JAPONIŠKOS SAUSKELNĖS. KUO JOS YPATINGOS?

Pastaruoju metu šeimų, auginančių kūdikius, tarpe vis labiau populiarėja japoniškos sauskelnės. Jos gaminamos tik iš ekologiškai švarių medžiagų, jose nėra optinių baliklių, formaldehido, ftalatų, chloro junginių, sintetinių kvapiklių, naftos chemijos losjonų, toksinų – medžiagų, kurių naudojimas vakarietiškų sauskelnių gamyboje nėra taip griežtai ribojamos. Japonijos gamintojai kuria sauskelnes, kurios net patentuotos dėl unikalių sistemų, užtikrinančių skysčių nepralaidumą bei puikų išskyrų sugėrimą. Sauskelnių gamintojai labai atsakingai žiūri į sauskelnių dydį. Kadangi mažyliai būna įvairių formų bei proporcijų, yra kuriami tokie sauskelnių modeliai, kurie prisitaikytų prie bet kokios kūno formos. Dėl savo kokybės japoniškos sauskelnės rekomenduojamos net ir alergiškiems ar jautrią odą turintiems kūdikiams.

Liepos mama Iveta atliko populiariausių japoniškų sauskelnių apžvalgą – palyginimą, kurį rekomenduojame perskaityti visiems, norintiems geriau perprasti japoniškų sauskelnių skirtumus.

Japoniškos sauskelnės atsirado pas mus pirmaisiais Liepos mėnesiais, kuomet susidūrėme su nuolatiniu sušutimu naudojant europines ekologiškas sauskelnes. Tiesą sakant, iki tol gan skeptiškai žiūrėjau į didesnę japoniškų sauskelnių kainą ir svarsčiau ar tikrai tas skirtumas gali būti toks didelis. Tačiau būtent šios sauskelnės išsprendė turėtas problemas, labai maloniai nustebino jų kokybė, privertė mane pakeisti nuomonę ir jau daugiau jau du metus naudojame tik japoniškas sauskelnes. Tikiuosi, kad ši japoniškų sauskelnių apžvalga padės ir jums geriau susipažinti su japoniškų sauskelnių privalumais, kiekvienos rūšies skirtumais ir galbūt palengvins jūsų asmenines paieškas.

Kokias japoniškas sauskelnes išbandysime?

Japoniškos sauskelnės Moony

Japoniškos sauskelnės Moony Natural

Japoniškos sauskelnės kelnaitės Moony nakčiai

Japoniškos sauskelnės atprastukės Moony, skirtos pratinti vaiką prie tualeto

Japoniškos sauskelnės Merries

Japoniškos sauskelnės Whito

Japoniškos sauskelnės Goo.N

Japoniškos sauskelnės Mulimi

Japoniškos sauskelnės Insinse V6

*Daugumą sauskelnių apžvalgai padovanojo – www.kobi.lt. Esu dėkinga už palaikymą kuriant objektyvias apžvalgas

 Apžvalgos kriterijai – ką tikrinsime?

 1. Kaip gerai sauskelnės sugeria skysčius
 2. Sauskelnių tamprumas ir išmatavimai
 3. Sauskelnių tvirtumas
 4. Sauskelnių kvapas
 5. Sauskelnių švelnumas

Kaip gerai sauskelnės sugeria skysčius

Kaip buvo atliktas bandymas?

Šiai daliai atlikau skysčių sugėrimo bandymą, kuomet į kiekvienos sauskelnės centrą buvo pilamas vaiko šlapimą atitinkantis druskos tirpalas iki to momento, kol sauskelnė imdavo nebesugerti skysčio. Išpylus skysčio perteklių iš sauskelnės, sugrąžindavau šį skystį atgal į bendrą tirpalo indą ir taip gavau kiekvienos sauskelnės sugeriamą skysčio kiekį.

https://www.120procentu.lt/wp-content/uploads/2021/01/Japoniskos-sauskelnes-apzvalga-moony-merries-moony-natural-120procentu-1B.mov

Geriausiai skysčius sugeriančios japoniškos sauskelnės:

 1. 740 ml – MOONY naktinės
 2. 450 ml – MOONY NATURAL
 3. 375 ml – WHITO
 4. 310 ml – MERRIES / 300ml – MOONY atprastukės
 5. 270 ml – GOO.N
 6. 250 ml – MOONY / MULIMI
 7. 225 ml – INSINSE

Po eksperimento: Moony / Moony atprastukės / Merries / Moony Natural / Moony nakčiai

Po eksperimento: Whito / Goo.N / Mulimi / Insinse

Taigi, norint nakčiai rinktis saugiausią variantą, geriausiai tarnautų būtent tam skirtos MOONY (nakčiai). Iš įprastų sauskelnių, kurios tinkamos tiek dienai, tiek nakčiai, saugiausios yra MOONY NATURAL, o po jų seka WHITO bei MERRIES.

