LAIŠKAI IŠ IZRAELIO. Ketvirtoji diena

2016-01-12

Šiandien buvo nuostabi saulėta be jokio debesėlio diena. Smaragdas. Tokios, mano mėgstamiausios spalvos, yra nurimusi viduržemio jūra:)
Dabar jau ir aš galėčiau čia pagyventi :))) šiandien su Motiejuku rinkom kriauklytes prie jūros ir bandėm suspėti į arbatpinigių principu paremtą ekskursiją pėsčiomis, bet pavėlavom 5 min. Tuomet susitikom raudona maikute vilkintį vyriškį su grupe (taip turėjo būti apsirengęs ir mūsiškis gidas) ir paklausėme, ar galime prisijungti. Jis atsakė žinoma tik ekskursija herbrajų kalba???? išsiaiškinom kad čia moksleivių išvyka:) tai va bandysim gal ryt suspėti į savąją…

Pražiopsoję ekskursiją nutarėm pasimėgauti nuostabiu oru ir popietę praleidome prie jūros. Kol Motiejus miegojo, aš šiek tiek paskaičiau ir pasideginau:) o ką pabudęs veikė mūsų mažasis ekspeditorius pamatysit nuotraukose:)

Vakare turėjome svarbią misiją – išsiaiškinti, kokios automobilių nuomos kainos. Tad apsilankėm šešiuose nuomos punktuose:)pasirodo mašiną galima nuomotis ne trumpiau nei iki sekmadienio. Nes penktadienį jie anksti baigia darbą, o šeštadienį nieks nedirba – šabas.

Uuu ką tik išgirdau mūsų naujuosius kaimynus. Jie tikriausiai turi mažą lialių ir ką tik buvo BUM:)

Vakar valgiau skaniausius pasaulyje apelsinus! Jau vėl svajoju, kaip reikės eit į turgų pirkti DAR! Beje, kasdien turguje apsiperku vis pigiau… Pvz. vakar už vieną batoną mokėjau 5 NIS, o šiandien už tą pačią kainą gavau du.

Tiesa. Pamenat pasakojau apie botanikos sodą, kad pabijojom iki jo nueiti? Tai va. Ir gerai, kad nėjom, nes jis greičiausiai neveikia (bent jau taip informavo turistų informacijos centre):) o kitas labai jau toli nuo mūsų… na bet dar tikrai daug ką liko Tel Avive pamatyti…

Aaa, vos nepamiršau. Statistika. Man rodos šiandien mačiau vieną kareivį. Jis sėdėjo prabangioje mašinoje ir buvo apsivilkęs pilkai. Tai gal čia buvo kareivis? O kratų – 0. Vienas Tomo kolega klausė vietinių, ar čia žmonės nesinešioja automatų. Tai sakė ne ir dar pridūrė kad jie ir palapinėse negyvena :)) bet vienas iš mokymų dalyvių, vietinis izraelietis, nešiojasi ginklą užsikišęs už diržo.

Dovilė

RAŠYTI KOMENTARĄ