SVEIKI SKANĖSTAI VAIKAMS

Visi mes mėgstame daugiau ar mažiau užkandžiauti ir tai, pasak mitybos specialistų, yra geras įprotis. Šiuo metu yra gausu informacijos apie sveiką užkandžiavimą ir smaguriavimą, tik, net ir žinant dietologų patarimus, ar visada pavyksta patiems to laikytis? Ar pavyksta sumažinti mūsų vaikų smaližiavimą? Juk dažnai apsilankę prekybos centre esame praktiškai priversti iš visos saldainių gausos nupirkti bent mažiausią saldumyną. Naivu būtų tikėtis, kad mažieji staiga ims mažiau mėgti saldumynus, taigi verta paieškoti sveikų skanėstų ir pasiūlyti jų savo vaikams. 

Kokius sveikus užkandžius verta rinktis ir kodėl?

bruzdukaiSveiki užkandžiai yra nekenksmingi vaikų sveikatai ir netgi papildo organizmą reikiamomis medžiagomis, todėl galime leisti jais pasmaguriauti savo vaikams. Kokius pagrindinius sveikus skanėstus galime rasti? Dažniausiai tai vaisių, uogų ir daržovių skanėstai, kurie yra netgi naudingi mūsų mažiesiems.

Skanėstai iš vaisių yra puikus vitaminų ir mineralų šaltinis, kurie numalšina alkį ir visus metus stiprina imuninę sistemą.

Skanėstai iš daržovių yra vienas iš pagrindinių mineralinių medžiagų, mikroelementų, ląstelienos šaltinių, kurie svarbūs ląstelių augimui ir organizmo stiprinimui.

Skanėstai iš uogų yra puikus sprendimas priešpiečių metu. Tai skaidulų, vitaminų ir mineralinių medžiagų šaltinis.

Sveiki užkandžiai suteikia vaikams reikalingos energijos, greitina medžiagų apykaitą ir sumažina alkio jausmą tarp pagrindinių maitinimų.

bruzdukai1

Bruzdukai – sveikų skanėstų rinkinys vaikams

Bruzdukai – tai lietuviškas prekinis ženklas, kuris pristatė sveikų ir unikalių produktų liniją vaikams. Skirtingose pakuotėse (advento kalendoriuje, kibirėlyje ir maišelyje) vaikai ras įvairių skonių skanėstų, kurie yra ne tik gardūs, bet ir kupini vitaminų. Gardumynai pagaminti iš kruopščiai atrinktų lietuviškų aukščiausios kokybės uogų, vaisių ir daržovių, paruoštų džiovinimošaltyje būdu (liofilizuojant). Jis leidžia išsaugoti ir natūralumą, ir vitaminus.

Natūralių skanėstų pakuotės yra iliustruotos nuotaikingais žvėreliais. Sveikalėdų kalendorius – tai pirmasis Lietuvoje Kalėdų (advento) kalendorius-girlianda, apie kokį svajojo smalsuoliai vaikai, ir kokio ilgai ieškojo rūpestingi tėvai. Kiekvieną gruodžio dieną, iki pat Kalėdų, girliandos langeliuose vaikai ras skanėstą, kuris yra ne tik gardus, bet ir sveikas.

Bruzdukų kibirėlis yra puikus lauknešėlis į darželio šventę, ant savo stalo ar smaližiui dovanų. Kibirėlyje, be sveikų, ilgai galiojančių skanėstų, vaikai dar ras papildomų siurprizų – balionų ir lipdukų rinkinį. Pati pakuotė su išliekamąja verte – suvartojus skanėstus, liks dėžutė-kibirėlis daiktams susidėti.

Kur galima rasti ir įsigyti? 

Bruzdukų sveikų skanėstų vaikams galima įsigyti internetinėje parduotuvėje www.bruzdukai.lt

bruzdukai 3Vilniuje:

“Lovely mess” interjero studija Ogmios miestelyje 

“Pegasus” Akropolis PC

“Pegasus” Panorama PC

Kaune:

“Happy Soul” parduotuvėje 

Jonavoje”

“Lioli lioli” parduotuvėje 

RAŠYTI KOMENTARĄ