RENGINYS. Nemokamas Giedrės Beinoriūtės filmo „Pokalbiai rimtomis temomis“ (2012) seansas ir diskusija

Lapkričio 24-ąją naujai atsidariusiame VDU studijų ir mokslo centre organizuojamas nemokamas Giedrės Beinoriūtės filmo „Pokalbiai rimtomis temomis“ (2012) seansas ir diskusija su filmo režisiere, Lietuvos psichologijos studentų asociacija LiPSA bei „Vaikų linija“.

Renginį inicijuoja emocinės paramos tarnyba „Vaikų linija“, dirbanti jau 19 metų ir teikianti pagalbą vaikams ir paaugliams telefonu bei internetu. Šiuo renginiu siekiama suburti mokytojus, tėvus, kitus atsakingus asmenis ir būsimus praktikus, studentus aptarti vaikų jauseną šiuolaikiniame nesaugiame pasaulyje.

Šiuo metu vis garsiau kalbama apie tai, jog dabartinė vaikų karta ypatinga: reikia daugiau dėmesio, pastangų ir įgūdžių atsiliepiant į jų norus ir jausmus. Stiprią įtaką vaikams daro ir sparčiai besikeičianti aplinka: naujos technologijos, didesnės galimybės, laisvės.

Todėl kviečiame ateiti, pamatyti ir pasikalbėti apie dalykus, su kuriais susiduriame atsiliepdami į vaikų jausmus.

Lapkričio 24 d., ketvirtadienį, 18 val. VDU studijų ir mokslo centre (Kaune). Dalyvavimas – nemokamas, būtina išankstinė registracija https://goo.gl/forms/oUtbBXHrnHTFjeJa2!

Laukiame jūsų!

RAŠYTI KOMENTARĄ