BEABA BABYCOOK – PRIETAISAS, KURĮ PRIVALO TURĖTI KIEKVIENA MAMA

Šiandien noriu pakalbėti apie kūdikių primaitinimo etapą ir jo palengvinimą buityje. Beveik kiekvienuose namuose yra įvairių buitinių prietaisų, kurie padeda sutaupyti laiko ir pastangų, o maisto ruoša gali tapti tikru malonumu. Niekada nepagalvojau, jog vaiko primaitinimas gali tapti toks paprastas, lengvas ir greitas tačiau tam į pagalbą turi atkeliauti BEABA NEO Babycook garintuvas/smulkintuvas.

Galiu drąsiai įvardinti, kad BEABA Babycook, tai – antros moters rankos. Paklausite kodėl? Tai tuoj Jums papasakosiu.

Pirmiausia, aš, asmeniškai, su pirmagimiu negalėdavau pakęsti tų pirmųjų košių virimo, tada trynimo su blenderiu, nukrautų virtuvės saltvirčių. Tas mane visada labai erzino, nes mėgstu idealią švarą ir tvarkingą virtuvę, o spinetelėse irgi kartais pritrūksta vietos viskam. Tad visų pirmą, šis kombainas sužavėjo tuo, jog galėjau atsikratyti keletos nebereikalingų ruošos veiksmų, kurių vietą pakeitė tik vienas prietaisas.

steamBEABA GARINA IR TRINA

Su šiuo aparatu sveikai ir kokybiškai garuose galime pagaminti savo mažyliui maistą. Taip pat, šis kombainas leidžia maistą pagaminti labai greitai, o galiausiai vieno mygtuko paspaudimu paversti jį tyrele ar sriuba, plius išlaikant maisto savybes, vitaminus ir kitą būtiną vertę kūdikiams. Noriu pabrėžti, kad šis modelis (lyginant pvz. su Avent), turi grūdų virimo funkciją. Su papildomu priedu galima pasigaminti ne tik kaip įprasta  – daržoves, mėsą, vaisius, bet ir išvirti grūdus, o juos sumalus – paruošti grūdines košes. Taip pat galima virti makaronus. Paprastai kalbant – jūs per porą minučių pagaminate maistingą, šviežią bei mažyliui tinkantį ir patinkantį maistą (nuo mėsos, iki bulvės, kruopų ir kitų produktų…).

Antra, lyginant su Avent, Beaba turi kitokį virimo principą –  garinimas vyksta per tarpinį sietelį – daržovės verda sausai (palyginimui Avent viskas garinasi viename inde ir tos daržovės lieka “pažliugusios”), todėl su Beaba galima lengvai reguliuoti konsistenciją ar vėlesniuose etapuose pateikti vaikui daržoves kaip garnyrą – prailginamas kombaino tarnavimo laikas. Plius dėl tokio garinimo proceso – lengvesnis mėsinių košių paruošimo procesas, nes galima iš pradžių apvirti tik mėsą ir tą pirmą negerą vandenį nupilti, o paskui ant jos dėti daržoves ir viską virti kartu. Tada susidariusį sultinį galima saugiai naudoti kitame malime.

f6337e2cdadebef149358a8887b534fdKaip naudoju?

Paruošiu norimus produktus, supjaustau gabalėliais, sudedu juos į garinimui skirtą indą. Tuomet, į specialią talpą įpylu atitinkamą kiekį vandens, priklausomai kiek laiko noriu garinti maistą. Kai maistas bus išgarintas, specialus garsinis signalas praneš apie tai. Ir tada, belieka viską suberti į malimo indą ir paspaudus trynimo mygtuką sutrinti iki norimos konsistencijos. Jei malsime trumpiau – maistas bus stambesnis, su gabalėliais, jei malsime ilgiau – sumalsime iki vientisos tyrelės. Ir viskas, kūdikiui maistelis paruoštas!

Pagrindinės savybės:

Konkrečiai aš pasirinkau BEABA NEO modelį, kurio pagrindiniai privalumai – stiklinis indas, metalinis sietelis, gražus, modernus dizainas, lengvai prieinamas ir išvalomas nuo kalkių vandens bakas. Kitos savybės:

  • Garinimo, malimo, šildymo ir atitirpinimo funkcijos;
  • Skirta įvairiam maistui ruošti: daržovėms, žuviai, mėsai;
  • Prietaisas išsijungia automatiškai, apie tai pranešdamas garsiniu signalu;
  • Maistas kaista tolygiai, taip išsaugant jame esančias naudingas medžiagas;
  • Galima garinti kruopas su papildomu indeliu (komplektacijoje nėra)
  • Patentuota unikali garinimo sistema;
  • Itin trumpas maisto gaminimo laikas – vos 15 minučių;
  • Atskiras dalis galima plauti rankomis arba indaplovėje; patį prietaisą valykite minkštu ir drėgnu skudurėliu;
  • Be BPA, švino ir ftalato.

VfRjmUcc1607998112

Pabaigai…

Turbūt kiekvienai mamai yra tekę girdėti ar matyti reklamas apie šiuos garintuvus/trintuvus, tik gal ne visos dar ryžtasi įsigyti ir išbandyti. Tad mes tikrai visu 100proc. galime rekomenduoti ir sakyti TAIP! Tai tas prietaisas, kuris palengvins maisto ruošą, sutaupysite laiko, energijos ir užims tik vieną vietą jūsų virtuvės spintelėje. Tik pačios geriausios rekomendacijos!

Išsamią informaciją ir konsultaciją gausite pas oficialius BEABA atstovus:

 https://www.kinderland.lt

RAŠYTI KOMENTARĄ