DRABUŽIAI, KURIUOS PRIVALO ĮSIGYTI KIEKVIENA BŪSIMA MAMA

Rasti ką apsirengti po gimdymo gali būti iš ties sudėtinga. Moters kūnas po vaikelio atėjimo patiria didelius pokyčius, dažnai jaučiamas tam tikras diskomfortas, todėl svarbu rasti aprangą, kuri būtų patogi. Pirmieji mėnesiai kiekvienai naujai mamai atneša ne tik daug džiaugsmo, bet ir nuovargio bei streso, dėl to, drabužiais, kuriuos dėvėsite po vaikelio atėjimo į pasaulį verta pasirūpinti iš anksto. Vienas didžiausių prioritetų renkantis naujus drabužius turėtų būti komfortas. Drabužiai neturėtų stipriai varžyti jūsų judesių ar būti per daug aptempti. Taigi, šis straipsnis skirtas visoms moterims, kurios ruošiasi vaikelio sutikimui.

Patogi pižama 

Investuokite į kokybišką pižamą. Pirmosiomis savaitėmis daug laiko praleisite lovoje, nes kūnui reikia atsigauti. Rinkite pižamą atsižvelgdamos į mažylio poreikius. Pirkite susagstomus miego marškinius, kuriuos galėsite lengvai atsegti, kai ateis metas vaikelio žindymui. Leginsai yra pamėgti daugelio moterų dėl savo patogumo. Vėsiomis naktimis galite miegoti tiesiog su prigludusiomis tamprėmis. Jos yra tokios universalios, kad jas galite dėvėti ne tik namuose, bet ir pasivaikščiojimams lauke. Svarbiausia, kad juosmuo nebūtų per daug aptemptas. Dar vienas svarbus aspektas renkantis miego rūbus – medžiaga. Ieškokite kuo natūralesnių audinių, kurie leis jūsų kūnui kvėpuoti. 

Funkcionalūs apatiniai

Patogūs aukštos kokybės apatiniai yra labai svarbūs kiekvienai naujai mamai. Įsigykite maitinimo liemenėlę, kuri suteiks daug komforto. Specialiai sukurtos liemenėlės palengvina maitinimo vargus, jums nereikės vargintis ją nusiimant ir užsidedant. Po nėštumo moters krūtinė nuolat kinta, todėl svarbu išsirinkti liemenėlę, kuri ją prilaikytų ir tinkamai priglustų prie kūno. Ne ką mažiau svarbu surasti kokybiškas kelnaites. Moterims, kurios buvo atliktas C pjūvis rekomenduojama dėvėti kelnaites aukštu liemeniu, Įsitikinkite, kad juosmens juostelė eitų virš pjūvio juostos, kad žaizda galėtų lengviau gyti. Šiuo metu rinkoje galite rasti ypač stilingų apatinių maitinančioms mamos. Dažnai jie būna puošti nėriniais ar kitomis dekoro detalėmis, kurios suteikia papildomo žavesio.

Laisvos suknelės

Net ir augindamos mažylį mamos nori jaustis gražios. Patogumas neturėtų trukdyti jums jaustis gražiai ir stilingai. Susitikimams su draugams ar pasivaikščiojimams gamtoje vasaros metu rinkitės ilgas laisvai krentančias sukneles. Ieškokite susiaučiamų suknelių, kurių plotį galėsite reguliuoti pačios atsižvelgdamos į savo kūno pokyčius. Per krūtine susiaučiamos suknelės yra labai patogios maitinant kūdikį, todėl verta savo spintoje turėti bent keletą vienetų tokio tipo drabužių. Rekomenduojama atsisakyti daug priežiūros reikalaujančių audinių. Po gimdymo svarbiausias jūsų prioritetas bus mažylio gerovė, todėl stokosite laiko pašaliniams dalykams. Rinkitės audinius, kuriuos galėsite skalbti skalbimo mašinoje kartu su kitais drabužiais.

Lengvi megztukai

Po gimdymo didelė dalis moterų susiduria su karščio ir šalčio bangomis. Tai natūrali organizmo reakcija į hormonų svyravimus. Dėl to, vertėtų rinktis drabužius, kuriuos galėsite greitai patogiai apsivilkti, o patiriant karščio pylimą lengvai nusivilkti. Venkite džemperių ar megztinių, kuriuos turite vilktis per galvą, nes tai tikrai nesuteiks jums komforto žindymo laikotarpiu. Lengvi megztiniai su sagomis yra puikus pasirinkimas visoms jaunoms mamoms. Dėl komforto tikriausiai dėvėsite daug tamprių, todėl patartina rinktis ilgesnes palaidines ar tunikas. 

RAŠYTI KOMENTARĄ