29173328-christmas-gifts-for-him_cover_2000x1335

KALĖDINIŲ DOVANŲ IDĖJOS

Artėja pati nuostabiausia ir labiausiai laukiama šeimų šventė – Kalėdos… Papuošta Kalėdų eglė, spindinčios lemputės ir… Ir, žinoma, dovanos! Pakuoti ir dovanoti dovanas, tikrai smagus procesas, bet iki to tenka nueiti ilgą kelią, sukti galvą ką išrinkti, kur ieškoti dovanų, kur semtis idėjų. Tad šiandien Jums pateiksime pasiūlymų kaip ir ką dovanoti bei pristatysime mūsų kruopščiai atrinktų, originalių dovanų sąrašą.

Gera dovana – misija įmanoma?

Kas gali atsakyti, kokios Kalėdinės dovanos geriausios? Vieniems gal patinka saldžios, kitiems – kvapnios, tretiems – praktiškos, ketvirtiems – linksmos, originalios ir t.t.

Didžiausiu galvosūkiu dažniausiai tampa pačių mažiausių šeimos narių dovanos. Ką naudingo ir prasmingo padovanoti kūdikiui, jei jo tėveliai prašo nedovanoti žaislų? Ką dovanoti dvimečiui ar penkiamečiui? Išrinkti originalias dovanas vaikams dabar jau darosi sudėtinga. Parduotuvių vitrinos nukrautos įvairiausiais daiktais, internetas knibždėte knibžda įdomiausiomis idėjomis, bet kaip išsirinkti originaliausią dovaną, turbūt šis klausimas iškyla nevienam.

Rinkdami dovanėles patiems mažiausiems, visada stenkitės apgalvoti kiekvieną smulkmeną, dovana turi būti unikali ir kruopščiai parinkta, jog būtų tikrai vertinama ir negulėtų spintos lentynoje. Pasitelkite fantaziją, pagalvokite ką šeimos nariai mėgsta ir kas gali nudžiuginti. O jei dovaną renkate ne šeimos nariui, o draugų vaikui ar giminaičiui, visada turite progą paklausti tėvelių kas nudžiugintų jų vaikus ar tiesiog stebėti vaiką, jo pomėgius, stilių ir t.t. Juk geriau padovanoti tai – ko vaikas tikrai nori, nei kažkokį daiktą, kurio vaikutis galbūt net nepanaudos…

Ką rekomenduojame mes?

Visad renkant dovanas, norisi, jog jos būtų tikrai išskirtinės, kokybiškos ar net pagamintos Lietuvoje. Šie metai visam pasaulyje yra kitokie ir šios šventės bus kitokios… Tad ragindami likti saugiai namuose, skatiname palaikyti lietuvių verslus bei lietuvių kūrėjus, pas kuriuos rasite tikrai labai daug originalių ir įdomių dovanų!

! Neužmirškite, jog perkant internetu, galite atrasti dar daugiau originalių dalykėlių, sutaupyti laiko, o dovaną gauti tiesiai į namus ar iš kart adresuoti tam – kam ji ir yra skirta. Taip sutaupysite ir laiko, ir jėgų!

Didelis įvairių dovanų pasirinkimas Jums tikrai leis atrasti pačius geriausius sprendimus, ir tikrai galėsite išrinkti tinkamiausią dovaną. 

Tad šiandien, mes norime palengvinti Jums užduotį ir pasiūlyti įvairių dovanų idėjų ir, kas svarbiausia – jos visos originalios ir su „cinkeliu“. Tikrai nesunkiai atrasite tokių dovanų, kurios gali pradžiuginti kiekvieną vaiką, šeimą ar moterį. Nedelskite pradėti dovanų pirkimo maratoną, nes nepajusite, kai Šv. Kalėdos pasibels į Jūsų namų duris…

REKOMENDUOJAME!

