DEIMANTĖS DIENORAŠTIS: Atradimai arba nedovanokite vaikams žaislų, DOVANOKITE KELIONES

Atradimai arba nedovanokite vaikams žaislų, DOVANOKITE KELIONES.

Pamenu, kažkada vieno žymaus veikėjo facebook paskyroje perskaičiau koks siaubas jį ištiko, kai lėktuve buvo pasodintas šalia keleivių su mažais vaikais. Tada pasipylė aibės komentarų, kad gi “taip taip, mes perkam atostogas, o čia va svetimų vaikų verkimo reikia klausytis, koks gi čia poilsis”.

Aš iš tikrųjų pasvajoju apie tai, kad būtų atskiri skrydžiai tiems, kas keliauja su vaikais. Tačiau tol, kol tai yra tik svajonė, nesiruošiu atsisakyti tokio nuostabaus gyvenime dalyko kaip kelionės. Ir tuo labiau – atimti to iš vaiko. Ir nors žinau, kad jis užaugęs to neatsimins. Ir dar dabar negali įvertinti to džiaugsmo darganotą rudenį pakeist į saulėtą pajūrį, aš žinau, jog kelionės jam jau dabar patinka.

Visą savaitę jis godžiai tyrinėjo naują aplinką, sėmėsi jodo ir vitamino D žiemos sezonui ir net pradėjo daugiau valgyti.

Visas atostogas šypsena neslinko nuo veido ir žinau to priežastį – kai šypsosi tėvai, šypsosi vaikai. O mes buvom tikrai laimingi, pailsėję ir atsipalaidavę.

Todėl juokais sakau, kad geriau mažiau žaislų ir neapgalvotų išlaidų, geriau daugiau kelionių ir poilsio visiems.

O tiems, kas baiminasi su mažyliais skristi ir keliauti, noriu pasakyti – drąsiau! Mūsų mažasis dar tik 8 mėnesių, o savo sąskaitoje jau turi dvi keliones. Kurias jis atlaikė puikiai! O kuo anksčiau prie to pradės pratintis, tuo paprasčiau tai bus daryti ateity. Juk yra sakoma, kad pasaulis – tai knyga. O nekeliaudamas, perskaitai jos tik vieną puslapį. Tad drąsiai atradinėkime pasaulį su mažaisiais kartu

Su meile,

Deimantė

RAŠYTI KOMENTARĄ