(NE)VIENINTELĖ MAMA AIRIDA: “SVEIKI, SUSIPAŽINKIME”

Sveikinuosi su visais tais, kurie nusprendė užsukti į Mamytės dienoraščio skiltį. Noriu susipažinti, pakviesti į svečius ir tikiuosi susidraugauti.

Esu Airida Ruibytė-Butkuvienė, nors  šiuo metu dažniausiai save pristatau: “Sveiki, aš esu Leonardas”. Taip, tikrai pasitaiko, kad pirmiausia pristatau sūnų, o tik tada pristatau save. Taigi, esu 1-erių metų sūnaus mama. Mama, kuri nori ir gali dalintis per daugelį metų darbo ir baigtų mokslų pagalba gautomis žiniomis. Na, ir dar žiniomis sukauptomis ruošiantis tapti, laukiant bei esant mama. O jų patikėkit, sukaupiau tiek, kad noriu dalintis su visomis, kurios tyliai svajoja ir nori būti geriausia savo versija.

Mamos, moterys jūs tokios ir esat!!! Jūs esat unikalios, vertingos, svarbios ir be galo reikalingos. Niekada to nepamirškit, o aš tai būtinai jums priminsiu su savo tekstais (dėl visa ko), kuriais jus džiuginsiu kas kelias savaites. Dalinsiuosi tuo, kuo pati gyvenu ir kaip kuriu savo laimės kalną, nuo kurio taip gražiai matyti. Jei galiu aš, galite ir jūs!!! Tad kalbėsiu apie baimių įveikimą, įsitikinimų pašalinimą, įpročių keitimą, lūkesčius bei susitarimus, apie geriausias drauges (čia laukia staigmena), apie tikslų įgyvendinimą, jų planavimą ir daug daug kitų svarbių aspektų, kurie padės jums gyventi savo gyvenimą ir suprasti, kad jūs esate tas pokytis, kurio norite!

(Ne)vienintelė mama Airida

RAŠYTI KOMENTARĄ