ŠAUKŠTAS – PADEDANTIS VAIKUI VALGYTI SAVARANKIŠKAI

Šiandien norime jums pristyti ir papasakoti apie naujausią švedų atradimą. Visame pasaulyje unikalus šaukštas, padedantis vaikui valgyti savarankiškai. Šaukštas su daugiafunkcine laikymo rankena. Tikrai kiekviena mamytė laukia to etapo kada mažieji pradės valgyti savarankiškai, o į pagalbą jums tikrai pravers “I Can” šaukštukas. 

Apie patį šaukštą…

Spoons on a row“I Can” šaukštas su daugiafunkcine laikymo rankena yra naujausia švedų inovacija (patentuotas dizainas), kuris padeda vaikui pradėti valgyti savarankiškai. Vaikučiams yra svarbi ankstyva teigiama valgymo patirtis. Šaukšto nauja unikali daugiafunkcinė rankena skatina/stimuliuoja vaiką valgyti tiksliau, su mažesniu iškritusio maisto kiekiu, to pavyksta pasiekti dėl skirtingų šaukšto laikymo būdų.

A: Plokščiai vertikali šaukšto laikymo rankena skatina vaiką naudoti pincetinį paėmimą. Laikymo rankena ­ nulenkta žemyn, tai padeda vaikui lengviau pasiekti lėkštės apačią.

B: Snapelis ant šaukšto rankenos suteikia papildomą atramą delnui.

C: Sukurtas siekiant, kad vaikas daugiau maisto suvalgytų, negu išbarstytų.

Aš galiu! Aš galiu! Aš galiu!

Maistas dažniau atsiduria ant grindų, nei vaiko burnoje? Visi tėvai tai pripažįsta ir dažnai būna nusivylę dėl tokio valgymo bei nerimauja, kad vaikas pavalgo nepakankamai. Ekspertai teigia, kad yra labai svarbu įgauti teigiamą požiūrį į valgymą. Geriausias būdas tai padaryti ­ leisti vaikui valgyti savarankiškai.

“I can” išradėjui, auginančiam du mažus vaikus, kilo idėja kaip palengvinti vaikams valgymo procesą. Daugelis vaikiškų šaukštų netiko, vaikai išpylinėjo maistą, daugiau iškrisdavo ant žemės nei suvalgydavo. Tai buvo varginantis procesas. Turėjau rasti sprendimą ir radau! Taip apie “I Can” šaukšto atsiradimą pasakoja išradėjas.

“I Can” šaukštas turi unikalią pasaulyje patentuotą plokščią vertikalią rankeną, kuri leidžia vaikams geriau laikyti šaukštą ir tuo pačiu metu stimuliuoja motorikos sugebėjimus!

kvadrat_collage grip

Vaikų raidos etapai

6 mėnesiai: Vaikai valgymui naudoja rankas.

9 mėnesiai: Vaikai pradeda imti mažus daiktus naudojant pincetinį paėmimą tarp nykščio ir rodomojo piršto.

12 mėnesiai: “I Can” vysto smulkiosios motorikos įgūdžius ir vaikai gali pradėti valgyti patys, naudojant rankeną, kuri atitinka jų vystimosį lygį.

18 mėnesiai: Vaikai sugeba valgyti naudodami savo vikrumą ir smulkiosios motorikos įgūdžius.

Privalumai

 • Plokščiai vertikali šaukšto laikymo rankena skatina vaiko tikslų (pincetinį) paėmimą; Laikymo rankena ­ nulenkta žemyn, todėl lengviau pasiekti maista lėkštėje;
 • Ant rankenos esantis snapelis suteikia papildomą atramą laikant jį rankoje;
 • Šaukšto dizainas yra sukurtas taip, kad vaikas galėtų lengvai paiimti maistą;
 • Tinka mažiems vaikams;
 • Šaukštelis lengvas, mažas ir ryškių spalvų;
 • Linksmos, gyvūnų figurėles primenančios detalės, daro valgymą viliojančia veikla.

Produkto detalės

saukstas

 • Tinka plauti indaplovėje;
 • Sudėtis: polipropilenas (PP) ir TPE;
 • Sudėtyje nėra BPA ir PVC;
 • Patentuotas dizainas;
 • Atitinka standartą EN 14372. Patvirtintas Intertek ir SGS.

 

 

RAŠYTI KOMENTARĄ