MAMOMS: KAS GERIAU – PIRKTI VIENĄ DRABUŽĮ AR VISĄ DERINĮ?

Šiandien mamos/moterys tikrai labai taupo sau brangų laiką ir, žinoma, pinigus. Tačiau dažnai, pamačiusios išpardavimų kainas, paskuba prisipirkti tokių drabužių, kurių vėliau nepavyks suderinti tarpusavyje ar su jau turimais spintoje. Norime Jums pateikti keletą drabužių derinių ir pasikalbėti, kodėl geriau apsipirkinėjant pirkti derinius, o ne pavienius drabužius? Apie visa tai, mums pasakoja parduotuvės “Slapta Spinta shopping” viena iš įkūrėjų – Marina.

“Slapta Spinta shopping”

Tai nedidelis butikėlis, įsikūręs Klaipėdos širdyje, pačiame senamiesčio viduryje. Visos prekės atkeliauja tiesiai iš Italijos, tad tikrai viskas labai kokybiška. Parduotuvės vizija – greitoji mada, tad siūlomas asortimentas tiks net pačiai išrankiausiai klientei. Konsultantės visada mielai pakonsultuos, pagelbės išsirenkant tinkantį derinį, pasiūlys įvairius variantus perkant tiek fizinėje parduotuvėje, tiek perkant ir internetu.

Kaip Taupyti savo pinigus ir laiką?

Šiuolaikinės moterys tikrai labai taupo savo laiką ir dažnai jo nebeeikvoja vaikščiodamos pusę dienos po parduotuves. Parduotuvių lentynos lūžta nuo gausaus drabužių pasirinkimo, o išpradavimų kainos – tarsi užburia. Tačiau nereikėtų apsigauti ir prisipirkti visai nereikalingų drabužių, kurie vėliau taip ir gulės Jūsų spintoje nenešiojami. Tad pats svarbiausias patarimas, prieš perkant drabužį gerai apgalvoti: su kuo jį derinsiu, kada ir kur dėvėsiu?

Norint sutaupyti tiek savo laiką, tiek pinigus, geriausia pirkti internetu. Dabar tikrai galite rasti išskirtinių parduotuvių, kurių asotimentas ženkliai skiriasi nuo prekybcentriuose siūlomo asortimento. Taip pat siūlome iš kart pirkti visą derinį. Jei sunku pačiai apsispręsti ar susiderinti drabužius, visada Jums į pagalbą atkeliaus parduotuvių konsultantai, kurie su mielu noru atsakys į visus Jūsų klausimus bei išrinks reikiamą ir tinkamą derinį. Esmė tokia, kad pirkdamos derinukus, sutaupysite savo laiką vaikščiodamos po parduotuves ir neturėsite problemos, jog nėra ką apsirengti, nors ir lūžta spinta. Daug drabužių lieka nedėvėtų ir tik veltui išleista krūva pinigų.

“Slapta Spinta shopping” įkūrėja Marina pateikia keletą drabužių derinių idėjų, kaip juos galima derinti tarpusavyje ir dėvėti keletui progų.

Šie 3 daiktai gali derėti ir kartu ir atskirai. Palaidinė papuoš kelnes ir sijoną. Kelnės tiks ir kiekvienai dienai, ir vakarinei daliai. Kombinezonas – galite nešioti vieną ir/ar kombinuoti su viršutinę dalimi. Jis gali atstoti kaip  “casual style” su plonu megztuku ir “evening outfit” su puošnesiu viršumi.

derinys1

 Truputi įdomesnių spalvų megztukas priduos Jūsų spintai žavesio. Ir vakariniame ir dieniniame “outfite”.

derinys2

Diržas – labai svarbus aksesuaras. Ta pati suknelė gali būti trumpesnė, jei to reikalauja jūsų dienos stilius.

derinys3

Printas ant drabužio – neliksite nepastebėtos pilkoje minioje. Taip pat jį galite išryškinti ir pablankinti sužaidę su kito, šalia dėvimo drabužio spalva.

derinys4

Nebijokite spalvų! Kuo daugiau spalvų dominuos jūsų drabužinėje, tuo daugiau ir įdomesnių “outfitų” galėsite sukurti

derinys5

Daugiau info arba sekite Facebook: https://www.facebook.com/slaptaspinta/

Instagram: https://www.instagram.com/slaptaspintashoppinglt/

RAŠYTI KOMENTARĄ