KALĖDINIŲ DOVANŲ IDĖJOS

Artėja pati nuostabiausia ir labiausiai laukiama šeimų šventė – Kalėdos… Papuošta Kalėdų eglė, spindinčios lemputės ir… Ir, žinoma, dovanos! Pakuoti ir dovanoti dovanas, tikrai smagus procesas, bet iki to tenka nueiti ilgą kelią, sukti galvą ką išrinkti, kur ieškoti dovanų, kur semtis idėjų. Tad šiandien Jums pateiksime pasiūlymų kaip ir ką dovanoti bei pristatysime mūsų kruopščiai atrinktų, originalių dovanų sąrašą.

Gera dovana – misija įmanoma?

Kas gali atsakyti, kokios Kalėdinės dovanos geriausios? Vieniems gal patinka saldžios, kitiems – kvapnios, tretiems – praktiškos, ketvirtiems – linksmos, originalios ir t.t.

Didžiausiu galvosūkiu dažniausiai tampa pačių mažiausių šeimos narių dovanos. Ką naudingo ir prasmingo padovanoti kūdikiui, jei jo tėveliai prašo nedovanoti žaislų? Ką dovanoti dvimečiui ar penkiamečiui? Išrinkti originalias dovanas vaikams dabar jau darosi sudėtinga. Parduotuvių vitrinos nukrautos įvairiausiais daiktais, internetas knibždėte knibžda įdomiausiomis idėjomis, bet kaip išsirinkti originaliausią dovaną, turbūt šis klausimas iškyla nevienam.

Rinkdami dovanėles patiems mažiausiems, visada stenkitės apgalvoti kiekvieną smulkmeną, dovana turi būti unikali ir kruopščiai parinkta, jog būtų tikrai vertinama ir negulėtų spintos lentynoje. Pasitelkite fantaziją, pagalvokite ką šeimos nariai mėgsta ir kas gali nudžiuginti. O jei dovaną renkate ne šeimos nariui, o draugų vaikui ar giminaičiui, visada turite progą paklausti tėvelių kas nudžiugintų jų vaikus ar tiesiog stebėti vaiką, jo pomėgius, stilių ir t.t. Juk geriau padovanoti tai – ko vaikas tikrai nori, nei kažkokį daiktą, kurio vaikutis galbūt net nepanaudos…

Ką rekomenduojame mes?

Visad renkant dovanas, norisi, jog jos būtų tikrai išskirtinės, kokybiškos ar net pagamintos Lietuvoje. Šie metai visam pasaulyje yra kitokie ir šios šventės bus kitokios… Tad ragindami likti saugiai namuose, skatiname palaikyti lietuvių verslus bei lietuvių kūrėjus, pas kuriuos rasite tikrai labai daug originalių ir įdomių dovanų!

! Neužmirškite, jog perkant internetu, galite atrasti dar daugiau originalių dalykėlių, sutaupyti laiko, o dovaną gauti tiesiai į namus ar iš kart adresuoti tam – kam ji ir yra skirta. Taip sutaupysite ir laiko, ir jėgų!

Didelis įvairių dovanų pasirinkimas Jums tikrai leis atrasti pačius geriausius sprendimus, ir tikrai galėsite išrinkti tinkamiausią dovaną. 

Tad šiandien, mes norime palengvinti Jums užduotį ir pasiūlyti įvairių dovanų idėjų ir, kas svarbiausia – jos visos originalios ir su „cinkeliu“. Tikrai nesunkiai atrasite tokių dovanų, kurios gali pradžiuginti kiekvieną vaiką, šeimą ar moterį. Nedelskite pradėti dovanų pirkimo maratoną, nes nepajusite, kai Šv. Kalėdos pasibels į Jūsų namų duris…

REKOMENDUOJAME!

Smagiai ir kūrybingai vaikystei…

317216947_1776808779349279_5373277308105092556_n

Lavinamieji Pono kartono kartoniniai žaislai ne tik leidžia išsipildyti slapčiausiems norams, bet ir skatina vaikų kūrybiškumą kuriant svajonių namą, traktorių, raketą ar automobilį. Pasitelkęs spalvotus pieštukus, kreideles ar akvarelę – mažais potepiais kiekvienas vaikas atskleis visus net ir mažiausius savo troškimus.

Daugiau info: https://www.facebook.com/PonasKartonas1

————————————————————————————————————————————-

Vaikų žaidimams ir ramybei…

261655679_581222072937578_1052790714860996724_n

Smagu – ramu – tai šaunūs, smagūs, spalvoti žaislai su paslaptimi! Kokia? O gi jie padeda išmokti nusiraminti, mankštinti rankeles bei galveles! Nusiraminimo žaislai vaikui leidžia saugiai išleisti emocijas, o rinkiniai sudomins bei užims ne tik vaikus, bet ir jų tėvelius!

Facebook: https://www.facebook.com/smaguramu

————————————————————————————————————————————-

Išskirtinumas, jaukumas, mielumas…

317143646_13vsf22359635196806_1432613249796283297_n

Kai aš mažas buvau yra lietuviškas prekinis ženklas, kuriantis iškirtinias ranko darbo dovanas vaikams.

Daugiau info: https://www.kaiasmazasbuvau.lt/

————————————————————————————————————————————-

Vasaros skoniui ir saldžiai, sveikai vaikystei…

nn

Mados Fėjos. Atėjo Kalėdinių fotosesijų metas, kuris taip pat gali būti vaikui pati gražiausia dovana – ir ne todėl, kad nuotraukos bus gražios – vaikui svarbiausias laikas, praleistas kartu su tėveliais ir fotosesijos metu aidintis juokas, šypsenos bei karštas šokoladas. O tėveliams dėl gražių nuotraukų gali padėti MADOS FĖJOS, kurios gali papuošti ne tik per Kalėdas, bet visais metų laikais. Šis socialiai atsakingas verslas, kuris skatina mažinti vartotojiškumą nuomodamas šventinius, rankų darbo kurtus rūbelius mamoms ir jų vaikams.

Daugiau info: https://www.madosfejos.lt

Facebook: https://www.facebook.com/Madosfejos

————————————————————————————————————————————-

Patogumui ir praktiškumui…

317139008_542801454357090_5434941306482245736_n

Eko batukai – tai natūralios odos  avalynė, pagaminta pagal ortopedinius reikalavimus, minkštu, patogiu odiniu vidumi, kuris garantuoja stabilumą, lengvumą, kvėpuojančią odą bei lankstumą. Tvirti, kokybiški batukai gali tapti labai puikia ir praktiška dovana Jūsų mažyliams.

Daugiau info:  https://www.ekobatukai.lt/

Facebook: https://www.facebook.com/ekobatukai

————————————————————————————————————————————-

Stilingai vaikystei…

317688475_3397480450514303_610898070023835091_nDupis.lt – Sezoninės kepurės, laisvalaikio rūbai, kojinytės ir aksesuarai vaikams. Pagaminta – Lietuvoje. Stilingai vaikystei, labai praktiškos ir mielos dovanėlės.

Daugiau info: https://www.dupis.lt

Facebook: https://www.facebook.com/Dupis.lt

RAŠYTI KOMENTARĄ