SPARTIEČIŲ LAIKŲ RECEPTAI ŠIŲ DIENŲ KOSMETIKOS GAMYBOJE

Ar jau girdėjote apie graikišką kosmetikos liniją Agnotis? Tai produktai, kuriuose persipina tradiciniai graikiški receptai ir natūralūs ingredientai tiesiai iš Graikijos žemės. Pavadinimas „Agnotis“ graikų kalboje reiškia tyrumą – žodį, atspindintį pagrindines Agnotis linijos vertybes ir tikslus. Būtent atsidavimas siekiant produktų tyrumo gamintojus skatina nuolat tobulėti, o išgryninti ingredientai ir medžiagos padeda apsaugoti jautrią kūdikių odą.

vaskelemVisi Agnotis produktai yra draugiški gyvūnams, tai reiškia, kad produktų gamyboje pasitelkiami humaniški ir patikimesni produktų testavimo būdai. Produktai alsuoja subtiliais ramunėlių ir medetkų ekstraktų kvapais, o produktų sudėtyse daugiau nei 93% ingredientų – natūralios kilmės. Na, o produktų pakuotės, laimėjusios daugybę dizaino apdovanojimų, leidžia produktais džiaugtis ne tik odai, bet ir akiai.

Vienas ryškiausių šios linijos produktų – jonažolių aliejus. Tai pagal tradicinį graikų receptą pagamintas masažinis aliejus kūdikiams, vaikams bei mamoms, pasižymintis priešuždegiminėmis, raminančiomis bei gydomosiomis savybėmis. Šis receptas buvo naudojamas dar spartiečių laikais, kariai šiuo aliejumi tepė karo lauke atsiradusias žaizdas. Dažna šeima Graikijoje turi savo asmeninį aliejaus receptą. Agnotis kūno aliejus praturtintas vitaminu E ir 7 natūraliais aliejais (jonažolių, alyvuogių, avižų, ramunėlių, medetkų, saulėgrąžų ir echiumų). Pasak tinklaraštininkės, informacinių rinkinių platformos „Auganti šeima“ tėvams kūrėjos apžvalgos, Agnotis aliejus lengvai susigeria, nereikalaudamas papildomo nusausinimo ir tinka į atopinį dermatitą linkusiai jos dukrytės odai. 99,9% šio aliejaus ingredientų – natūralios kilmės.

Agnotis linijoje taip pat rasite natūralią jūros kempinę. Graikijoje jūros kempinės nuo seno buvo žinomos kaip minkštasis auksas. Kempinės traukiamos iš Graikijos krantus skalaujančios Egėjo jūros, kuri istoriškai laikoma šių jūros gyvių klestėjimo vieta. Kempines žvejojantys narai neretai turi pasinerti į keliasdešimties metrų gylį. Kempinės traukiamos taip, kad dalis jų lieka ant jūros dugno, taip išsaugant galimybę kempinei vėl ataugti. Jūros kempinės yra itin porėtos, tai jas paverčia tokiu puikiu sintetinių kempinių pakaitalu. Jūros kempinės – tai visiškai natūralus ir hipoalerginis būdas rūpintis kūdikio oda. Sušlapusi kempinė tampa ypač švelni, tačiau išlieka tvirta ir elastinga, pasižymi antibakterinėmis, priešgrybelinėmis savybėmis.

vaskele4mŽvelgiant į Agnotis produkciją pro akis nepraslysta žaismingose, gyvūnėlių iliustracijomis dekoruotose ir dizaino apdovanojimus gavusiose pakuotėse esančios Agnotis sauskelnės bei sauskelnės kelnaitės. Agnotis sauskelnės iš vakarietiškų sauskelnių išsiskiria švelnumu, plonumu, efektyviu skysčių sugeriamumu bei apsauga nuo pratekėjimo. Sauskelnės yra hipoalerginės, dermatologiškai patikrintos, todėl galite būti ramūs – jos nedirgins jautrios mažylio odos. Sauskelnių gamyboje nenaudojami kvapikliai ar sintetiniai dažikliai, kurie įprastai mažyliams sukelia alergines reakcijas.

Linijoje tėveliai taip pat ras drėgnas servetėles, kurios gelbėja kasdienybėje, hipoalerginius namų chemijos produktus kūdikių rūbeliams bei žindukams ir žaislams, padedančius kūdikių  priežiūros  iššūkius padaryti mažesniais, bei kosmetikos produktus visiems kūdikių odelės poreikiams.

Svarbu paminėti, jog socialinė atsakomybė – viena didžiausių Agnotis kampanijos vertybių. Agnotis gamintojai rūpinasi socialinėmis problemomis ir vykdo kampaniją „Vienas kitam“. Gamintojai tiekia sauskelnes ne pelno siekiančiai organizacijai Graikijoje „Vaiko šypsena“, taip padėdami sunkiai besiverčiančioms šeimoms pasirūpinti savo mažaisiais. Taip pat Agnotis gamintojai teikia paramą Sirijos karo pabėgėliams Graikijoje.

Agnotis – nes jų juokas yra mūsų džiaugsmas.

Visus Agnotis produktus įsigyti ir išbandyti galite internetinėje parduotuvėje www.kobi.lt.

RAŠYTI KOMENTARĄ