Jeigu vaikas yra linkęs naktį gausiai šlapintis ir avarijų pasitaiko (mamos pastebi, kad dažniau pasitaiko berniukams), tuomet naktims vengčiau GOO.N, MOONY, MULIMI ir INSINSE sauskelnių, nes jos bandymo metu skysčių sugėrė mažiausiai. Geriau rinkčiausi MOONY naktines, kurių sugeriamumas pats geriausias ir pasiskirstęs aplink visą kūną arba MERRIES sauskelnes, kurios turi padidintą apsaugą nuo pratekėjimo. Jos tokiais atvejais gali būti praktiškesnis pasirinkimas.

Sauskelnių tamprumas ir išmatavimai

Šiai apžvalgai buvo naudotos XL dydžio (nuo 12kg) sauskelnės kelnaitės, todėl tamprumo matavimai juosmens ir šlaunies srityse atspindi tik jas, tačiau tikiu, kad padės susidaryti bendrą įspūdį.

https://www.120procentu.lt/wp-content/uploads/2021/01/Japoniskos-sauskelnes-apzvalga-moony-merries-moony-natural-120procentu-2B.mov

Tamprumas:

MULIMI / INSINSE (31 cm – juosmuo, 24 cm – šlaunis)

MOONY / MOONY NATURAL / MOONY atprastukės (31 cm – juosmuo, 22 cm – šlaunis)

MOONY naktinės  / WHITO (31 cm – juosmuo, 21 cm – šlaunis)

MERRIES (31 cm – juosmuo, 20 cm – šlaunis)

GOO.N (30 cm – juosmuo, 20 cm – šlaunis)

Taigi, tarp XL dydžio sauskelnių kelnaičių, tamprumu šlaunies srityje pirmauja MULIMI, INSINSE ir MOONY linija. Tiesa, svarbu pastebėti, kad geriau nuo pratekėjimų šlaunų srityje apsaugančios sauskelnės paprastai yra mažiau tamprios toje srityje, todėl tai nebūtinai yra minusas! Skirtumas tikrai nėra didelis, tačiau jis gali būti aktualus mažyliams, kuriems kitos sauskelnės palieka žymes šlaunų srityje.

Na, o juosmens tamprumas visose sauskelnėse kelnaitėse yra vienodas, išskyrus GOO.N sauskelnes, kurios pasižymi pastebimai mažesniu tamprumu tiek juosmens, tiek šlaunų srityje.

Sauskelnių tvirtumas

Sekdama patikrinti tvirtumą, visas sauskelnes pratampiau naudodama ganėtinai daug jėgos ir jų tikrai negailėdama. Man aktualiausia dalis buvo šoninė sauskelnių kelnaičių siūlė. Paprastai ši siūlė yra naudojama norint patogiai perplėšti sauskelnes-kelnaites ir jas taip nuimti, tačiau kai ši siūlė nėra pakankamai tvirta, sauskelnės gali plyšti net jas užmaunant ar vaiką rengiant.

https://www.120procentu.lt/wp-content/uploads/2021/01/Japoniskos-sauskelnes-apzvalga-moony-merries-moony-natural-120procentu-3B.mov

Tvirčiausios japoniškos sauskelnės:

 1. MOONY NATURAL / MOONY atprastukės – pačios tvirčiausios ir net su daug jėgos šoninė siūlė nesuplyšo. O net ir norint tokiu būdu nuimti sauskelnes, taip pat pavyksta perplėšti siūlę puikiai.
 2. MOONY / MOONY naktinės  / MERRIES / MULIMI / INSINSE / GOO.N – vidutiniškai tvirta šoninė siūlė.
 3. WHITO – mažiausiai tvirta šoninė siūlė.

