KĄ PADOVANOTI MAŽYLIUI?

Kiekvienais metais platus žaislų ir žaidimų pasirinkimas verčia sukti galvą. Kyla klausimas, kuo per įvairias šventes nudžiuginti savo ar artimųjų vaikus. Vienoms dovanoms, atrodo, kad jie dar per maži, o kitoms – per dideli. Tada imama svarstyti apie galimybę įteikti tik praktiškus daiktus. Tam, kad pasirinkimas būtų lengvesnis, pristatome laiko patikrintas dovanas, kurios mažyliams tinkamos dovanoti beveik visada.

Universalusis pledas

Jaukus pledas ar antklodė yra neatsiejama vaiko kasdienybės dalis. Tai universali, praktiška ir patogi dovana. Pledai tinkami, netgi būtini, kūdikiams. Bet ir ūgtelėjęs mažasis mėgsta įsisukti į šiltą patiesalą, pavyzdžiui, žiūrėdamas mėgstamą animacinį filmą. Taigi galite būti tikri, kad pledai internetusu žaismingomis pandomis ar kitais gyvūnėliais pralinksmins vaikučius.

Minkšti žaislai

Be jokios abejonės, žaislai yra vienas populiariausių dovanų pasirinkimų. Jie ugdo vaizduotę, padeda mažiesiems užmigti. Pliušinis žaislas gali atstoti puikų žaidimų draugą, gerinti socialinius įgūdžius ir palaikyti kompaniją. Visa tai mažajam tik į naudą. Leisti laiką su tokia dovanėle vaikui paprastai būna smagu ir gera, o kartu jis ugdo savo socialinius gebėjimus.

Dėlionė

Tiek mažesniems, tiek didesniems vaikučiams galima įteiktidėlionę. Josrinkimas skatina mažųjų loginį mąstymą, atmintį, erdvinį suvokimą, kartutai moko sutelkti dėmesį. Šių kūrybinį mąstymą lavinančių dovanų yra įvairių, tinkamų skirtingo amžiaus mažyliams. Todėl galite lengvai atrasti tinkamiausią variantą.

Dovanos vaikams rinkimas gali būti ganėtinai sudėtinga užduotis. Juk visi dažniausiai norime patenkinti mažųjų lūkesčius. Tačiau kartu svarbu prisiminti, kad reikia skatinti atžalų kūrybiškumą, aplinkos supratimą ir lavinti motoriką. Tinkamai parinktos dovanos padeda tai daryti. Taigi tikimės, kad straipsnyje pristatytos idėjos palengvins šią užduotį.

RAŠYTI KOMENTARĄ