MAMŲ GYVENIMIŠKŲ PATARIMŲ SKRYNELĖ

Tokiomis mintimis ir gyvenimiškais patarimais dalinasi mūsų mamytės!

Bent vieną popietę per savaitę skirkite sau. Tuo metu pasistenkite kiek įmanoma atsiriboti nuo mamytės pareigų ir pasirinkite Jūsų sielai artimą pramogą. Tai leis Jums šiek tiek pailsėti, atitrūkti nuo kasdienybės rūpesčių, įgauti daugiau jėgų ir kantrybės.

Nebūtina vaiko vežtis visur ir visada kartu su savimi. Dideli susibūrimai vaikelį greitai išsekina, o ir Jūs pati negalėsite atsipalaiduoti.

Kuo daugiau būkite su vaikučiu lauke. Mažylio sveikatėlė nuo to tik gerės, o mamytei po nėštumo likę apvalumai nuo ilgų pasivaikščiojimų tirpte tirps.

Happy pregnant woman with her friends relaxing at homeIšeidamos su vaiku į lauką, palikite namuose kiek galima daugiau atidarytų langų. Grįžę mėgausitės grynu oru.

Norėdamos turėti kuo ilgiau ir daugiau pieno, daug valgykite.

Kmynų arbatėlė padeda vaikeliui nuo pilvo pūtimo.

Kai mažyliui pučia pilvuką, paguldykite jį sau ant pilvo kniūpsčią. Vaikas greitai nurims. Tačiau taip neguldykite vaikučio ant pagalvės. Pritrūkęs oro, jis nesugebės pasukti galvytės į šoną.

Nesistenkite vaiko migdyti visiškoje tyloje. Galite negarsiai paleisti muziką. Taip mažylis pripras prie triukšmingesnės aplinkos ir nepabus nuo netikėto garso.

Bardama vaiką paaiškinkite, kodėl taip elgiatės. Tegu vaikas supranta, dėl ko jį barate.

Jei paaugęs vaikas dažnai neturi apetito, pasitelkite fantaziją ir pabandykite paruošti įprastus patiekalus šiek tiek kitaip:

Puslapiai: 1 2

RAŠYTI KOMENTARĄ