VERSLI MAMA: SESĖS DVYNĖS – “VAIKAI NĖRA KLIŪTIS KURTI VERSLĄ”

Jau pasakojome Jums daug bei įdomių verslių mamų istorijų, tačiau kaip nuosavo verslo ėmėsi sesės, tiksliau – dvynės sesės, čia ir mums buvo naujiena! Vienodos, kaip du vandens lašai, verslios sesės dvynės bei dabar jau ir mamos – Anželika ir Oksana keletą metų sėkmingai sukasi verslo labirintuose. Istorija prasidėjo nuo avantiūros, o šiandien save moterys reprezentuoja, kaip „koreguojančio trikotažo ekspertės“. Įkurta el. parduotuvė, kiek vėliau atidaryta fizinė parduotuvė, o dabar dar pristatytas ir visiškai naujas prekės ženklas. Taigi, ką kuria šios žavios moterys? Kviečiame susipažinti iš arčiau.

37680777_958411521005008_451777954779758592_nTrumpai prisistatykite, papasakokite apie savo veiklą.

Esame sesės – dvynės Anželika ir Oksana, prieš penkerius metus įkūrėme el.parduotuvę www.elady.lt. Tuo metu, tai buvo daugiau avantiūra. Šiuo metu save reprezentuojame, kaip „koreguojančio trikotažo ekspertai“, ir patikėkite, tai – netušti žodžiai. Išsvajotą, koreguojančio trikotažo fizinę parduotuvę atidarėme abi būdamos paskutinių mėnesių nėštukės (šypsosi). O kartu su vaikučių gimimu – gimė ir naujas bendras, prabangus, itin moteriškas ir romantiškas, miego drabužių prekės ženklas “DifferentWE”.

Kas Jus įkvepia ir skatina eiti į priekį, nesustoti?

Norime pradėti savo istoriją nuo tuo, kad esame laimingos moterys, kurioms gyvenime labai pasisekė. Visų pirmą, turime tikrą lobį: sesę – dvynę (šypsosi). Didžiausias dvynių pliusas, jog mūsų bendravime viena kitą suprantame iš pusės žodžio. Taip pat – mūsų mintys, interesai, pomėgiai irgi labai panašūs, būtent todėl, mums labai lengva ir susikalbėti, ir kurti, ir veikti kartu. Dabar, viskas susiklostė taip, kad turime galimybę džiaugtis dirbdamos kartu, kad pasiektume bendrą, aukštą rezultatą.

Antras dalykas, kuris neseniai įvyko mūsų gyvenime ir privertė, žaibišku greičiu, perversti viską aukštyn kojomis, bet tuo pačiu ir davė stiprų stimulą – gyventi, veikti, kurti ir kuo daugiau dirbti mylimą darbą (kaip bebūtų banalu), tai Anželikos rimta smegenų operacija, o tiksliau – auglio šalinimas.

Operacija buvo sėkminga, nors ir labai sunki. Pooperacinis laikotarpis ypač skausmingas, bet – įveiktas! Anželikos atveju, mūsų verslas ją ištraukė iš pooperacinės depresijos, betikslio egzistavimo ir privertė kuo greičiau sugrįžti į normalų ritmą. Atvirai, tai visas šeimos, draugų, giminių palaikymas – labai geras dalykas, bet jeigu viduje nėra noro pačiam kažką daryti, stengtis, užsiimti, motyvuoti save, joks palaikymas – nepadės.

1

Papasakokite, kokį asortimentą mamos/moterys gali rasti jūsų parduotuvėje?

Mūsų el. parduotuvėje – www.elady.lt moterys gali rasti liekninantį trikotažą, koreguojančius apatinius, tokius kaip: korsetai po gimdymo, formuojančios gracijos, kelnaitės aukštu liemeniu, kompresinės pėdkelnės, anticeliulitinius šortukus ir panašių prekių, skirtų pakoreguoti figūrą, suformuoti siluetą, greičiau “atsistatyti” po gimdymo. Taip pat turime išskirtinę kūno juostų ir aksesuarų kolekciją drąsioms ir seksualioms merginoms. Visą el. parduotuvės asortimentą galima pačiupinėti ir pasimatuoti gyvai Vilniuje Konstitucijos pr.12, šalia VCUP pastato.

5Kaip atsirado “DifferentWE”?

Visų pirma, trumpai apie pavadinimą. „DifferentWE“ – išvertus į lietuvių kalbą „skirtingos mes“. Taigi, čia, savotiškas širdies šauksmas. Pažiūrėkite, dvynės – ne vienas žmogus, ne „sesės“, o skirtingos, nors ir tuo pačiu labai panašios personos! Visi dvyniai mums tikrai pritars (šypsosi).

Iš kur kilo mintis kurti miego drabužius?

