image00005

KODĖL MONIKA RA NEMOKAMAI INSTAGRAME ATSKLEIDŽIA VISAS GUDRYBES, KURIOS GALI PADĖTI UŽAUGINTI JŪSŲ PROFILĮ?

Instagram jau tapo ne vienos mamytės verslo, idėjų ar laisvos minutės atodūsio platforma. Tad turbūt nerasime nei vieno Instagram vartotojo, kas nežinotų Monikos Ra. Monika – šiandien viena įdomiausių ir daugiausiai sekėjų pritraukianti mama, kuri pateikia gudrybes “kaip užauginti savo profilį Instagrame”. Iš jos kasdien sulaukiame įdomiausių įrašų bei mokymų, nuotraukų bei istorijų. Be viso to, Monika mėgaujasi motinyste ir jau kelių dienų bėgyje laukia susitikimo su antruoju vaikeliu. Tad šiandien kviečiame iš arčiau susipažinti su Monika, išgirsti nuo ko viskas prasidėjo, sužinoti kodėl savo Instagrame ji atskleidžia visas gudrybes, kurios kiekvienam kainuotų nemažai išleistų pinigų kursams. 

image00003

Monika jau 10 metų dirba marketingo srityje, tad dėl šio darbo ir pati atsirado socialinių medijų erdvėse. “Socialinėse medijose atsiradau dėl darbo specifikos. Šiandien jau turiu savo įmonę ir norint sukurti gerą marketingo planą klientui, turi žinoti visus reklamos kanalus, soc. medija vienas iš jų. O kaip kitaip tu žinosi jos efektyvumą, jei pati nepamėginsi?”

Dažnai susilaukusi draugų, artimųjų ir aplinkinių prašymų padėti su marketingu Instagrame, Monika pati ėmėsi vesti savo profilį bei jame viešai pasakoti, apie galimybes ir subtilybes, kaip sėkmingai “užauginti” savo profilį. “Kadangi laukiuosi antrojo vaikelio ir apsikroviau darbais, laiko skirti kiekvienam individualiai neturėjau, nes juk klientai laukia. Taigi nusprendžiau, vesti visą tai viešai, savo profilyje, kad artimieji tiesiog matytų, skaitytų ir dėliotųsi.  Juk dabar bus du vaikai ir laiko tikrai neturėsiu. Pradėjus vesti savo Instagram, pastebėjau, kad apie patį marketingą žmonėms nėra taip įdomu, kaip apie patį Instagram (ir tikrai ne vienam tai įdomu)! Pradėjau gauti padėkos laiškus – kas mane labai motyvavo. Iš tiesų, man suteikia malonumo, kai šalia žmonės „auga“! Aš išleidusi tiek pinigų ir laiko kursams, mokymams ir sukaupusi tokį bagažą patirties, kodėl turėčiau tai laikyti stalčiuje?! Galbūt kažkam tai bus puikaus verslo pradžia!”

image00008

Monika teigia, jog uždirbti visų pasaulio pinigų neįmanoma, tad iš mokymų užsidirbti šiandien tikrai negalvoja.  “Turiu savo sferą, kurioje uždirbu. Žinoma, kaip sakau niekada nesakyk niekada, bet kol kas neplanuoju vesti mokamų kursų ir iš to užsidirbti pinigų. Tam tiesiog neturiu laiko, nors tikrai yra daug prašančių, bet kaip sakau, pagyvensime pamatysime – kaip čia viskas susiklostys po antro vaikelio gimimo. Aš juk be viso to esu mama, žmona ir turiu savo pirminę įmonę, ko tikrai nenoriu apleisti…”

Marketingas lydėjo praktiškai visada.

“Aišku vaikystėje buvo visokio darbo ir čiužinius pardavinėjau ir NT brokere dirbau, ir prekybos agente – man nėra baisus darbas! Tačiau palietus marketingą supratau – tai mano! Mano aistra! Pirmi projektai buvo sėkmingi, įmonės, su kuriomis dirbau – augdavo ir aš jaučiau didelį džiaugsmą viduje tuo užsiimant! Tiesiog kaifuoju! Mano moto “nėra blogos prekės ar paslaugos – yra tik blogas marketingas” ir žinot, kai pamatau tikrai gerą reklamą (ne savo) būna net trepsiu kojomis iš džiaugsmo!”

Monika atvira, viešumo niekada nesiekė ir asmeninio gyvenimo, jos profilyje, pamatysite tikrai labai mažai. Jai svarbu artimųjų palaikymas, tačiau vyro nuomonė yra pati svarbiausia.  “Būtent tokio viešumo aš labai vengiu, ypač kas liečia santykius! Jei žmonės žinos mane iš darbinės, marketingo pusės, nieko blogo tame nematau. Kaip tik – tai bus pliusai, o ne minusai mano ateities planams! Kas liečia artimųjų nuomonę, visada pasiklausiu prieš kažką darant jų nuomonės, tačiau tik vieno žmogaus nuomonės/noru vadovaujuosi. Vyro nuomonė yra nr1. Jei jam kokia nors mano idėja nepatinka, visada diskutuojame dieną – dvi ir, jei po diskusijų jam tai nėra priimtina, aš idėjos atsisakau. Tokia yra mūsų nerašyta taisyklė. Jam viešumas nepatinka, pradžioje tikrai nebuvo tuo patenkintas, nes nepamirškite jie (vyrai) juk irgi įtraukiami į tai. Tačiau jis pasakė, kad negali žmogaus stabdyti, jei jam taip norisi judėti/padėti ar veikti. Žinoma, esam susitarę, jog asmeninį gyvenimą viešinu “su protu” ir netransliuoju visko NON stop. Manau, nei vienam vyrui tai nėra labai priimtina ir žinau ne vieną moterį, kur būtent ši priežastis stabdo nuo savo profilio vedimo Instagrame!”

image00001

Tobula mama Monika savęs nelaiko.

“Negaliu pasakyti, kad esu tobula mama! Neverdu šešių patiekalų per dieną, net trijų nedarau. Ir taip, turime auklę, kuri yra iš vaikų darželio, kad su mažyte užsiimtų veikla, nes tiesa pasakius, man sunkiai sekasi sugalvoti ką su vaiku veikti! Tačiau tikrai yra skiriamas dėmesys rūpesčiui, išklausymui, žaidimams, – visus vakarus stengiamės leisti visi kartu, dažniausiai namuose. Miegoti, jau kaip ir tradicija tapo, einu kartu su dukryte. Taip, taip net toks banginis +28kg įsiropsčiu pas ją į lovą ir dukra visada ramiai užmiega mane apsikabinusi!”

Ir pabaigai trumpas palinkėjimas tiems, kas nori užauginti savo profilį Instagram.

“Pradėkite, veikite, nebijokite ir tai darykite natūraliai – nebūkite “užsiciklinę” tik sekėjų skaičiumi. Instagram turi taisykles – ir, jei vadovausitės instrukcija – Jums pavyks, kitaip nebūna! Nėra neįdomių asmenybių – tik blogas pateikimas! Ir tai yra puiki investicija į ateitį!”

Moniką rasite čia:

https://www.instagram.com/monika_ra_/

 

RAŠYTI KOMENTARĄ