Taigi, jeigu ieškote kuo tvirtesnių sauskelnių, neabejotinai geriausias pasirinkimas – MOONY NATURAL. Tiesa, paprastai visų japoniškų sauskelnių šoninė siūlė atlaiko vaiko judesius ir kasdieniam nešiojimui jos yra pakankamai tvirtos. Vienintelės situacijos kada šis trūkumas gali pasirodyti yra kuomet vaiką rengiate, stipriau patraukiate už šios siūlės ar joms kitaip tenka daugiau jėgos. Tokiu atveju, WHITO sauskelnės yra linkusios plyšti labiausiai.

Sauskelnių kvapas

Nors paprastai japoniškos sauskelnės neturi jokio kvapo ir neteko turėti situacijų, kuomet kambaryje ar laikant rankose jaustųsi koks nors pašalinis kvapas, buvo įdomu palyginti jas tarpusavyje atidžiau pauostant. Atliekant bandymą sąmoningai uosčiau išverstas sauskelnes, kad nesureikšminčiau matomo prekės ženklo.

https://www.120procentu.lt/wp-content/uploads/2021/01/Japoniskos-sauskelnes-apzvalga-moony-merries-moony-natural-120procentu-4B.mov

Japoniškos sauskelnės su mažiausiai kvapo (uostant):

MOONY, MOONY naktinės – pats neutraliausias kvapas.

MOONY NATURAL / MERRIES – vos vos labiau juntamas kvapas.

GOO.N  – labiau juntamas kvapas.

MOONY atprastukės / INSINSE / MULIMI / WHITO – pasirodė, kad šios sauskelnės turi pridėtinį “švaros” kvapą, kurio neturėjo kitos.

Kvapo atžvilgiu drąsiai galima rinktis visas japoniškas sauskelnes, nes tai visų jų didelis privalumas. Na, o pačioms išrankiausioms nosims, kurios nori kuo natūralesnio pasirinkimo, geriausiai tiks MOONY, MOONY naktinės, MOONY NATURAL  ar MERRIES.

Sauskelnių švelnumas

Ši dalis buvo viena sunkiausių, nes visos japoniškos sauskelnės yra ypatingo švelnumo, todėl čia taip pat testavau išvirkščias sauskelnes, bandydama susikaupti ties pačiu švelnumo jausmu ir jo palyginimu.

https://www.120procentu.lt/wp-content/uploads/2021/01/Japoniskos-sauskelnes-apzvalga-moony-merries-moony-natural-120procentu-5B.mov

Švelniausios japoniškos sauskelnės:

 1. MOONY NATURAL – pačios švelniausios, su kuriom jausmas, ko gero, lyg ant debesėlio. Kalbant apie švelnumą odai, manau, svarbu akcentuoti, kad šiose sauskelnėse taip pat yra 3 rūšių natūralūs aliejai, kurie odą šalia saugojimo dar ir drėkina.
 2. MERRIES ir MOONY – taip pat labai švelnios, vos vos nusileidžiančios pirmai vietai.
 3. GOO.N ir WHITO – vėlgi, švelnios, bet nusileidžia pirmai-antrai vietai.
 4. MULIMI ir INSINSE – dėl kiek kitokios vidinės medžiagos tekstūros, kuri yra iškili, pasižymi mažesniu švelnumu lyginant su kitomis.
 5. MOONY atprastukės / MOONY naktinės – nors tai ir specialios paskirties sauskelnės, vis tiek abi pasižymi maloniu švelnumu, bet nusileidžia šiuo aspektu visoms kitoms.

Taigi, norintiems ypatingo švelnumo, geriausiai tarnaus MOONY NATURAL (pavyzdžiui, naujagimiams ar jautresnės odos vaikams), o kasdieniam naudojimui švelnumo bus tikrai pakankamai ir su MERRIES, MOONY, GOO.N, WHITO ar net MULIMI ir INSINSE.

Tai kurios geriausios? Vieno atsakymo nėra 🙂 Visų vaikų fiziologija, oda, jautrumas ir poreikiai skirtingi, todėl kiekvienai šeimai idealiai tiks skirtingos sauskelnės. Tačiau žemiau pasidalinsiu kokios sauskelnės kokiai situacijai, mano nuomone, būtų tinkamas pasirinkimas.

