1-1170x730

SUSIPAŽINKIME! LIETUVIŠKAS MADOS ŽENKLAS „OXOX“

Šiandien norime Jums pristatyti ir trumpai papasakoti apie vieną, lietuvišką mados ženklą „OXOX“. Gal jau girdėjote? O gal jau pažįstate ir jūsų vaikučių spintos lentynose jau guli šio ženklo drabužėliai? Kokybė, gera ir visiems „įkandama“ kaina, išskirtinumas, spalvos, patogumas… O dabar apie viską kiek plačiau.

5„OXOX“ prekės ženklas gyvuoja jau virš 10 metų. Ko gero būtų sunku atrasti daugiau lietuviškų mados ženklų, kurių istorija tęstųsi tokį ilgą laiką. Iš pradžių įmonė siuvo užsienio prekių ženklams, sukaupė didžiulę patirtį, o 2007 m išdrįso sukurti vieną pirmųjų lietuviškų prekių ženklų „OXOX“.

Per  10 metų įvyko daug pasiekimų. Įmonė užaugo pakankamai didelė, susibūrė stipri komanda bei atsirado lojalių klientų būrys, dėl kurių ir toliau viskas juda į priekį.

Visos „OXOX“ drabužių kolekcijos kuriamos kartu su vaikais, įsiklausoma į vaikų nuomones, jų patarimus ir norus. Tik taip gimsta drabužiai, kurie patinka ne tik mamoms, bet ir vaikams!

6„OXOX“ išskirtinumas

Pirmiausia, kūrėjams svarbu, kad drabužiai netrukdytų vaikystei. Jie privalo būti ne tik patogūs, bet ir džiuginti vaiko širdelę.

Drabužiai siuvami tik iš sertifikuotos ir tvarios medžiagos. Tėveliai džiaugiasi, kad gali rasti funkcionalių modelių, tinkamų dėvėti tiek kasdien, tiek ir įvairiomis progomis. Dydžių pasirinkimas platus: nuo 62 iki 152 cm. Taip pat teko girdėti, kai mamos ar močiutės pasakoja, jog tą patį drabužį jau vilki trečias ar ketvirtas jų šeimos/draugų vaikas, tai reiškia, kad drabužis yra ilgaamžis, kokybiškas ir mylimas.

„OXOX“ asortimente rasite daug drabužių su lietuviškais užrašais. Kadangi, tai lietuviškas prekės ženklas, kūrėjams smagu kurti modelius mažiesiems lietuviams.

Klientai šį ženklą išskiria kaip bene vienintelį vaikų prekinį ženklą, kurio kainos „proto ribose“.

2

Nauja rudenio/žiemos kolekcija

Tai laimės kolekcija. „OXOX“ kūrėjai mano, kad laimė slepiasi mažuose dalykuose, tokiuose kaip balionai, ledų koktelis, knygos ar debesys. Svarbiausia yra gyventi čia ir dabar, mėgautis kiekvienu mažu ar dideliu dalyku, kurį mums dovanoja pasaulis.

Oxox drabužiais apsirengus – gera stebėti dangų, tyrinėti gamtą, patogu lakstyti su draugais ar žaisti slėpynių, dovanoti draugui šypseną kartu su laimingais marškinėliais.

Kur slėpiasi laimė? Čia —> https://www.eoxox.com/lt/naujienos

Sekite Facebook: https://www.facebook.com/eOXOX/

1 Komentaras

  • Agne

    Labai patiko kokybe rubeliu ir labai faini modeliukai :) kainos tikrai nesikandzioja

    rugpjūčio 7, 2018 at 18:46

RAŠYTI KOMENTARĄ