LAIŠKAI IŠ IZRAELIO. Trečioji diena

2016-01-11

Štai palydėjom dar vieną dienelę Tel Avive:) šiandien jūra nurimo ir banglentininkus pakeitė žvejai:) jų pilna visa prieplauka!
Statistika: sutiktų kareivių 0; kratų 0. Pradedu galvoti, kad galbūt tie kareiviai tik ginčytinoj Jeruzalės  teritorijoje būna?

DCIM102GOPRO

Tačiau tai mums nesukliudė pasiekti visai smagų parką, kuriame Motiejus susirado draugą Ugr (ar kažkaip panašiai). Tai metukų amžiaus žydaitis, kuris bijo vaikų. Todėl tik Motiejus labai norėjo su juo žaisti ir artimiau susipažinti, o jis buvo įsikibęs į mamą. Mudvi su berniuko mama smagiai pasikalbėjom. Ji man rekomendavo kelis kūdikių žaidimų kambarius. Galbūt kuriame nors ir apsilankysim:)
Taip pat šiandien ėjom į vietinį turgų. Prisipažinsiu, kad ŽIAURIAI bijojau… bet pasirodo nėra jau taip blogai – kainos visur surašytos, tad niekur nesiderėjau. O kainos daug pigesnės nei parduotuvėje! Bananai po 4-5 šekelius, apelsinai ir mandarinai taip pat. Granatai po 6. Mačiau, kad buvo ir braškių po 20 šekelių (apie 20 Lt.), bet pabijojau ir nepirkau… nebuvau tik į mėsos skyrius užėjusi, nes turgaus šurmulys ir rėkaujantys arabai labai išgąsdino Motiejuką.
Dar šiandieną vaikščiojom po senąjį uostą bei užsukom į dar vieną parką. Buvo planas pasiekti botanikos sodą bet persigalvojom.. labai jau nejauku vaikščioti ne centrinėmis gatvėmis. Kažkaip man nekelia pasitikėjimo tie juodaodžiai ir musulmonai. Galbūt čia tik stereotipai, bet… kitas reikalas jei tokiom gatvelėm klaidžiočiau ne viena:) na gal ryt pabandysiu pasižiūrėt, ar nuo mūsų namų yra artimesnis kelias.
Praėjusią naktį jau visi miegojom kur kas geriau! Gal pradėjom priprasti? Tomui čia taip patinka, kad sakė galėtų kelis metus čia pagyventi;)
Kuo aš stebiuosi, tai nuolatinis izraeliečių judėjimas! Šiandien ėjom pro baseiną ir ten žmonės ne šiaip ilsisi, o daug labai daug plaukia! Kas dar nuostabu, tai puikiai išnaudoti plotai. Eini eini ir žiūri parkas. Vėl kelios gatvės ir jau žiūrėk vėl koks parkelis!
Dovilė

RAŠYTI KOMENTARĄ