Japoniškos sauskelnės MOONY

moony bendrasm

  ✅ Privalumai:

 • Neuždengia bambos ir yra drėgmės indikatorius – patogu naujagimiams.
 • Švelni, natūrali, ekologiška, kvėpuojanti ir plona sauskelnės medžiaga.
 • Pats neutraliausias kvapas iš visų apžvelgtų sauskelnių.
 • Sauskelnės kelnaitės (vyresniems) – vienos tampriausių.
 • Yra sauskelnės mergaitėms ir berniukams (vyresniems), kurios turi specialų sugeriamumą atitinkamoms zonoms.

❗️Ką vertėtų žinoti prieš įsigyjant:

 • Šias sauskelnes geriau rinktis trumpiems intervalams, nes eksperimentas parodė, kad viena sauskelnė sugeria, palyginus su kitomis, nedaug skysčio. Taip pat ypač berniukų mamos pastebi, kad su jomis pasitaiko pratekėjimų. Tad jeigu tai aktualu, tuomet verčiau rinktis MERRIES (turi papildomą pratekėjimo apsaugą), MOONY NATURAL 🌿 arba WHITO (turi geresnį sugeriamumą). Šios sauskelnės niekuo nenusileis MOONY, o šalia dar turės ir kitus patobulinimus.

Japoniškos sauskelnės MERRIES

Merries bendran

 ✅ Privalumai:

 • Yra drėgmės indikatorius – patogu naujagimiams.
 • 3 sluoksnių pralaidi orui medžiaga, saugo nuo drėgmės ir šilumos pertekliaus, neturi konservantų ir kvapiklių, todėl ypač tinka linkusiems sušusti ir jautrios odos mažyliams. Vienintelės dar švelnesnės ir tinkamesnės jautriems vaikams – MOONY NATURAL 🌿.
 • Natūralios medvilnės, aukščiausios kokybės medžiagų, minkšta ir švelni medžiaga.
 • Eksperimento metu šių sauskelnių sugeriamumas buvo vidutiniškai geras ir jos taip pat turi papildomas klostes šonuose, saugančias nuo pratekėjimo. Taigi, dėl šios priežasties teoriškai saugo labiau nei MOONY ar MOONY NATURAL. Berniukų mamos, naudojančios šias sauskelnes, taip pat rečiau pamini pratekėjimus nei su MOONY.

❗️Ką vertėtų žinoti prieš įsigyjant:

 • Ko gero dėl pratekėjimo apsaugos, šlaunų srities tamprumas yra vienas mažiausių iš visų apžvelgtų sauskelnių. Tai vertėtų žinoti ypač, jei vaikas yra linkęs šlaunų srityje turėti nuospaudas arba jei esate arti sauskelnių dydžio išaugimo.
 • Sauskelnės juosmuo žemesnis nei kitų apžvelgtų sauskelnių.
 • Jeigu su šiomis sauskelnėmis naktimis įvyksta pratekėjimų, tuomet naktims verčiau išbandyti specialias naktines sauskelnes MOONY arba geriau sugeriančias WHITO.

Japoniškos sauskelnės MOONY NATURAL

Moony Natural bendran

  ✅ Privalumai:

 • Neuždengia bambos ir yra drėgmės indikatorius – patogu naujagimiams.
 • Pačios švelniausios iš visų apžvelgtų sauskelnių.
 • Organinė medvilnė, išskirtinai ekologiškos medžiagos, 3 rūšių drėkinantys natūralūs aliejai, jokių alergizuojančių priedų ar konservantų. Todėl ypač tiks turintiems alergijų arba linkusiems į jautrią bei greitai sušuntančią odą mažyliams. Mūsų Liepa turi jautrią odą, alergijų bei lengvą atopinį dermatitą, todėl mums šios sauskelnės iki šiol yra pats idealiausias pasirinkimas.
 • Eksperimento metu šių sauskelnių sugeriamumas buvo geriausias iš visų kasdienių japoniškų sauskelnių.
 • Tai pats draugiškiausias pasirinkimas naujagimio odai iš visų apžvelgtų sauskelnių, todėl dar tik laukiantiems mažylio ir ieškantiems kokybiško produkto, tai, ko gero, saugiausias pasirinkimas (bet ir vienas brangiausių). Na, o praėjus pačiam jautriausiam naujagimio laikotarpiui, galima išbandyti ir kitas sauskelnes, kurios gali tikti taip pat puikiai, bet tuo pačiu padės kiek sutaupyti. Nors turiu įspėti iš savo patirties – vieną kartą pabandžius, po to sunku grįžti prie kažko prasčiau 😅.
 • Ne tik maksimaliai tamprios, bet ir tvirčiausios sauskelnės š visų apžvelgtų. Sauskelnių kelnaičių šoninė siūlė labai tvirta.

