KO REIKIA, KAD ODA BŪTŲ SVEIKA?

Puiki oda nekainuoja tūkstančių. Nebūtina bėgti į grožio kabinetus, pirkti brangiausią kosmetiką, pirmiausia pradėkite rinktis tinkamus valgius ir gėrimus, taip natūraliai oda taps sveikesnė. Parduotuvėse gausu maisto produktų, nuo kurių Jūsų oda taps švytinti ir atrodys jauniau. Tiesiog rinkitės daug vitaminų ir mineralų turinčius produktus.

Vitaminas A

Vitamino A gausu pieno produktuose, be to jis labai naudingas ir regėjimui. Valgant jogurtą gauname gyvųjų bakterijų, kurios palaiko gerą ir sveiką virškinimo sistemą.

Vitaminas B

Šio vitamino puikūs šaltiniai yra grūdiniai dribsniai, bananai, pupelės, grybai, vištų krūtinėlės ir lęšiai. Vitaminas B padeda apsisaugoti nuo dermatito, neleidžia lūpoms sutrūkinėti, atsirasti žaizdelėms, išsausėti ar pleiskanoti odai.

Antioksidantai

Uogos, pupelės, šviežios ir džiovintos slyvos turi antioksidantų, kurie padeda sumažinti saulės daromą žalą odai. Vitaminas C yra antioksidantas, kurio gausu citrusiniuose vaisiuose, kiviuose, brokoliuose. Jis taip pat gamina kolageną, kuris sutvirtina odos struktūrą ir padeda palaikyti jos formą.

Puslapiai: 1 2

RAŠYTI KOMENTARĄ