hug

MADINGAS VAIKAS PAGAL JULIJĄ ŽIŽĘ

Ko gero nesuklysime, jog kiekvienai mamytei labai įdomu ir aktualu kaip savo mažuosius puošia ar kasdien rengia mūsų šalies drabužių kūrėjai. Kokia jų nuomonė apie mažųjų drabužėlius ir stilių. Taigi pakalbinome visiems gerai žinomą, motinyste besidžiaugiančią, WEAR MAD BY JULY drabužių kūrėją Juliją Žižę. Keturis mėnesius sūpuojanti savąją mažylę, Lėją, mielai pasidalino savo patirtimi apie vaikiškus drabužėlius.

Kaip įsivaizduoji, kaip Tau atrodo stilingas kūdikis/vaikas?

Mano nuomone, stilingas kūdikis atrodo tada, kai rūbai tarpusavyje yra panašūs. Jie turi derėti savo atspalviais, medžiagų tekstūromis, spalvotomis detalėmis, kurias galima derinti prie vaikiškų aksesuarų.

12358174_10208016011188793_745330754_nĮ ką pati atkreipi dėmesį rengdama savąją mažylę? Kokius prioritetus skiri?

Savo mažąją rengdama aš pirmiausia žiūriu į patogumą. Renku minkštučių medžiagų rubus, dažniausiai tai būna medvilnė. Kokybė man nėra labai svarbu. Turiu nupirkusi keletą kokybiškų rūbelių BURBERRY ir Chloe firmų, bet juos pirkau šventėms ir, kad liktų atsiminimui, pirkau visišką klasiką, kuri, manau, ir Lėjos vaikams dar bus madinga. O kasdienai renkuosi LINDEX, H&M rubelius, juos tarpusavyje derinu pagal atspalvius, raštus, ar tiesiog šiaip mielus ir minkštus. Šaltuoju metu mieliau renkuosi kombinezonus, nei atskirų dalių komplektuką.

Kokios drabužėlių spalvos vyrauja Lėjos spintutėje?

Labiausiai Lėjai mėgstu pirkti pastelinių spalvų rūbus: švelniai rožinius, kreminius, pilkus, nors tinka jai ir ryškūs, bet kol kas norisi švelnių.

Kokiais drabužėliais niekada nerengtum Lėjos?

Lėjos nerengčiau niekada rūbeliais, kurie varžytų jos kūno laisvę, trukdytų jai pasispardyti ar paliktų įspaudus – siauros kelnės ir t.t. Taip pat iki kol nevaikščios, manau nedėsiu batų kietu padu, kad tik dėl grožio.

Neseniai, buvo pristatyta Tavo naujoji kolekcija suaugusiems BLACK VANILLA, kurioje dominuoja juoda spalva. Mamytės vengia šios spalvos, ką joms pasakytum apie šią spalvą?

Taip, mano nauja kolekcija BLACK VANILLA – juoda. Lėją dar nedrąsiai tokia spalva rengčiau, bet mamos drąsiai gali puoštis mano kurtomis suknelėmis, nes aš ir pati nevengiu užsitempti kokią savo kurtą suknelę renginio ar vakarienės metu. Juoda visada buvo ir bus viena madingiausių spalvų, todėl bijoti tikrai nėra ko. Visada atrodysite stilingai.

juliTaip pat labai miela ir Tavo kurta kolekcija vaikams…

O taip! Mano minkštučiai kurti džemperiai ir vaikiški kombinezonai su meškučiais ant vaikų atrodo labai linksmai, Jie jaučiasi patys meškinais ir matau kaip drąsiai puošiasi, nors ir juodos spalvos rūbelis. Vyresniems vaikams tai visiškai neaktualu, bet kūdikiams, juoda, manau nelabai tinka, nes jie gi tokie tyri, linksmi, jiems ir patiems linksmiau ryškias spalvas dėvėti.

RAŠYTI KOMENTARĄ