Tr168m

ŠALTOJO SEZONO IŠŠŪKIAI KAIP JUOS ĮVEIKTI?

Atrodo norėtųsi džiaugtis ryškiaspalve rudens gamta, tačiau neretai tenka su vaiku užsidaryti namuose. Rudenį dėl pasikeitusio gyvenimo būdo ir oro sąlygų itin greitai ima sekti vitaminų ir mikroelementų atsargos organizme, todėl jis tampa stipriai pažeidžiamas. Nerimas dėl vaiko sveikatos gerokai apkartina tėvų kasdienybę ir skatina ieškoti būdų, kaip juos įveikti.

NAUJI IŠŠŪKIAI – STRESAS VAIKO ORGANIZMUI

Vaikas pradėjo eiti į pirmą klasę, gavo naują auklėtoją ar patiria kitų naujų iššūkių? O gal jis tiesiog nenoriai eina į mokyklą ar darželį? Nors mūsų akimis vaikų problemos ugdymo įstaigose gali atrodyti nereikšmingos, jiems tai didžiuliai iššūkiai, kurie sukelia stresą, gadina nuotaiką ir silpnina imunitetą. Be to, šaltojo sezono metu organizmą sekina žvarbus oras ir staigūs temperatūros pokyčiai. Arianos mama itin jautriai prisimena laiką, kai dukra leisdavo laiką ne darželyje, o namuose:

„Puikiai pamenu, kaip mano dukra dėl prastos savijautos dažnai turėdavo likti namuose. Tai kėlė stresą ir jai, ir mums. Negalėjimas būti kartu su bendraamžiais gadino dukrai nuotaiką, ji skundėsi energijos stoka ir buvome ilgam užstrigę blogų emocijų rate.“

SUTAPIMAS AR TAI, KO REIKĖJO IMUNITETUI?

Siekiant, kad vaikai galėtų visapusiškai džiaugtis šaltojo sezono malonumais, svarbu stiprinti imunitetą. Tam didelę įtaką turi pilnavertė mityba, fizinis aktyvumas, kokybiškas miegas ir streso nebuvimas. Taip pat svarbu atstatyti vitaminų ir mikroelementų trūkumą bei paruošti organizmą naujoms kovoms su rudenį ir žiemą laukiančiais iššūkiais.  Arianos mama jau kelis metus dukros imunitetą stiprina su „Tricollagen Kids“   ir džiaugiasi akivaizdžiais sveikatos būklės pokyčiais:

„Dukra šį preparatą pradėjo vartoti vasaros metu. Rudenį ji pasitiko kur kas geresnės nuotaikos, kupina daugiau jėgų, o ir į darželį eiti pradėjo reguliariai. Jau kelis metus kas 4-6 mėnesius dukra vartoja po dvi „Tricollagen Kids“ pakuotes ir per šį laikotarpį jaučiame, kad jos organizmas tapo kur kas stipresnis. Gal tai sutapimas? Visgi, mano nuomone, sutapimas gali būti vieną kartą, o ne kelis metus iš eilės.“

LK (13)n

UŽ VAIKĄ, KURIS GALI DŽIAUGTIS VAIKYSTE

„Tricollagen Kids“ preparatas skirtas ne tik imuninės sistemos stiprinimui, bet yra orientuotas į visapusį sveiko vaiko vystymąsi. Preparatas padeda rūpintis vaiko nervų sistema, protine veikla, krauju, regėjimu, imunitetu, kaulų ir dantų būkle, širdies veikla ir gera nuotaika. Arianos mama taip pat įžvelgia kur kas platesnę „Tricollagen Kids“ naudą savo dukrai:

„Svarbiausia, kad vaikas pagaliau gali džiaugtis vaikyste, nes turi pakankamai energijos ir noro užsiimti įvairiausiomis veiklomis. Su trikolagenu dukrą ištraukėme iš užburto blogos nuotaikos rato.“

VIENAS BUTELIUKAS IMUNITETUI IR SVEIKAI VAIKO RAIDAI

Visiems tėvams rūpi puiki vaikų savijauta, tik jie renkasi skirtingus būdus, kaip ją gerinti. Vieni atžaloms duoda gausybę skirtingų vitaminų, kiti visai jų neduoda, nes baiminasi vitaminų perdozavimo. Esminė „Tricollagen Kids“ formulės sėkmės paslaptis yra ta, jog viename preparato buteliuke telpa visos  svarbiausios darniam vystymuisi ir imunitetui reikalingos medžiagos, kurių įprastai trūksta augančio vaiko organizme.

Vienas iš „TriCollagen“ linijoje lyderiaujančių produktų yra „Tricollagen Kids“. Arianos mama buvo viena pirmųjų, išbandžiusių šį specialiai vaikams kurtą preparatą. Tuomet moteris jau buvo įsitikinusi kitų trikolageno linijos preparatų efektyvumu, tad be abejonių įsigijo ir šį:

„Visi trikolageno linijos preparatai viršijo mūsų lūkesčius, bet labiausiai vertiname būtent „Tricollagen Kids“ naudą. Šiuos preparatus naudojame jau kelis metus ir tikrai žadame nesustoti. Noriai rekomenduoju šį preparatą draugėms, kurios turi mažus vaikus.“

Ieškote modernių, efektyvių, šiuolaikiškų produktų? Stiprinkite vaikų imunitetą, puoselėdami sveiką gyvenseną ir išlaikydami vitaminų bei mikroelementų balansą su geriamos formos „Tricollagen Kids“.

Užsisakyti Tricollagen Kids ir kitus produktus galite čia:

https://trikolagenas.lt

RAŠYTI KOMENTARĄ