❗️Ką vertėtų žinoti prieš įsigyjant:

 • Vienos brangiausių sauskelnių iš apžvelgtų naujagimiams. Ar verta mokėti daugiau už kokybišką sauskelnę? Mūsų atveju, turint jautrios odos vaiką – tikrai taip. Kitai šeimai – nebūtinai.
 • Nors su MOONY NATURAL pratekėjimų naktį pasitaiko mažiau nei su MOONY, bet nakčiai (ypač berniukams) vis dėlto rinkčiausi naktines sauskelnes MOONY.

Japoniškos sauskelnės WHITO

whito bendram

  ✅ Privalumai:

 • Yra drėgmės indikatorius – patogu naujagimiams.
 • Itin plonytės, lengvos, gerai “kvėpuoja”.
 • “Dygsniuota” technologija, greitai sugerianti drėgmę ir kartu išlaikanti oro tėkmę.
 • Eksperimento metu šių sauskelnių sugeriamumas buvo vienas geriausių iš visų kasdienių japoniškų sauskelnių.
 • Vidutinio švelnumo ir tamprumo sauskelnės.

❗️Ką vertėtų žinoti prieš įsigyjant:

 • Šoninė siūlė pasirodė silpniausia iš visų sauskelnių, todėl skubant uždėti gali reikėti šias sauskelnes pasaugoti labiau.
 • Taip pat pasirodė, jog sauskelnėje yra jaučiamas pridėtinis kvapas.
 • Neradau pakankamai informacijos apie gamybai naudojamas medžiagas, todėl gal kiek atsargiau vertinčiau medžiagų kokybę. Jeigu tiek sugeriamumas, tiek medžiagų kokybė jums yra svarbi, tuomet vertėtų išbandyti MERRIES (pigesnes, bet gan kokybiškas sauskelnes) arba MOONY NATURAL (brangesnes ir itin kokybiškas).

Japoniškos sauskelnės GOO.N

G.OON bendran

 ✅ Privalumai:

 • Yra drėgmės indikatorius – patogu naujagimiams.
 • Natūralus, aukštos kokybės ekologiškos kvėpuojančios medvilnės pluoštas, vidinis sauskelnių sluoksnis su vitaminu E saugo kūdikio odą.
 • Yra paaukštintas juosmuo ir apsauginės klostės aplink kojas.
 • Beveik neutralus kvapas.
 • Vidutinio švelnumo sauskelnės.

❗️Ką vertėtų žinoti prieš įsigyjant:

 • Šias sauskelnes geriau rinktis trumpiems intervalams, nes eksperimentas parodė, kad viena sauskelnė sugeria kiek mažiau skysčio nei vidutiniškai sugėrė kitos. Tad jeigu tai aktualu, tuomet iš tos pačios kainos kategorijos vyresnėliams verčiau rinktis MERRIES (turi papildomą pratekėjimo apsaugą) arba WHITO (turi geresnį sugeriamumą).

Japoniškos sauskelnės MULIMI

Mulii bendran

 ✅ Privalumai:

 • Neuždengia bambos ir yra drėgmės indikatorius – patogu naujagimiams.
 • Gamyboje naudojamos saugios, nekenksmingos medžiagos, kūdikio odai pritaikytas paviršiaus PH.
 • Pačios tampriausios sauskelnės iš visų apžvelgtų.
 • Itin plonytės, lengvos, gerai kvėpuoja.
 • Gan švelnios, bet dėl kiek kitokios vidinės medžiagos tekstūros, kuri yra iškili, nusileidžia kai kurioms kitoms sauskelnėms švelnumu.

❗️Ką vertėtų žinoti prieš įsigyjant:

 • Šių sauskelnių kaina naujagimiams yra didžiausia, o privalumais deja nusileidžia kitoms sauskelnėms, todėl iš šios kainos kategorijos, manau, vertingiau rinktis MOONY NATURAL, kurios turi daugiau privalumų.
 • Šias sauskelnes geriau rinktis trumpiems intervalams, nes eksperimentas parodė, kad viena sauskelnė sugeria, palyginus su kitomis, nedaug skysčio. Taip pat ir mamos pastebi, kad pasitaiko pratekėjimų. Tad jeigu tai aktualu, tuomet iš tos pačios kainos kategorijos vyresnėliams verčiau rinktis MERRIES (turi papildomą pratekėjimo apsaugą) arba WHITO (turi geresnį sugeriamumą).
 • Taip pat pasirodė, jog sauskelnėje yra jaučiamas pridėtinis kvapas.

