chevochssna_product_amb_2

MAITINIMO KĖDUTĖS – VISKAS, KĄ REIKIA ŽINOTI APIE JAS

Šiandien kūdikių/vaikiškos maitinimo kėdutės yra vienas iš svarbiausių, labiausiai reikalingų ir pageidaujamų daiktų kiekvienų tėvų namuose. Vaikams ji reikalinga patogiam ir saugiam valgymui, žaidimams ar tiesiog stebėti pasaulį iš aukščiau. Tačiau, pasirinkti tinkamą bei saugią maitinimo kėdutę, gali būti sudėtinga užduotis. Tai priklauso nuo vaiko amžiaus, svorio ir kitų individualių reikalavimų. 

Mūsų nuomone, maitinimo kėdutė yra labai svarbus pirkinys. Išsirinkus netinkamą kėdutę primaitinimo procesas gali kelti daugiau streso nei malonumo. Rinkoje gausu kėdučių, kurios nepatogios vaikams, jas sunku prižiūrėti, trupiniai papuola į įvairius mechanizmus, juos sunku ištraukti, kėdutes sunku išvalyti bei ima daugintis maisto bakterijos. Na, ir, žinoma, saugumas. Taigi, šiame straipsnyje norime aptarti ir iš arčiau susipažinti su Childhome Evolu 2 kėdute, jos savybėmis, privalumais ir trūkumais. Padėsime Jums priimti sprendimą, ar ši kedutė yra geriausias pasirinkimas Jūsų vaikui.

chevochblss_product_amb_9

Pagrindinės savybės 

“Childhome Evolu 2” maitinimo kedutė yra viena iš geriausių pasirinkimų, jei ieškote modulinių ir lengvai pritaikomų kėdučių. Ji sukurta taip, kad galėtų augti kartu su Jūsų vaiku.

Štai pagrindinės “Childhome Evolu 2” kėdutės savybės:

CHEVOCHNA_ccCHEVOCHRU_CHEVOSCJOH_MOOD_2Pirma. Tai stilinga ir moderni, išmaniu dizainu pasižyminti ir daugybę tarptautinių apdovanojimų pelniusi Childhome Evolu maitinimo 2 kėdutė, tinkanti vaikams nuo 6 mėn. iki 6 metų. Kėdutė puikiai tiks kiekvienam interjero stiliui.

Antra. Modulinis dizainas ir reguliuojamas aukštis. Kėdutė gali būti lengvai pritaikyta prie Jūsų vaiko aukščio ir svorio, taip pat prie jo amžiaus ir reikalavimų. Tai ypač svarbu, nes vaikai greitai auga ir jų reikalavimai keičiasi. Ši modulinė funkcija leidžia Jums neinvestuoti daug pinigų į daugybę kėdučių skirtingiems vaikų amžiaus grupėms.

Trečia. “Childhome Evolu 2” kedutė yra tvirta ir saugi. Tai yra svarbiausia savybė, kai kalbame apie maitinimo kėdutes. Kėdutė yra pagaminta iš kokybiškų medžiagų ir atitinka Europos Sąjungos saugos reikalavimus. Ji turi itin stabilią ir patikimą konstrukciją, kuri užtrikrins Jūsų vaikui saugumą ir patogumą sėdint bei valgant.

Ketvirta. “Childhome Evolu 2” kėdutė yra labai funkcionali. Ji gali būti pritaikyta ne tik valgymui, bet ir kitoms veikloms, pavyzdžiui, žaidimams ar mokymuisi. Kėdutė taip pat yra lengvai valdoma ir valoma, kas yra svarbu, kad užtikrintumėt higieną ir švarą.

Šios savybės parodo, jog “Childhome Evolu 2” kėdutė yra viena iš geriausių vaikiškų kėdučių rinkoje. Ji yra kokybiška, pritaikoma ir patikima. Svarbiausia, ji užtikrina Jūsų vaiko saugumą ir patogumą, suteikiant Jums ramybę ir galimybę saugiai sodinti, maitinti vaiką.

Kodėl verta įsigyti “Childhome Evolu 2” maitinimo kėdutę?