Stilingoms Kalėdoms ir ne tik…

stiliaus namai

“Stiliaus Namai” – stilingos moters – stilingas butikas. Čia gyvena stilinga ir išskirtinė apranga moterims, avalynė, aksesuarai, namų kvapai ir kvepalai. Tai, ką visada turi turėti kiekviena moteris. Mes Jums Kalėdų dovanoms siūlome rinktis nišinius namų kvapus! Neužmiršti, pasakiškai gražių aksesuarų moterims bei pasipuošti stilingais drabužiais

Daugiau info: https://www.facebook.com/stiliausnamai.lt

————————————————————————————————————————————-

Dovanėlės pagal Jūsų norus…

daivosDirbtuvele

“Daivos krautuvėlė”. Kaip puiku gauti dovaną, kuri skirta tik Tau. Siuvinėtas rankšluostis, pagalvėlė su inicialais liks ilgam prisiminimui. Mylimas žaisliukas, siuvinėtas zuikutis su vaikučio vardu/metrikais – geriausias draugas, lydės mažylį ir į sapnų šalį, ir į keliones.

Facebook: https://www.facebook.com/daivosdirbtuvele

————————————————————————————————————————————-

Kūrybingumui…

smeilio laime

“SMĖLIO LAIMĖ” – vaikams bei suaugusiems skirtas piešimas spalvotu smėliu, pasižymintis terapiniu poveikiu bei suartinantis šeimos narius naujai veiklai. Smagus kūrybinis procesas skatina teigiamas vaiko emocijas , didina pasitikėjimą savimi , ugdo kantrybę. Siūlome nustebinti savo vaikus SMĖLIO LAIMĖ  dovanomis.

Daugiau info: https://www.smeliolaime.lt

Facebook: https://www.facebook.com/smeliolaime

————————————————————————————————————————————-

Vasaros skoniui…

FitSnack

“Fit Snack” pastilė – vaisių ir uogų juostelės, pagamintos išdžiovinus vaisių ir uogų tyrę, nenaudojant jokių priedų: saldiklių, konservantų ar dažiklių. Tai neįtikėtinai skanus gardumynas su maksimaliu vitaminų ir mikroelementų kiekiu, tinka bet kokio amžiaus smaližiams. Pasaldinkim gyvenimą – sveikų užkandžių dovanomis.

Daugiau info: https://www.fitsnack.lt

Facebook: https://www.facebook.com/fitsnack.lt

————————————————————————————————————————————-

Ekologiškai namų priežiūrai…

Svaros

“Ekologiška namų priežiūra” – ekologiškų ir tvarių Nano silver šluosčių atstovas Lietuvoje. Namų linijos šluostės dėl specialios plauko struktūros puikiai valo įvairius paviršius: nuo vonios iki židinio, nenaudojant jokios chemijos, tik vandenį, todėl  puikiai tinka ne tik alergiškiems žmonėms, tačiau yra saugūs vaikams, gyvūnams ir gamtai.

Daugiau info: https://www.facebook.com/Ekologiskanamuprieziura

————————————————————————————————————————————-

Kvepiantiems namams…

swiss made

“SWISSMADE.LT” – dovanokite aromatines žvakes interjerui. Šiuo šaltuoju metų laiku, žvakės suteiks išskirtinio žavesio ir sukurs jaukią atmosferą su užburiančiu kvapu. Žvakės gaminamos iš aukščiausios kokybės vaško, kurio sudėtyje tik natūralūs komponentai.  Žvakių dagčiai pagaminti iš natūralios medvilnės ir yra apdoroti be švino.

Daugiau info: https://swissmade.lt

Facebook: https://www.facebook.com/swissmade.lt

————————————————————————————————————————————-

Stilingoms mergaitėms…

dodoKids

“DO DO KIDS” – ne tik suaugę mėgsta rengtis patogiai ir madingai. Vaikai – didieji kritikai, bet kokiu klausimu, neišimtis ir drabužiai. ,,Do Do Kids” prekės ženklas vienijantis įvairius vaikų stiliaus drabužius bei avalynę. Kokybiškos ir stilingos prekės iš viso pasaulio, seniai pamėgtos ir lietuvių. Mums rūpi vaikų stilius!

Daugiau info: https://www.facebook.com/dodokidslietuva

————————————————————————————————————————————-

Skambutis nuo Kalėdų senelio…

ridikeliuMokykla

“Ridikėlių mokyklėlė”. Tiesioginis video skambutis Kalėdų seneliui – bus pati geriausia dovana. Skambučio trukmė ~10 min.  Kalėdų senelis linksmai kalbės apie vaiko norus, vaiko pomėgius ir gerus darbus. Nustebinkite savo mažylius! Startuojame gruodžio 5 d.

