ATMINTINĖ VYRAMS, KURIŲ ŽMONOS „VISO LABO SĖDI NAMIE SU VAIKU“

Mamos, kurios prižiūri vaiką ir sunkiai nedirba nuo ryto iki vakaro kaip jie.

1. Darbe jums nereikia sekti, kad jūsų kolega neimtų į burną mašinėlės ratuko, neliptų ant aukštos kėdės ir netepliotų markeriu tapetų.

2. Jūs galite būti tikras, kad kolega gerai pavalgys. O jums neteks paskui valyti ant grindų išlaistytos sriubos.

3. Jeigu nutarsite išeiti kartu per pietų pertrauką, tai kolega apsirengs savarankiškai ir jūs nešnopuosite, mėgindami sukišti kiekvieną jo pirštą į savo namelį, nepaklusnias kojas – į batus, o į visas puses besisukinėjančią galvą – į kepurę.

4. Jeigu jūs vis dėlto išėjote, tai gatvėje kolega vargu ar gulsis su savo naujais drabužiais į balą, kad įrodytų savo teisumą ir jums neteks skalbti jo aprangos.

5. Jeigu susiklosčius aplinkybėms jūs su kolega leidotės apsipirkti, jis nemaldaus, kad nupirktumėte viską, kas tik kris jam į akis, žadėdamas gerai elgtis ir valgyti košę. O jums nereikės sugalvoti 1 000 000 protingų argumentų, kad nereikėtų pirkti eilinio niekniekio.

6. Jeigu kolega pavargsta, jo nereikia nešti ant rankų atgal į ofisą, verkšlenančio ir mataruojančio rankomis bei kojomis.

7. Darbe jums neteks pastoviai drausminti kolegą tokiomis frazėmis kaip: „Nesikrapštyk nosies“, „Nesivalyk rankų į drabužius“, „nečiulpk piršto“. O jeigu ir taip, tai galų gale jis jau turi savo mamą ir tėvą – tegu jie dėl jo ir raudonuoja.

8. Šalia jūsų tikriausiai nėra kolegos, kuris labai dažnai staiga nei iš šio, nei iš to pradeda verkti. O jeigu ir yra, tai jūs neprivalote jo raminti, net jeigu žinote, kad pats nenusiramins.

9. Darbe nėra tokio dalyko kaip dienos miegas. O jeigu ir būtų, tai jūs geriau pamiegotumėte pats, o neguldytumėte kolegos, supdami jį ant rankų, kol galiausiai jo akytės užsimerks.

10. Jums nereikia rinkti išmėtytų po visą kabinetą popierių ir kanceliarinių reikmenų.

11. Jūsų kolega neatsakinės NE! į bet kokį jūsų pasiūlymą.

12. Jums nereikia priminti, kad jis lauku suvaikščiotų į tualetą. Bet netgi jis laiku to nepadarė, jums nereikės viso to kuopti.

13. Darbe niekas iš jūsų nereikalauja, kad jūs, šalia pagrindinio darbo, dar sutvarkytumėte ofisą ir pagamintumėte visam kolektyvui pusryčius, pietus ir vakarienę.

14. Ir dar. Darbas – tai tokia vieta, iš kurios galima grįžti NAMO. Vis dėlto darbas – tai rojus…

Tai kam gi sunkiau: vyrui darbe, ar moteriai namuose? Gerai pagalvoji, tai mama, turinti 0-5 metų amžiaus mažylį, apskritai dirba ištisą parą be išeiginių ir atostogų. Vienintelis darbovietės minusas tikriausiai yra tai, kad kolegai vargu ar šaus į galvą užsiropšti jums ant kelių, pažvelgti jums į akis ir švelniai pasakyti: „Tu mano pati pati mylimiausia!“

Šaltinis: http://seimairnamai.eu/

11 Komentarai

 • Simanas

  Nu nesamoningesnio straipsnio turbūt ir nebuvo jau galima sugalvoti… Taip, darbe kolega gal ir neprisišlapins į kelnes ir tt… bet jei mano darbas būtų pvz ligoninėje prižiūrėti alzhaimeriu sergančius senelius, tai jų ten būtų koks šimtas, jie visi nebūtų mano vaikai, jie visi smirdantys nuo senatvės, myžantys ir šikantys į kelnes ir tt.. Ir dar valgyti jiems visiems reikėtų padaryti ir tt.. Tai kieno tada darbas būtų sunkesnis, malonesnis? O jei mano darbas yra sėdėti prie kompo, tai mano darbo kokybė ir pasiektas rezultatas priklauso tikrai ne nuo to ar bus laimingas kolega… mano, kaip vyro rezultati (kuriais po to dalinsiuosi su savo žmona ir vaikais) prilausys grynai nuo to kiek aš į visa tai įdėsiu pastangų, stengdamasis išnaudoti kiekvieną minutę būdamas darbe. O dar prie viso to pridėkime ir tai kad aš nekančių, visiškai nekenčiu tų kompų, mane pykina nuo jų, kiekviena minutė praleista prie kompo mane stumia link savižudybės slenksčio… Tiesiog taip susiklostė, kad už tai gerai moka… Vadinasi aš DIRBU 100% pajėgumu tuo metu kai esu darbe, nes noriu pasiekti maksimum rezultatą. Kai esu namie ir prižiūriu vaikus aš dirbu tik kokių 20% pajėgumu, nes darbo yra tik tiek kiek “mano kolega” man jo užmeta ir nei kiek ne daugiau! Visa kitą laiką galiu tiesiog relaksuotis ir mėgautis stebėdamas kaip auga mano vaikas. Vienintelis užknisantis dalykas yra tai, kad tas darbas yra labai monotoniškas ir trunka ilgiau nei 8 val per dieną, bet ir vėl… ar tai galima vadinti darbu? Tai tiesiog gyvenimas.