“Childhome Evolu 2” kedutė yra viena iš labiausiai funkcionalių vaikiškų kėdžių rinkoje. Ji gali būti naudojama nuo kūdikystės iki 6metų, todėl galite būti tikri, kad Jūsų vaikas turės patogią, saugią kėdutę ilgą laiką. Ji puikiai tinka tiek 75 cm aukščio standartiniams valgomojo stalams, tiek 50 cm aukščio vaikiškiems stalams, kai kūdikio maitinimo kėdutė transformuojama į savarankiškai valgančio vaiko kėdutę. Nereikės bereikalingai (papildomai) išlaidauti. Na, o jeigu namie turite barą – ne bėda. Galite įsigyti atskirai parduodamus kojų prailginimus, kad kėdutė būtų idealiai pritaikoma ir prie baro, kurio aukštis 90 cm.

Kėdutė yra labai kokybiška ir atspari, todėl ji yra patikima ir ilgaamžė. Jūs galite būti tikri, kad ši kėdutė tarnaus Jums ilgą laiką, išlaikys savo išvaizdą ir funkcijas. Lengva priežiūra: tiesiog nuvalykite kėdutę drėgna šluoste.

Kėdutė yra ergonomiška ir padeda palaikyti gerą vaiko laikyseną. Jos dizainas yra patobulintas, kad būtų patogiau sėdėti ir taisyklingai sėdinti išvengti galimų laikysenos sutrikimų, kurių gali kilti naudojant kitas kėdutes.

Kėdutė yra labai saugi ir patikima. Ji yra su 5 taškų saugos diržu ir apsaugine užtvara: apsaugo vaiką nuo iškritimo (kitaip tariant tvirtinasi itin saugus buomelis, kurio vaikas niekaip neišstums, neišspirs ar kitaip neišims. Į šį aspektą reikėtų itin atkreipti dėmesį, nes rinkoje gausu kėdučių, kurių staliukus ar buomelius vaikas lengvai gali išspirti kojytėmis ir taip, jei vaikas nebus prisegtas saugos diržais – iškris).

chevocxxhna_product_amb_9Atrama kojoms, ant kurios mažylis gali padėti kojas. Kojų atrama, šiuo atveju, atlieka grindų vaidmenį – ji padeda Jūsų vaikui balansuoti ir patogiai paskirstyti savo svorį. Taip pat kojų atrama būtina vaiko užspringimo atveju, vaikas turi kur atsispirti. Niekada nepirkite kėdutės be kojų atramos!

Kėdutė yra didelė, bet nesunki. Ji bus lengvai perkeliama iš vienos vietos į kitą (su visa pakuote sveria tik 7 kg, o be pakuotės dar mažiau).

chevochbl_product_ambvv_1

Trūkumai

Jei kalbant nuoširdžiai, visada galime atrasti trūkumų. Tačiau ši kėdutė jų turi itin nedaug.

Kaina. Kėdutės kaina yra gana didelė, palyginti su kitomis vaikiškomis kėdutėmis rinkoje. Tačiau jos turimi privalumai, savybės ir, svarbiausia – ilgaamžiškumas (naudosite net iki 6 metų), padaro ją vertą šios investicijos.

Papildomos dalys. Šiai kėdutei reikia papildomai įsigyti staliuką bei paminkštinimą ir galima nusipirkti kojas – tada tiks prie baro 90 cm. Staliukas mums atrodo būtinas, tačiau paminkštinimo gali ir neprireikti, nebent Jūsų vaikutis itin mažas ir norisi papildomo komforto. Bet vėlgi kiti tai gali matyti ne kaip minusą, o pliusą.  Tai, kad yra galimybė įsigyti papildomus priedus  – privalumas, nes leidžia kėdutę prisitaikyti pagal individualius poreikius ir pasidaryti ją dar komfortiškesnę ir patogesnę.

Pabaigai…

Taigi pabaigai, kad ir kokią kėdutę nuspręsit išsirinkti, svarbiausia atkreipkite dėmesį į jos saugumą bei sertifikatus. Tai vienas reikalingiausių daiktų mūsų buityje, vaikutis kėdutėje praleis tikrai daug laiko, tad turime maksimaliai užtikrinti jam komfortą ir saugumą. Apibendrinant, “Childhome Evolu 2” yra moderni, stilinga, bet tuo pačiu ir funkcionali, ilgaamžė vaikiška kėdutė, kurią rekomenduojame rinktis šiuolaikiškiems tėveliams ieškanties aukštos kokybės ir patogumo, suderinto su praktiškumu.

RAŠYTI KOMENTARĄ