Japoniškos sauskelnės INSINSE V6

insinse bendran

 ✅ Privalumai:

 • Yra drėgmės indikatorius – patogu naujagimiams.
 • Sugeriantis sluoksnis nuo krašto iki krašto, dvigubos klostės šonuose.
 • Gamyboje naudojamos hipoalerginės, išbandytos medžiagos, atitinkančios higienos normas.
 • Pačios tampriausios sauskelnės iš visų apžvelgtų.
 • Itin plonytės, lengvos, gerai kvėpuoja.
 • Gan švelnios, bet dėl kiek kitokios vidinės medžiagos tekstūros, kuri yra iškili, nusileidžia kai kurioms kitoms sauskelnėms švelnumu.

❗️Ką vertėtų žinoti prieš įsigyjant:

 • Šių sauskelnių kaina naujagimiams yra viena didžiausių (€0.36/vnt), o privalumais deja nusileidžia kitoms sauskelnėms, todėl iš šios kainos kategorijos, manau, vertingiau rinktis MOONY NATURAL, kurios turi daugiau privalumų.
 • Šias sauskelnes geriau rinktis trumpiems intervalams, nes eksperimentas parodė, kad viena sauskelnė sugeria mažiausiai skysčio iš visų. Tad jeigu tai aktualu, tuomet iš tos pačios kainos kategorijos vyresnėliams verčiau rinktis MERRIES (turi papildomą pratekėjimo apsaugą) arba WHITO (turi geresnį sugeriamumą).
 • Taip pat pasirodė, jog sauskelnėje yra jaučiamas pridėtinis kvapas.

Japoniškos naktinės sauskelnės MOONY

Moony naktines bendran

 ✅ Privalumai:

 • Eksperimento metu sugėrė skysčius geriausiai iš visų apžvelgtų sauskelnių.
 • Yra sauskelnės kelnaitės, skirtos tiek mergaitėms, tiek berniukams (nuo 9 iki 28kg), kuriose padidintas sugeriamumas atitinkamose zonose.
 • Aukštas juosmuo, šlapimas pasiskirsto per daugybę sauskelnės reljefų aplink visą kūną (teigiama net iki 12 valandų), todėl ypatingai gerai saugo naktimis nuo pratekėjimo. Manau, kad verta išbandyti šeimoms, kurios nuolat turi pratekėjimo problemą su įprastomis sauskelnėmis.
 • Labai švelnios sauskelnės, kaip tokio tipo. Natūrali, ekologiška, minkšta ir kvėpuojanti sauskelnės medžiaga.

❗️Ką vertėtų žinoti prieš įsigyjant:

Kaina yra tikrai didesnė nei įprastos sauskelnės. Ar verta sumokėti €1.00/vnt už ramią naktį be būtinybės žadinti, perrenginėti, keisti sauskelnes ir patalynę? Čia spręsti jau kiekvienai šeimai pagal individualią situaciją. Bet aš sumokėčiau 🙂

Japoniškos sauskelnės atprastukės MOONY

Atprastukes bendran

 ✅ Privalumai:

 • Turi specialų sugeriantį sluoksnį, kuris vaikui pasišlapinus, ilgesnį laiką nei įprasta išlieka drėgnas. Tai moko geriau pajusti savo kūno signalus ir pasiprašyti ant tualeto ar puoduko. Po kiek laiko drėgmė susigeria į sauskelnių geriamąjį sluoksnį ir nebūna juntama. Todėl tinkamiausia bus vaikams, kurių tėvai jau nori pradėti pratinimą prie tualeto ar puoduko.
 • Natūrali, ekologiška, kvėpuojanti sauskelnės medžiaga.

❗️Ką vertėtų žinoti prieš įsigyjant:

 • Kiek mažiau švelnios nei likusios sauskelnės.
 • Taip pat pasirodė kiek keistesnis nei kitų sauskelnių kvapas.

Straipsnio autorė Iveta Bakanauskė (www.120procentu.lt)

RAŠYTI KOMENTARĄ