“ROBI AGNES” PRISTATO NAUJIENAS – MEGZTINIAI VAIKAMS

Kai pradedame galvoti apie prekės ženklą “ROBI AGNES”, pirmos mintys būna švelnumas, minkštumas, kokybė, tvari mada. Su šiuo prekės ženklu draugaujame jau kelerius metus ir labai džiaugiamės jų naujomis idėjomis ir kūryba. Šį pavasarį/vasarą šis lietuviškas, gerai žinomas prekės ženklas pasitiko kiek kitaip ir mes norime Jums pristatyti jų visiškai naują kryptį – megztus drabužius vaikams. Apie kūrybą, įkvėpimą ir kaip gimė ši idėja, šiandien mums pasakoja prekės ženklo įkūrėja ir savininkė Roberta Vasiliauskienė.

Kolekcija vaikams – širdžiai mielas projektas.

“Nepavadintume šios mūsų krypties tradicine kolekcija, gal labiau nedideliu širdžiai mielu projektu”, – atvirauja Roberta. “Minčių megzti vaikams turėjome jau labai seniai. Prieš kelerius metus netgi buvome pasigaminę pirminius megztinių modelius bei važiavome pasidairyti po Paryžiuje vykstančią kasmetinę vaikiškų drabužių mugę “Playtime Paris”, su mintimi kažkada galbūt joje sudalyvauti. Visgi po to projektas nebuvo toliau vystomas ir viena iš pagrindinių priežasčių buvo nemaža vaikiškų megztinių gamybos kaina. Dažnam pirkėjui atrodo, jog mažesnis daiktas – savaime turėtų kainuoti mažiau. Tiesa, galbūt sunaudojame mažiau siūlų tokiam gaminiui, tačiau laikas – skirtas jį pagaminti ir kitos gamybos bei pardavimo procese patirtos išlaidos praktiškai nesiskiria nuo laiko sugaišto suaugusio žmogaus drabužio gamybai ar pardavimui. Tad ir galutinė kaina yra atitinkama.”

6

Nepaisant praeities abejonių šių metų pavasarį vis dėlto “ROBI AGNES” nusprendė atgaivinti šį seną savo projektą ir pirkėjams pristato savo kūrybą, skirtą mažiesiems bei pasakoja, jog patys didžiausi įkvėpėjai yra vaikai… “Patys pagrindiniai įkvepėjai, žinoma, buvo ir yra vakai. Jų nerūpestingumas, natūralumas ir mokėjimas nuoširdžiai džiaugtis gyvenimu. Taip pat per toliausiai nenutolome ir nuo savo pirminio įkvėpimo šaltinio, gamtos. Tad stengėmės abi šias linijas išlaikyti ir mezginiuose, skirtuose vaikams, jų raštuose, spalvyne.”

1Vaikų kolekcijos išskirtinumas

“Vaikų kolekcijos megztiniams naudojame aukščiausios kokybės ir tik natūralias medžiagas, daugiausiai siūlus iš merino vilnos. Spalvų paletė didžiąja dalimi pastelinė, nors siūlome ir vieną kitą ryškesnių atspalvių megztinį arba tokį galime numegzti iš mūsų turimos paletės kliento pageidavimu.

Šioje nedidelėje kolekcijoje rasite ir vieną megztinį, pagamintą iš perdirbtos medvilnės, kuriuo ypatingai didžiuojamės. Jo siūlai yra nepalyginamai tvaresni ir draugiškesni aplinkai jau vien todėl, kad jų gamyboje pakartotinai panaudojami jau dėvėti drabužiai (džinsai ir kiti medvilniniai rūbai) bei gamybinės audinių atliekos, be to perdirbtas pluoštas nėra papildomai dažomas. Tik įsivaizduokite, jog 1 kilogramui medvilnės nudažyti sunaudojama ne mažiau nei 100 litrų, o kai kurių šaltinių duomenimis, netgi keliskart daugiau, vandens. Problema atrodo dar rimtesnė žinant, jog devyni procentai mūsų planetos gyventojų, įskaitant ir vaikus, apskritai neturi prieigos prie švaraus geriamo vandens. Taigi šis megztinis, mūsų nuomone, labai simboliškas, nes skirtas vaikams – mūsų ateičiai, tuo pačiu galvojant apie pasaulį, kuriame jie gyvens užaugę.”

Ši kolekcija skirta kiekvienam bet kuriam vaikui. Šiuo metu “ROBI AGNES” siūlo modelius daugiausiai dviem amžiaus kategorijoms – 4-6 ir 6-8 metų vaikams, tačiau esant susitarimui gali numegzti ir mažesnį ar didesnį ar net kitos spalvos megztinį. “Turime kelis minimalistinius modelius, skirtus 4-10 metų vaikams. Tai daugiausiai megztiniai užmaunami per galvą, minimalistiniai, patogūs dėvėti kasdieną. Paprasti, universalūs (unisex) modeliai, kuriuos vaikai gali nešioti nepriklausomai nuo jų lyties. Stengiamės, kad mūsų rūbas pabrėžtų pačių vaikų natūralų grožį, tad neapkrauname jų per didele detalių gausa ar įmantriu spalvynu. Taip pat turime kelis vienetinius modelius arba kaip juos vadiname “kūrybinius ieškojimus”.”

Paklausus ar dar galime tikėtis kažkokių naujienų, “ROBI AGNES” įkūrėja Roberta Vasiliauskienė atvirauja: “Karts nuo karto atsirasiančių naujienų tikrai galima tikėtis, nes minčių turime jau dabar. Tačiau tai nebus kažkokios didelės kolekcijos, kadangi kuriame tokius rūbus, kurie gali būti dėvimi ir tarnauti ilgai, tiek dėl savo kokybės, tiek dėl universalaus stiliaus.”

Nuotraukų autorius Vaidas Jokubauskas

Daugiau info: https://robi-agnes.com/product/kids/

RAŠYTI KOMENTARĄ