IŠSKIRTINIAI LIETUVIŠKO PREKĖS ŽENKLO PRODUKTAI MĖNESINĖMS PRISIJAUKINTI

Ar esate ta moteris, kuriai menstruacijos yra kančia: nepatogu, sudirgsta oda, pilvo skausmas ir kiti nemalonumai? Ar niekada nesusimąstėte, kad tai gali būti netinkamų higienos produktų pasekmė?

Esu Vilmantė Markevičienė – „Gentle Day“ produktų kūrėja. Prieš 10 metų aš jausdavau tą patį, iki tos dienos kai nepradėjau naudoti „Gentle Day“ paketų, kuriuos pati ir pristačiau Lietuvos moterims. Nuo to laiko aš pamiršau apie visus skausmus ir nepatogumus menstruacijų metu. Ir iš tiesų gauname labai daug puikių atsiliepimų iš moterų, kurios teigia, kad pradėjus naudoti „Gentle Day“ paketus dingo alergijos, odos sudirgimai, menstruacijos pasidarė reguliaresnės, kai kurioms net sumažėjo ar dingo pilvo skausmai.

Extra heavy 2nTad kuo ypatingi „Gentle Day“ higieniniai įklotai?

„Gentle Day“  vieninteliai išradimo patentą turintys, ekologiški įklotai su anijonų juostele praturtinta natūraliais elementais – turmalinu bei sidabro jonais. Dėl išskirtinių turmalino savybių, veikiamas kūno šilumos, drėgmės, spaudimo ar trinties, kristalas geba generuoti tolimuosius infraraudonuosius spindulius ir anijonus (neigiamus deguonies jonus). FIR  – tai saugus šilumos terapijos metodas taikomas sveikatos priežiūroje ir fizioterapijoje. Sidabro jonai juostelėje stabdo bakterijų augimą.

Anijonų juostelės paskirtis įklotuose yra naikinti blogą kvapą bei bakterijų dauginimąsi. Kasdienių ir sugeriančių įklotų paviršius yra medvilninis, todėl nedirgina odos nešiojant juos kasdien. Įklotai ir paketai laidūs orui, todėl oda nešunta ir nekaista net ir karštą vasaros dieną. Paketai pasižymi itin aukštu sugeriamumu (jie sugeria kelis kartus daugiau nei įprasti paketai), tuo tartu neaustinės medžiagos paviršius išlieka sausas, o tai labai svarbu menstruacijų dienomis.

Kuo pasižymi turmalinas?

Šiuo metu randama vis daugiau šio mineralo funkcijų, jis pradėtas naudoti įvairesnėse industrijos srityse. Dėl turmalino gebėjimo generuoti tolimuosius IR spindulius ir anijonus jis sugeria mažus neorganinius jonus, todėl turmalinas naudojamas orui valyti, taip pat valyti vandenį ir toksiškas atliekas, slopinti kenksmingas bakterijas, kosmetikos gaminiuose. Tolimųjų infraraudonųjų spindulių pagalba yra gydomi nesudėtingi audinio pažeidimai, menstruaciniai ir PMS skausmai, neurodermitas, infekcinės egzemos, pooperacinės infekcijos, plaučių ir tulžies pūslės uždegimas, neurastenija, dubens uždegimas, nušalimai.

Atsiradus inovatyvioms technologijoms, turmalinas pradėtas integruoti ir į pluoštą gamybos procese. Toks pluoštas jau naudojamas įvairiems skausmą malšinantiems tvarsčiams, įtvarams, drabužiams.

„Gentle Day“ anijonų juostelės technologija atkeliavo iš Japonijos dar 2002 metais. Iš pradžių pluoštas praturtintas turmalinu ir anijonais buvo pradėtas naudoti drabužių gamyboje. Vėliau šios technologijos buvo perkeltos ir į įklotus, tam, kad  palengvinti mėnesinių negalavimus ir sumažinti diskomfortą.

„Gentle Day“  įklotų saugumas įrodytas tyrimais ir sertifikatais

„Gentle Day“ yra sertifikuoti „Oeko-Tex®“ ekologiniu sertifikatu, „VEGAN“ sertifikatu, kuris parodo, kad mūsų produktuose nėra gyvulinės kilmės medžiagų, be to mes neatliekame tyrimų su gyvūnas.  „Gentle Day“  įklotams buvo suteiktas ir dar vienas aukštą kokybę patvirtinantis sertifikatas „Made for health®” – pagaminta sveikatai. Tai reiškia, kad produktas nealergizuoja ir neturi jokio nepalankaus poveikio žmogaus ląstelėms. 2017 metais „Gentle Day“  JAV vykusioje didžiausioje sveikatinimo produktų parodoje, buvo išrinkti į inovatyviausių produktų penketuką. O šiais metais Lenkijoje pripažinti kaip metų sveikiausias prekės ženklas (Zdrowa Marka Roku).

Atliktų dermatologinių tyrimų metu Santariškių klinikų Dermatovenerologijos centre, moterys naudojo ir vertino įklotus ir paketus. Remiantis šiuo tyrimu, nei vienai iš moterų nekilo jokių problemų su oda – paraudimų, trynimų, pašutimų. Visos moterys įvertino įklotus kaip labai patogius, gerai išlaikančius savo formą, nei viena iš moterų nejuto blogo kvapo, dauguma pastebėjo, kad paketų sunaudojo mažiau nei kitų.

