LAISVALAIKIS SU ŠEIMA. ATOSTOGOS “RADAILIŲ DVARE” IR “DINO PARKE”

Kadangi vasara ir gerų orų sezonas, visi lekia, skuba atostogauti. Šiemet, dėl susiklosčiusios Covid-19 viruso situacijos, itin aktualu atostogos Lietuvoje. Tad šiandien noriu Jums trumpai papasakoti, apie mūsų, jau žiemą atrastą, Dino parką Radailiuose.

r8Prieš kažkur vykstant – reikia tikrai gerai apgalvoti kelionės maršrutą ir išsirinkti tokią vietą, kurioje patiks ir Jums, ir vaikams, kur atrasite įvairiausios veiklos ir nebus laiko kada galvoti apie filmukus bei nuobodulį. Kadangi mes Dino parke jau buvome apsilankę, net nedvejodami rinkomės šią vietą ir vėl.

Kur?

Radailiai Spa ir Dino kompleksas įsikūręs vos 7km nuo Klaipėdos ir labai netoli mūsų mylimos Baltijos jūros (tai itin didelis privalumas). Sakysite labai toli? Nesijaudinkite, pasiplanuokite kelionę per vaikų miegą, ar tiesiog kelionės metu pabendraukite su savo vaikais ir susigalvokite įdomių žaidimų. Juk dažnai per savo darbus ir visą rutiną, mažiausiai savo laiko skiriame vaikams.

Radailiai Spa ir Dino parkas

Atvykus, mus pasitinka dinozaurai ir labai jauki aplinka. Viskas vienoje vietoje, skiria tik keletas žingsnių. Vienoje vietoje įsikūręs Spa ir Radailių apartamentai, netoliese – restoranėlis, o šalia jo milžiniškas Dino parkas.

r10

Apartamentai svečiams – siūlomi įvairiausi kambariai: nuo paprastų dviviečių iki prabangių liuksų bei jaukių šeimyninių numerių su atskiromis terasomis į didelį kiemą. Mes pasirinkome šeimyninį numerį su terasa, apgalvoję, jog vaikas galėtų betkada išbėgti lauk ir mėgautis kiemo pramogomis. Šeimyniniai numeriai įrengti šiuolaikiškai (mūsiškis turėjo du atskirus kambarius),turi įrengtus kondicionierius, visos detalės iki smulkmenų apgalvotos, juose rasite net mini virtuvėlę su indais, arbatinuku, židiniu, balta patalyne, rankšluoščiais, plaukų džiovintuvu!!!

Taip pat teritorije yra restoranas, tad kur pavalgyti tikrai nereikės sukti galvos. Pusryčiai kaip ir visur – įskaičiuoti, už pietus ir vakarienę reikės susimokėti patiems. Tačiau tikrai neišsigąskite, meniu tikrai labai geras, o kainos visiškai “nesikandžioja”. Tačiau porcijas įveikti reikės pasisemti jėgų, nes virtuvės šefas maisto tikrai negaili. Mes, galima sakyti, išragavome visą siūlomą meniu ir tikrai neteko niekuom nusivilti! Restorano teritorijoje yra ir didelė vaikų žaidimų aikštelė, ši vieta mūsų sūnui patiko labiausiai, o ir mes ramiai galėjome mėgautis maistu, kol vaikas žaidžia su naujais draugais.

Spa. Aš tikrai nesu didelė mėgėja baseinų (žinoma vaikas ir vyras ten galėtų būti nuo ryto iki vakaro), tačiau šis spa man irgi labai patiko. Baseinai švarūs, šilta, aplinka jauki, viskas naujai ir gražiai įrengta. Kas mane labiausiai sužavėjo, jog nėra kažkokių “beprotiškų” čiuožynių, kurios man asmeniškai kelia paniką. Spa erdvėje rasite jakuzi, baseiniuką kūdikiams (labai šiltas vanduo), baseiniukas vaikams ir dar vienas suaugusiems. Viskas vienoje erdvėje, tad mėgaujantis jakuzyje vaiką matysite ir kažkur lakstyti aplinkui nereikės. Taip pat čia rasite ir dvi pirtis.

r1Pramogos.

Na, šioje vietoje turbūt reikėtų man kelių puslapių, jog pavyktų viską išvardinti. Tiesiog reikėtų atvykti ir viską pamatyti, patirti patiems.

Dinozaurų parke Jūsų laukia 52 apsigyvenę riaumojantys ir judantys dinozaurai. Dinozaurai yra ne tik realaus dydžio – kiekvienas iš jų turi savitą charakterį, judėjimą, elgesio manierą ir skleidžia tik jam vienam būdingą riaumojimą.

Labai noriu išskirti 2020 metų naujieną – didžiulę laipynę tikriems nuotykių ieškotojams, mažiesiems tarzanams, ant kurios karstytis ir landžioti galima be batų, nes visur aplink – smėlis. Tėveliai tuo metu gali atsipalaiduoti ir prisėsti ant šalia esančių suoliukų ar gultų.

r6Teritorijoje yra labai jaukus ir nedidukas mini zoo. Čia gyvena ir ganosi ožiukai, daug ir įvairiausių pūkuotų triušiukų ( iš šios vietos vos išėjome, nes sūnus su tais triušiukais būtų galėjęs būti visa dieną) ir smalsiosios, labia minkštos alpakos. Gyvūnėlius galėma pašerti specialiai pritaikytu pašaru iš automato.

Taip pat Jūsų bei vaikų laukia daug ir labai įvairių aktyvių pramogų, 9D kinas, elektromobiliai, veidrodžių labirintas, batutai, dvi milžiniškos (tikrai milžiniškos!!!) žaidimų aikštelės vaikams, nykštukų miestelis, vandens dviračiai, laipynės bei kiti išskirtiniai atrakcionai. Visko turbūt neįmanoma išvardinti, nes tiek visko ten daug, kad dienos vargu ar užtektų viską “įveikti”.

Pabaigai…

Laikas su šeima yra pats vertingiausias, o pačias geriausias atostogas galime susikurti ir Lietuvoje. Jei norite tikrai aktyvių atostogų, spa, gero viešbučio, gero maisto, viską galima rasti vienoje vietoje – Radailiuose. Nuoširdžiai galiu pasakyti, tik patys geriausi atsiliepimai! O pabuvoję ten, būtinai pasiplanuokite aplankyti ir visai šalimais ošiančią mūsų mylimą Baltijos jūrą.

Daugiau info: https://www.dino.lt

https://www.radailiudvaras.lt

 

RAŠYTI KOMENTARĄ