MAMYTĖS DIENORAŠTIS: PUODUKO IR KITI REIKALIUKAI

Praėjusį savaitgalį dalyvavau seminare apie mažylio mokymą gamtiškus reikaliukus tvarkyti tam skirtoje vietoje :). Nusprendžiau, jog pradėsiu rutininį Motiejaus sodinimą ant puoduko. Suprantu, jog vaikas sąmoningai pasiprašo tik sulaukęs 1.5 metukų, tačiau, mano nuomone, galima nuolatos praktikuotis.

Tiesa, tikiu, kad kuo dažniau vaiką laikysime be sauskelnių, tuo bus tik geriau (prisiminkime PSO rekomendaciją mažylį bent 4 valandas per dieną laikyti be sauskelnių!). Be to, juk taip įdomu stebėti savitą mažylio grafiką, atpažinti, net ir menkiausius ženklus, kaip vaikas parodo, jog nori mažesnių ar didesnių reikaliukų. Juk taip gera mokyti vaiką nesukeliant streso, o per žaidimus!

Tačiau yra ir kita medalio pusė… Per pirmąsias bandymų dienas, laikydama Motiejų su triusikėliais ir kelnėmis – tiesiog PRITRŪKAU SAUSŲ KELNIŲ!!! Todėl buvo puikus pretekstas sėsti prie siuvamosios ir ką nors šiuo klausimu nuveikti… Pristatau jums, kaip pati vadinu, ekspeditoriaus kelnes. Geltonose įsiūtas stambus užtrauktukas, kad mažyčiai pirščiukai turėtų ką apčiuopti; dviejų (deja, ne penkiasdešimt) pilkų atspalvių, turi prisiūtas įvairias figūrėles; šviesios – su ryškiomis kišenėmis.

20160324_162920 (1) 20160325_103809 20160325_145626

Dovilė

RAŠYTI KOMENTARĄ