RAUDONO SIŪLO MAGIJA IR APSAUGA

Ar žinojote, jog raudoną siūlą, aprišus aplink riešą, jis saugoja nešiotoją nuo ligų, nesėkmių ir nužiūrėjimo. Paprastas, bet stebuklingas talismanas iki mūsų laikų išliko nuo gilios senovės. Beveik kiekviename istoriniame etape buvo žmonių, kurie naudojo raudoną siūlą, kad apsaugotų save ir savo artimuosius nuo netikėtų nelaimių. 

157533064_160202209163562_6535420767340303314_nRaudono siūlo istorija

Šio talismano istorija prasidėjo Izraelyje. Tikinčiųjų sąmonėje raudonas siūlas tapo galingu simboliu, saugančiu nuo kiekvieną dieną pasitaikančių nelaimių, piktos akies nužiūrėjimo ir nemalonių bei netikėtų likimo posūkių. Legendos byloja, kad raudonu siūlu buvo aprištas antrosios Jokūbo žmonos ir Juozapo motinos Rachelės kapas. Ji žydų tikėjime laikoma motiniškos meilės ir pasiaukojimo įsikūnijimu. Taip raudonas siūlas tapo talismanu, saugančiu nuo blogų žmonių įtakos.

Kodėl raudona spalva?

Būtent raudona spalva pasirinkta, nes ji asocijavosi su gyvybę suteikiančiomis saulės galiomis. Tai buvo spalva, kuri labiau nei kitos, galėjo kovoti su tamsos dvasiomis ir turi didesnį poveikį žmogaus bioenergetiniam laukui. 

150953153_1377475142604668_2491214431756313113_nKaip teisingai nešioti raudono siūlo apyrankes?

Paruoštą raudoną siūlą užrišti ant kairės rankos. Riešai – pačios pažeidžiamiausios neigiamam poveikiui kūno vietos, o kairė ranka nuo seno siejama su neigiamomis, anapusinio pasaulio jėgomis, todėl ant šios rankos nešiojamas talismanas itin veiksmingai saugotų nuo blogio. Raudoną siūlą turėtų užrišti artimas žmogus. Darant tai patiems susilpninamos talismano galios. 

Jeigu, praėjus šiek tiek laiko, raudonas siūlas pametamas – nereikia išsigąsti. Vadinasi, jis atliko savo funkciją, sugėrė visą neigiamą energiją. 

Raudono siūlo apyrankė – puiki dovana artimiesiems

Žinome kaip dažnai norisi savo artimiausius žmones nustebinti prasminga dovana, todėl parduotuvėje norunamai.lt kuriamos apyrankės gaminamos su slankiojančiu mazgu. Tokio tipo užrišimas yra tinkamas bet kokios apimties riešui. Norint įteikti dovaną, jums nereikės matuoti riešo apimties ir taip atskleisti staigmeną.

Norunamai.lt siekia kurti suasmenintas, reikšmingas raudono siūlo apyrankes. Šioje parduotuvėje galite rasti raudono siūlo apyrankių su raidėmis, galite išsirinkti apyrankę su jums brangaus žmogaus pirmąja vardo, raide arba raudono siūlo apyrankę su žodžio, kuris jums reikšmingas pirmąja raide. 

Taip pat čia galite rasti ir raudono siūlo apyrankių su zodiako ženklų simbolika bei kitais įvairiais simboliais (širdele, angelu, begalybės simboliu ir t.t.) 

Norunamai.lt parduotuvėje iš plataus asortimento galite išsirinkti raudono siūlo apyrankę su jums mieliausiu, didžiausią reikšmę turinčiu simboliu ir tai taps puikia dovana jūsų artimiesiems.

RAŠYTI KOMENTARĄ