Daugiau info: http://ridikeliu.lt

Facebook: https://www.facebook.com/ridikeliu

————————————————————————————————————————————-

Saugiai vaikystei…

Saugus vaikas

“Saugus Vaikas” – laikrodukai specialiai sukurti, kad mūsų mažieji padaužos visada būtų pasiekiami, esat mokykloje ar, kad ir kur jie beieškotų nuotykių. Laikroduku galėsite ne tik paskambinti ir priimti skambučius, bet ir tėveliai savo telefonuose gali matyti vaiko buvimo vietą. Turime įvairių modelių ir spalvų! Saugiai vaikystei – saugios dovanos.

Daugiau info: https://www.saugokimevaikus.lt

Facebook: https://www.facebook.com/saugokimevaikus

————————————————————————————————————————————-

Daugybei įvaizdžių…

Double Bouble

“Double Bubble” – tai itin kokybiškos, smagios, puikiai ausis apsaugančios ir išliekančios vietoje kepurės bei galvajuostės su keičiamais aksesuarais, sukurtos po ilgų ieškojimų ir bandymų, galiausiai tapusios tiesiog nepamainomomis bet kokiai progai! Keičiamų aksesuarų dėka, tarp kurių yra net atšvaitų (!), kaskart susikurkite vis kitokį įvaizdį! Jau ir berniukams!

Daugiau info: https://www.facebook.com/DoubleBubbleLT

————————————————————————————————————————————-

Unikalumas ir išskirtinumas…

AhaBox

“AHA BOX” – unikali, iki mažiausių smulkmenų apgalvota dovanos idėja, kartu su personalizuotu linkėjimu, precizišku gaminių supakavimu bei pristatymu visoje Lietuvoje. Tai – unikali dovanų dėžutė skirta Jūsų artimiesiems. Kalėdinis laikotarpis – tobulas laikas susipažinti su AHA BOX!

Daugiau info: https://www.facebook.com/ahaboxshop

————————————————————————————————————————————

Visai šeimai…

aj puskis

“A.J design, Puksis” – prekės ženklas, sukurtas šeimos. Tai mūsų maža bendruomenė, kurioje dalyvauja visi šeimos nariai. Lietuviškas ženklas, kuris jau įsitvirtinęs ne tik Lietuvoje. Turėjome garbės sukurti ne vieną karališką stilių, kuris buvo publikuojamas spaudoje: “London megazine”, “Lietuvė”, “Sukurta motinystei”. Kiekviena aprangos detalė apgalvota iki minimaliausios smulkmenos. Naudojami tik natūralūs audiniai: šilkas, medvilnė, linas. Rūbai sukurti devėti visai šeimai. Mada, tai ne tik stilius bei kokybė, bet ir gyvenimo būdas.

Daugiau info: https://www.facebook.com/ajpuksis

———————————————————————————————————————–

Patiems mažiausiems…

patiPati

“Pàti Pàti. Dovanų krautuvėlė”. Mūsų misija – pasitikti mažąsias širdeles ir jas pasveikinti su gimimu! Gaminame rankų darbo dovanų rinkinius, kuriuos galite padovanoti sutiktuvių ar susipažinimo su kūdikėliu metu (ir ne tik). Kalėdiniu laikotarpiu gaminame ir dovanas vyresniems vaikams bei suaugusiems! Kainos ypač draugiškos visiems!

Daugiau info: https://www.facebook.com/Pàti-Pàti-Dovanų-krautuvėlė-103302751484149

————————————————————————————————————————————

Jog visada būtų šilta…

My Knit

“MyKnit”. Su meile pagaminti rankų darbo šalikai ir galvajuostės apgaubia savo šiluma lyg švelnios mamos rankos. Šie aksesuarai ne tik apsaugo nuo šalčio, bet gali tapti unikalia stiliaus detale, traukianti praeivių žvilgsnius savo nuostabiomis spalvomis, kurios paryškins Jūsų nuotaiką ir individualumą.

Daugiau info: https://www.facebook.com/MyKnit.Lt/

————————————————————————————————————————————

RAŠYTI KOMENTARĄ