MAITINTI KRŪTIMI AR BUTELIUKU?

Gimus vaikeliui, vienas svarbiausių dalykų bus apsispręsti kaip maitinti – krūtimi ar iš buteliuko. Gal apsispręsite ir prieš gimimą, bet gali nutikti įvairiausių priežasčių kas gali pasirinkimą įtakoti ir nukreipti kita linkme. Visgi su dideliu noru ir pastangomis viskas įmanoma. Kad ir koks sprendimas bebūtų, tai yra tik Jūsų šeimos reikalas.

Kad ir kaip bebūtų, krūties pienas yra natūralus ir maistingesnis, nors gamintojai ir teigia, kad jų gaminiai  yra tokie patys, iš tiesų tai niekada neatstos mamos pieno. Jis pigus, visada šviežias ir paruoštas, bet kada ir bet kur, o kas svarbiausia žymiai naudingesnis kūdikio sveikatai. Be to, hormonų pokyčiai maitinimo metu yra emociškai svarbūs tiek mamai, tiek kūdikiui, tai tik dar tampa didesnis ryšys tarp abiejų dalyvių.

Vis dėlto, kartais nutinka taip, kad ne visos moterys gali maitinti pačios. Vienoms, tai tiesiog gali nepatikti, kitos geria vaistus arba serga ir gydytojai nebeleidžia toliau maitinti krūtimi.  Svarbiausia pačiai apsispręsti, koks kūdikio maitinimo būdas yra Jums patogus, sveikas ir, žinoma, saugus Jūsų kūdikėliui. Šis sprendimas yra labai amseniškas, todėl skirkite laiko suvokti, kokie šių būdų trūkumai ir privalumai.

Maitinimas krūtimi

getty_rf_photo_of_baby_nursing_closeupKiekviena moteris sutverta maitinimui krūtimi, nesvarbu koks moters krūtų dydis ir forma. Jeigu speneliai įtraukti arba plokšti, tuomet gali prireikti pagalbos, kol išmoksite teisingai laikyti kūdikį. Dauguma mamyčių išmoksta maitinti kūdikį labai greitai, o kai kurioms prireikia ir specialisto pagalbos ir patarimų. Motinos pienas yra labai naudingas pirmuosius gyvenimo mėnesius, padeda imuninei sistemai. Krūtimi galima maitinti tikrai ilgai, tai visada patogu, kad ir kur bebūtumėte, o jeigu tenka kažkur išvykti, visada galite nutraukti pieną ir palikti namuose.

Puslapiai: 1 2

RAŠYTI KOMENTARĄ