vaiva

VAIVA RYKŠTAITĖ – RAŠYTOJA, KELIAUTOJA, JOGOS MOKYTOJA, TINKLARAŠTININKĖ IR PUIKI MAMA

Šį kartą pakalbinome tikrai labai įdomią ir išskirtinę asmenybę – Vaivą Rykštaitę. Kai kurie ją žino, kaip trijų išleistų knygų autorę ir rašytoją, kiti – kaip jogos mokytoją, tinklaraštininkę ar lietuvaitę keliautoją, kuri gyvena Havajuose. Vaiva, be visos savo veiklos ir įdomumų taip pat ir puiki mama. Kalbamės apie tai, kaip jos gyvenimas apsivertė tapus Žemynos mamyte.

Motinystė – ką tai reiškia Tau?

Tai labai smarki asmenybės transformacija, vienas iš keleto galimų moterystės išsipildymų. Anksčiau nebuvau tikra, ar noriu turėti vaikų. Man labai artimas atrodė ir vienišės, nepriklausomos atsiskyrėlės gyvenimas. Anksti išmokau nebijoti vienatvės – būnant vienai namuose man nebereikėjo muzikos, skrendant lėktuvais – kompanionų, išmokau klausyti savo minčių tyloje. Bet labai myliu vyrus, o iš tokios meilės privalo atsirasti vaikai.

Puslapiai: 1 2

1 Komentaras

  • Jotvinge

    Labai grazus dukros vardas, kaip ir mamos. Visiskai sutinku su rasytojos poziuriu del maitinimo krutimi. As ir tiek prisiskaiciau bjauriu komentaru apie maitinima viesose vietose, bet man niekas niekada nera nieko pasake, nei Lietuvoj, nei Amerikoj.

    sausio 22, 2016 at 7:31

RAŠYTI KOMENTARĄ