyti robotą siurblį?

Kaip jau ir minėjome prieš tai, mums, mamoms, tikrai labai svarbu laikas, o norint jo sutaupyti ir turėti švarius namus, šis prietaisas taps Nr. 1 Jūsų namuose! Net ir mažame bute grindų siurbimui tenka paaukoti bent pusvalandį, o ką jau kalbėti kas turi erdvius namus? Šie modernūs dulkių siurbliai šiandien nė iš tolo neprimena senųjų prietaisų. Kokybiški, patikimų gamintojų siurbliai robotai puikiai susitvarko net su sunkiausiomis užduotimis. Jų tikrai nereikia prižiūrėti, saugiai apvažiuos visas namuose esančias kliūtis, nenukris nuo laiptų, o dulkių siurbimą galėsite patikėti net tada, kai Jūsų nėra namuose. Jutikliais papildyti robotai dulkių siurbliai puikiai orientuojasi aplinkoje, todėl visuomet laiku grįžta prie maitinimo šaltinio.

Nuo ko pradėti ieškant geriausio roboto siurblio?

ecovacs-robotics-deebot-ozmo-slim10-robot_p9fP7DpMūsų namuose apsigyveno dulkių siurblys robotas “ECOVACS DEEBOT OZMO SLIM 10” ir  esame labai patenkinti. Jei paklaustumėte, nuo ko pradėti ieškant geriausių išmaniųjų telefonų visame pasaulyje, daugelis vienareikšmiškai atsakytų, kad pirmiausia nuo „Samsung“ ar „Apple“. Tik iš karto perspės, kad šių gamintojų produkcija yra pati brangiausia. O jei paklaustumėte, nuo ko pradėti ieškant geriausių robotų siurblių? Nedvejodami patarsime pradėti nuo „Ecovacs“.

Tai unikalus gamintojas, kuris jau 20 metų gamina tik robotus ir pasiekė tokį lygį, kad dabar laikomas vienu iš svarbiausių šios srities lyderių visame pasaulyje, tačiau kaip ir pačioje pradžioje, taip ir dabar „Ecovacs“ robotai kainuoja „protingus pinigus“ – pagal kainą ir kokybę, tai yra vieni iš pačių geriausių pasirinkimų rinkoje. O gal ir patys geriausi. O juk visi norime kokybės ir prieinamos kainos, ar ne?

ecovacs_deebot_ozmo_slim10_images_7889735697

Plačiau apie ECOVACS DEEBOT OZMO SLIM 10” modelį

Dulkių siurblys robotas su OZMO technologija – turi galimybę ne tik siurbti, bet ir plauti grindis. Taip pat šis robotas dulkių siurblys idealiai pritaikytas tiems, kas namuose laiko naminių gyvūnų. Viena ryškiausių šio roboto savybių yra ta, kad tai vienas ploniausių robotų dulkių siurblių rinkoje. „DEEBOT OZMO Slim10“ yra vos 5,7 cm storio, o tai reiškia, kad jam praktiškai nėra tokių vietų, kurių jis negalėtų pasiekti ir jas išvalyti. Jis kuo puikiausiai palenda po įvairiais baldais ir išvalo tas vietas, kurias kitiems robotams dulkių siurbliams yra tiesiog fiziškai neįmanoma pasiekti.

Galima pasirinkti iš kelių valymo režimų – „Hard Floor“ – sistemingai valo grindis, „Max“ – naudojam maksimalų galingumą, ypač naudinga, kai reikia išvalyti daug purvo, „Auto“ – įprastas valymas, „Edge“ – kambario kraštų ir kampų valymas ir „Spot“ – konkrečių vietų papildomam valymui. Pastarasis yra ypač naudingas jei ką nors išpilsite ant grindų. Tokiu atveju nereikės robotui be reikalo važinėti po visą kambarį, o jis išvalys būtent tą vietą, kurią nurodysite savo išmaniajame telefone.

Tai ko gero yra idealus variantas tiems, kurie gyvena mažesniuose namuose, turi daug baldų ir dar laiko gyvūnus – tad šis robotas siurblys išspręs daugybę problemų su namų švara.

Pabaigai

Turbūt jau visiems buvo tekę girdėti apie tokius įrenginius, tik gal ne visi dar ryžtasi įsigyti ir išbandyti. Tad mes tikrai visu 100proc. galime rekomenduoti ir sakyti TAIP! Robotai dulkių siurbliai – tvarkymąsi pavers maloniausia ir lengviausia buities užduotimi. O išleisti pinigai sugrįš su kaupu, nes turėsite daugiau laiko sau, šeimai ar tiesiog produktyvesnei veiklai.

Plačiau apie Ecovacs sekite Facebook: https://www.facebook.com/ecovacslietuva/

Instagram: https://www.instagram.com/ecovacs_lietuva/

“Ecovacs” dulkių siurblius robotus galite apžiūrėti ir įsigyti: Tele2, Senukai, Technorama, Pigu, Varlė, Topo Centras (Topo Centras internetinė prekyba).

 

 

RAŠYTI KOMENTARĄ