Kaip nebūtų keista – iš Rytų. Būtent Rytų šalių moterys  – gatvėje rengiasi kukliai, o namuose apsirengia pačius gražiausius ir seksualiausius drabužius. Vyras grįžęs į namus visada mato kokią nuostabią moterį jis turi, kasdien gali įvertinti jos grožį ir ja žavėtis (šypsosi).

O mes, dažniausiai, rengiamės patogiai, dėvime mylimas, bet senas sportinio tipo kelnes ir marškinėlius. Ir tokias, mus, kasdien mato mylimi vyrai!!! Žinoma, vyrai mums kartoja, kad “esame gražios visokios”, bet juk vyrai – medžiotojai iš prigimties! Tai reiškia, kad jiems reikia nuolat įrodinėti ir priminti, kad šalia jo esanti moteris – vis dar yra ta patraukli, žavi ir seksuali, kurią jis užkariavo (šypsosi).

Vis daugiau ir daugiau moterų bei jaunų merginų tai supranta ir stengiasi pasitempti, gražiai atrodyti ir namuose. Būtent todėl, mūsų šilkinės pižamos, naktinukai ir chalatai yra taip mėgstami mūsų klienčių.

IMG_2184

8Kaip sekasi atrasti tą aukso viduriuką: rasti laiko sau, šeimai ir savo verslui?

Abi esame – mamos. Mūsų vaikai dar mažiukai ir pastoviai reikalauja dėmesio. Bet iš prigimties esame veiklios ir tvirtai reiškiame, kad vaikai nėra kliūtis verslui kurti. Pagrindinė kliūtis – mūsų pačių mąstymas ir mintys, nerimas ir abejonės, kas dažniausiai blokuoja naujas galimybes. Mums pačioms labai padėda išeiti iš komforto zonos ir persikrauti – drąsūs, spontaniški sprendimai.

Tiesa, turime susiformavusią tradiciją, savaitgalis – tik šeimai. Savaitgaliais stengiamės nesiversti per galvas, pailsėti, išvažiuoti į gamtą. Atrodo, tai savaime suprantama, bet turint verslą, tai padaryti ypač sunku.

4Kas jums yra verslas?

Versle labai svarbu jausti socialinę atsakomybę, neapgaudinėti žmonių, daryti viską dorai, iš širdies ir viskas tikrai pasiseks (šypsosi). Dar yra vienas svarbus dalykas, jeigu stengtis savo mylimą veiklą paversti verslu, reikia surasti tai, kas iš tikrųjų “veža” ir gauti už tai pajamas – būtų iš vis idealu. Manome, toks turėtų būti jaunų žmonių tikslas. Tada šita veikla taps daugiau nei tik tai verslas, bet ir gyvenimo dalis.

Jeigu kalbėti apie mus, iš pat pradžių savo verslas buvo kaip hobis, kaip nuotykis, kaip savęs išbandymas. Ar sugebėsime ar ne? Rezultatas – sugebėjome. Ir dabar užtikrintai galime sakyti, kad šita veikla duoda labai daug galimybių savirealizacijai, motyvuoja augti.

Kita nuosavo verslo pusė yra tokia, kad tarp privataus gyvenimo ir darbo reikalų, jau nebėra jokių ribų, nes verslas – jau yra gyvenimo dalis.

Na ir pabaigai, ko norėtumėte palinkėti kitoms veiklioms, galvojančioms apie nuosavą verslą mamoms/moterims?  

  • Nebijoti veikti – netgi su mažomis investicijomis galima po trupučiuką kurti. O laikui bėgant atsiranda daugiau idėjų, realizacijos kanalų ir motyvacijos.
  • Nesibaidyti jokio darbo. Juolab, kad darydama pati, pamatai, ką galima padaryti kitaip, pigiau, geriau.
  • Skaityti kuo daugiau tikslinės informacijos ir domėtis pasirinkta verslo sritimi.
  • Turėti laiko ir noro. Nes jeigu neturi noro, tai pritrūksta ir laiko – verslą vis atidėlioji, kol galiausiai idėją išvis užmiršti.
  • Ieškoti aplinkos palaikymo, aktyviai bendrauti, dalyvauti įvairiuose projektuose. Gyvas bendravimas duoda įkvėpimo ir motyvacijos veikti.
  • Visiems, kas abėjoja dėl savo sugebėjimų, norime, padrąsinti, kad viskas tikrai pavyks. Juk gyvenimas mums duoda būtent tuos išbandymus ir sunkumus, kuriuos mes būtinai įveiksime ir tapsime stipresni (šypsosi)!

Daugiau informacijos: https://elady.lt

Sekite Facebook: https://www.facebook.com/differentwe/

https://www.facebook.com/elady.lt/

 

 

RAŠYTI KOMENTARĄ