TRYS PATARIMAI, KAIP MOTERIMS ATRODYTI MADINGAI IR SOLIDŽIAI DARBE

Iššifruoti aprangos kodus gali būti sudėtinga, ypač, kai kalba pasisuka apie darbo vietą. Juk kiekvienas biuras yra skirtingas ir tai, ką dėvite darbe, gali turėti didelę įtaką jūsų viršininko ir kolegų nuomonei apie jus. Tačiau žinodamos taisykles, ką turėtumėte dėvėti nuo pirmadienio iki penktadienio, galėsite lengviau apsirengti kiekvieną dieną ir jaustis pasitikinčiai savimi. Juk ne veltui sakoma: „Kaip atrodai – taip ir jautiesi, kaip jautiesi – taip ir atrodai“. Su šiais keliais patarimais nesunkiai pasirinksite ne tik patogius, bet ir stilingus drabužius darbo vietai.

Kas yra kasdieniška verslo apranga („business casual“)?

Kasdienė verslo apranga yra standartinis aprangos kodas, taikomas daugelyje šiuolaikinių biurų. Nors šis terminas gali skirtis konkrečiose darbovietėse, tradiciškai jis reiškia biurui tinkamą aprangą, kuri yra elegantiška, bet neatrodo pernelyg oficiali. Todėl paisant tokio aprangos kodo nebūtina dėvėti kostiumėlio, tačiau vis tiek turėtumėte siekti, kad jūsų išvaizda būtų solidi. Šiam stiliui puikiai tinka derinti prigludusius, įliemenuotus ir tradicinius drabužius su patogesniais ir madingesniais elementais. Jei dėvite baltus marškinius, visuomet galite pasirišti spalvotą skarelę po kaklu, tačiau su papuošalais reikėtų nepersistengti, subtilūs ir minimalistiniai papuošalai tiks labiausiai.

Portrait of a young businesswoman in formal outfit standing near window in office

Kokie drabužiai tinka kasdieniškai verslo aprangai?

Džinsai

Džinsai moterims taip pat gali būti geras pasirinkimas kuriant kasdienišką verslo aprangą, tačiau būkite atsargios. Kad neatrodytumėte netvarkingai, būtinai rinkitės elegantiškas ir tvarkingas džinsines kelnes. Tam tiks tamsaus audinio, priglundančios arba siauros džinsinės kelnės. Be to, įsitikinkite, kad džinsai nėra išblukę ir neturi įplyšimų ar nusitrynusių kraštų. Kad atrodytumėte tvarkingai ir elegantiškai, prie džinsų derinkite subtilią palaidinę ir aukštakulnius arba įsiaunamus batelius. Daugiau apie populiariausius džinsų modelius moterims sužinokite šiame straipsnyje: Kokie džinsai moterims yra populiariausi?

Marškiniai

„Business casual“ stiliui sukurti galite rinktis klasikinius medvilninius arba moteriškesnius šilkinius ar lengvo sintetinio audinio marškinius. Jei renkatės medvilninius marškinius, bendrą įvaizdį išlaikykite santūrų, pasirinkdamos neutralias ir švelnias spalvas. Kita vertus, jei renkatės šilkinę palaidinę, ji gali būti įmantresnių spalvų ar raštų. Tačiau nepamirškite, jei marškiniai yra permatomi, po jais būtinai dėvėti apatinę palaidinę. Tokių marškinių ieškokite MODIVO.lt internetinėje parduotuvėje: https://modivo.lt/c/moterims/drabuziai/palaidines-ir-marskiniai/marskiniai.

Suknelės

Nors kelnės yra puikus kasdienės verslo aprangos pasirinkimas, suknelės gali labai paįvairinti jūsų darbo garderobą. Suknelės ne tik puikiai tinka šiltomis dienomis, bet ir suteikia moteriškumo, kuris puikiai tinka verslioms moterims. Tik įsitikinkite, kad pasirenkate tinkamo stiliaus sukneles, pavyzdžiui, pieštuko, susiaučiamas ar A formos, ir kad jų ilgis bei kirpimas idealiai tinka darbinei aplinkai.

RAŠYTI KOMENTARĄ