  17 birželio, 2016 at 14:54
  • Agne

   Nu ir nusikalbejai :DDD

   17 birželio, 2016 at 18:54
  • Mamcė

   Tu rimtai toks durnas ar tik apsimetinėji?

   22 liepos, 2016 at 14:54
 • sandra

  matosi kad sis vyras nezino ka reiskia buti su vaiku namie…

  25 liepos, 2016 at 10:37
 • Aurimas

  Tas perdėtas moterų susireikšminimas būnant namie ir žiūrint serialus bei plepant su draugemis… Sako: “šiandien viską išskalbiau”. Ka tu išskalbei? Trynei rūbus upėje, kaip moterys seniau? Virinai kudikio vystiklus ar tik mygtuką skalbimo mašinoje paspaudei? “pervilkau patalainę” – tai tikriausiai truko kur kas ilgiau, nei 2min, jei apie tai užsimena..

  14 rugsėjo, 2016 at 7:11
 • Aiste

  Vyrai geriau patylekit protingiau atrodysit. Snekat nesamones patys jus susireiksminat visa gyvenima. Nueinat y darba ir gryze jauciates didvyriais ir ziurit akis pastate ka zmona duos valgyt nors jos darbo diena taip ir nesibaige..

  18 rugsėjo, 2016 at 14:36
 • Tevynes tetusis

  Mylymos mamos.baikit cia kaip kates su sunim lot viens ant kito.tiesa yra ta,kaip pasiklosy,taip ir miegosi.jei vyras dirba fizini darba,visa diena plytas kelnoja,ar griovius kasyneja,tai ka jam db lengviau yra?o kas liecia vaiko auginima tai jau irgi neperdekit.ner taip jau sunku kaip kad pacios nustatot.kur ir kaip pasakant cia ne tv visa diena ziuret.

  24 rugsėjo, 2016 at 11:48
 • patenkinta mama

  Į straipsnį reikia paž elgti su chumoro krisleliu;) O vat išsakyti komentarai jau verčia sunerimti… Nereikia nei vyrams dirbantiems darba susireikšminti nei moterims bunančioms su vaikais ir viena ir kita veikla pareikalauja nemažai pastangu. Norečiau, kad moterys šiek tiek paprasčiau pažvelgtu i vaiko auginima, juk mes darom nuostabu darba auginame ir auklejame asmenybe! Juk kas daugiau jei ne mes tai padarysime? Juk su vaiku galima pasirinkti kas bus ar vyras ar moteris, taciau pacios gamtos sutverta, pvz maitinant krutimi, jog su vaiku turi buti mama jo pirmaisiais gyvenimo metais… Taciau vyras i tai numiti ranka taip pat neturetu, juk jis vyras, ta jis turetu parodyti savo vyriskumu ir stiprybe, o nesiskusti kaip pavargo darbe ar ji uzkniso koks kolega, jis vaikui toks pats tetis kaip moteris – mama, todel manau, jog tikri vyrai turetu dar po darbo sukaupe jegas ir valgyti ka pasidaryti jei nebutu arba bent valandele pazaisti, panesioti vaikuti, kol per ta laika moteris galetu siek tiek atsipusti, atsigerti kavos, palysti po dusu, pati pavalgyti ar kazka greitai visai seimai paruosti, pvz sriuba isvirti ar greitai pica kokia suminkyti. O kai vaikuciai didesni manau paprasciau yra juos itraukti i veikla su seima, maisto gaminima ar koki skudureli davus paprasyti jog vaikas dulkes pavalytu, jis gal net patenkintas bus ir svarbus seimai pasijaus. Kad ir kaip bebutu svarbiausia nepamirsti jog esate seima, reikia vienas kita gerbti, myleti ir saugoti, o nesivaržyti lygintis kas ko daugiau nuveike ar kuris labiau pavargo, visi esame skirtingi, todel niekad nezinosime kaip kitas jauciasi tam tikrose situacijose ir kaip jose jaustumemes mes…

  11 gruodžio, 2016 at 15:11
 • TA0A8

  Priziuriu dukra, kai ji serga. I darba einu ilsetis…

  3 balandžio, 2018 at 20:06
 • Praeivis

  Tai kaip suprantu šitas straipsnis skirtas vyrams kurie dirba būtent ofisuose? Tikriausiai ne tiem kurie yra pvz kariai, policininkai, medikai ir panašiai?

  12 balandžio, 2018 at 11:07
 • Vika

  vyrai i viska ziuri paprasciau – isvirtu makaronu, ijungtu filmukus.mama tuo tarpu – kepa kotletus, tarkuoja morka, bando isiulyti kopusto kasni, skaito knygutes, vyrai reciau maudytu vaikus, valytu grindis (greiciausiai tik prasiurbtu kada ne kada), vaiko dantukai butu reciau valomi, kudikis ilgai siubuotu kokioj supynej ir t.t
  o siaip tai nevykes straipsnis, nes palyginimai nevyke, na isskyrus 13 ir 14 punktus:)

  25 balandžio, 2018 at 15:23

RAŠYTI KOMENTARĄ