Kiekvienai pagal poreikį

Šiandien galime pasiūlyti itin platų „Gentle Day“  įklotų ir paketų asortimentą:

  • labai švelnūs ir minkšti kasdieniai įklotai su medvilne;
  • šiek tiek didesni už kasdienius yra sugeriantys įklotai su absorbuojančiu skystį sluoksniu, itin tinkami moterims kurios turi bėdų dėl lengvo šlapimo nelaikymo bei paskutinėmis menstruacijų dienomis;
  • TEENS Mini paketus, su mergaitės atvaizdu ant pakuotės sukūriau paauglėms kurių menstruacijos tik prasideda ir dar nėra itin gausios, juos taip pat mielai renkasi moterys negausių menstruacijų dienoms;
  • mūsų populiariausi dieniniai paketai skirti reguliarioms menstruacijoms;
  • išskirtinio dizaino naktiniai paketai su 4 sparneliais ir išplatėjančia nugarine dalimi, suteikia itin gerą apsaugą naktį bei gausių menstruacijų dienomis;
  • bei patys didžiausi ir gausiausia sugeriantys paketai skirti moterims kurias kankina itin gausios menstruacijos, arba rekomenduojame juos rinktis iš karto po gimdymo, nes jei ne tik gausiai sugeria, bet anijonų juostelė apsaugo nuo bakterijų ir padeda saugiai sugyti po gimdymo.

Kam rekomenduojame „Gentle Day“ ?

Moterims ir mergaitėms turinčioms jautrią, alergišką odą, turinčioms skausmingas menstruacijas, kurių menstruacijos yra gausios, po gimdymo ar ginekologinių operacijų. Na ir žinoma toms kurioms rūpi ekologija ir sveikata.

GD washnKiti „Gentle Day“  produktai padedantys moterims jaustis gaiviai ir saugiai

Be higieninių įklotų mes siūlome kitus išskirtinės kokybės produktus. Tai yra mūsų jau daugelio pamėgtos, keliauninkės drėgnos servetėlės intymiai higienai, kūnui ir net veidui – bekvapės, iš bambuko pluošto, vandens pagrindo sudėtis nepalieka jokio lipnumo. Kadangi pakuotė nėra didelė, ji labai patogi nešiotis rankinėje, kad visada būtų po ranka.

Moterims kurios nemėgsta paketų turime pasiūlyti organinės medvilnės tamponus. Jie yra hipoalerginiai, tad neišdžiovina gleivinės ir nealergizuoja. Be to, jau greitai turėsime tamponus supakuotus į popieriaus apvalkalą, atsisakysime plastiko.

Prieš kelerius metus pristatėme ir dar vieną neįtikėtinai įgaunantį populiarumą produktą – menstruacinę taurelę „Genial Day“, kuri pati ekologiškiausia priemonė menstruacijoms suvaldyti. Mūsų taurelė yra gaminama iš medicininio termoplastinio elastomero, tad moterys alergiškos silikoninėms taurelėms, gali naudoti būtent šią taurelę. Su taurele menstruacijos tampa be rūpesčių, nes ji puikiai prisitaiko makštyje, yra nejuntama, jei teisingai įdėta 100 proc. apsaugo nuo pratekėjimų. Be to su ja galima sportuoti ir maudytis be rūpesčių. Daugiau apie ją skaitykite mūsų internetinėje parduotuvėje www.svelnidiena.lt.

Visai neseniai atnaujinome ir „Gentle Day“ intymios higienos prausiklį. Jis yra bekvapis su pieno rūgštimi, augaliniu glicerinu, šermukšnių, šaltalankių ir kraujažolių ekstraktais. Tinkamas kasdieniai intymios zonos ir kūno priežiūrai.

Išskirtinis EiVi by Genial Day trikotažas

Paslėpti paketo sparnelius man kilo idėja besišnekant su savo paaugle dukra. Mergaitė nesijausdavo gerai, kai reikdavo menstruacijų metu persirengti fizinio pamokai. Tad kilo idėja sukurti kelnaites su kišenėlėmis klynelyje paslėpti sparneliams. Tai suteikia diskretiškumą ir geresnę apsaugą. Be to kelnaitės patogios ir kasdieniam naudojimui, ne tik mėnesinių metu. Apatinis trikotažas, gaminamas iš ekologiškos medvilnės, su sidabro jonų apdaila – suteikiančia ypatingą higieną bei apsaugą, o dvigubas klynelis sugeriau daugiau išskyrų, tad nebūtina naudoti kasdienio įkloto. Noriu paminėti ir mūsų liemenėles, kurios labai patogios ir tinka maitinančioms mamytėms.

Mėgstančioms apsipirkti internetu siūlome užsukti į „Gentle Day“ parduotuvę www.svelnidiena.lt. Čia  galėsite įsigyti „Gentle Day“ produktų rinkinių pagal kiekvienos poreikius. Rinkiniams yra taikomos nuolaidos bei nemokamas pristatymas.

Prisijaukinkite mėnesines su „Gentle Day“!

GD wash menstrul cupn

RAŠYTI KOMENTARĄ