KVIEČIAME! EDUKACINIS FESTIVALIS NERK Į TEATRĄ 2017!

Jau šį savaitgalį visus, o ypatingai visas šeimas kviečiame į 7-us metus organizuojamą edukacinį festivalį NERK Į TEATRĄ, kuris šiemet orientuotas į šeimas ir kūrybiškumą. 

Festivalis skirtas maloniems kūrybiškumo atradimams – dalyvių laukia dirbtuvės, paskaitos, susitikimai. Veiklos suskirstytos pagal amžiaus grupes: ikimokyklinukams ir pradinių klasių mokiniams, paaugliams, vyresniesiems nei 18 m. ir šeimai bei kūdikiams. Šeimai skirti užsiėmimai vyks sekmadienį. Užsiėmimų kainos – tik 1 €.

„Nors festivalio programa nėra tokia gausi, kaip pernykštė, tačiau ji netikėta bei pilna atradimų netgi mums patiems. Džiugu, kad turime nemažai veiklų vaikams ir šeimai. Kaip sukurti kūrybišką aplinką vaikui šeimoje papasakos ir savo patirtimis su tėveliais dalinsis lektorė Vida Drąsutė, teatro paslaptis mažiesiems atskleis aktorė ir pedagogė Inesa Paliulytė, bus galimybė susipažinti su intelektų ugdymo programa kūdikiams bei pasakų kūrimo dirbtuvėmis, kurias ves aktorė Kristina Savickytė. Apie kūrybiškumo paieškas išgirsime ir pačių kūrėjų lūpų – režisierės Eglės Kižaitės, aktorių Sauliaus Čiučelio bei Gyčio Ivanausko, apie kūrybinį mąstymą diskutuosime su „Talent Garden Kaunas“ įkūrėju Artūru Bulota, panirsime į Beno Šarkos performansą“, – programą vardina festivalio kuratorė Rugilė Pukštytė.

Publika taip pat pamatys keturis spektaklius: Keistuolių teatro muzikinį spektaklį vaikas „Pyp Pyp“ pagal D. Bisseto pasakas, edukacinį šiuolaikinio cirko spektaklį vaikams ir jų tėveliams „Ai, skauda“ (profesionalaus meno namai „House of Puglu“), monospektaklį Jaroslava Pulinovič „Natašos svajonė“ (Lietuvos Rusų dramos teatras), pojūčio teatro spektaklį „Akmuo, Vanduo. Geluonis“.

Nerko A4 rgb-02

Nerko A4 rgb-01

Renginio organizatoriai – Kauno dramos teatras.

RAŠYTI KOMENTARĄ