AR GALIMA NAUDOTI KOSMETIKĄ NĖŠTUMO IR ŽINDYMO PERIODU?

Nėštumas yra labai svarbus kiekvienos moters pereinamasis laikotarpis: tuo metu keičiasi pasaulėžiūra, valgomas maistas ir naudojama kosmetika. Atsargiau vertindamos naudojamas medžiagas, su kuriomis susiduria besilaukiančios ir maitinančios mamos, jos mielai keičia savo įpročius dėl kūdikio gerovės – renkasi sveikesnį maistą ir natūralią kosmetiką. Tad šiandien pakalbėkime apie kosmetikos naudojimą nėštumo ir žindymo periodu.

Nėštumo ir žindymo laikotarpis 

Norėdamos užtikrinti savo kūdikių sveiką augimą ir ramią laukimosi patirtį sau, besilaukiančios moterys instinktyviai keičia savo gyvenimo būdą bei naudojamus produktus. Cigarečių bei alkoholio atsisakymas yra akivaizdus, tačiau tai nėra vieninteliai “priešai” būsimos mamos kasdieniame gyvenime.

Atsiranda didesnis sąmoningumas apie sveikesnį, labiau subalansuotą ir lėtesnį gyvenimo būdą. Nepamirškime, kad mamos pienas suteikia visus reikalingus vitaminus bei proteinus augančiam kūdikiui. Ir žinoma, tai nėra vienpusis procesas: mamos piene gali būti ir gerų ir blogų ingredientų.

Kai kurie maisto produktai gali kelti susirūpinimą: nepilnai išvirta mėsa, sūris pagamintas iš neapdoroto, nepasterizuoto pieno, maisto produktai, kuriuose yra didelis cukraus kiekis, skatinantis gestacinį diabetą ir svorio priaugimą ir kt. O kaip dėl kosmetikos produktų?

Hyaluronic Acid LineAr reikia atkreipti dėmesį, kokią kosmetiką naudoti nėštumo ir žindymo periodu? Ar kosmetika gali būti kenksminga?

Kiekvienai moteriai, vertėtų prisiminti, kad kai kurie kosmetikos gaminiai gali sukelti lėtą intoksikaciją organizme. Kodėl? Nes priešingai populiariems įsitikinimams, į odą prasiskverbiančios veikliosios medžiagos nesustoja ties epidermiu, t. y. pirmuoju odos sluoksniu, kuris turėtų „normaliai“ sudaryti barjerą ir užtikrinti apsaugą nuo jų.  Keliuose moksliniuose leidiniuose po atliktų tyrimų buvo teigiama, kad odos priežiūros kremuose esančios molekulės giliai prasiskverbia į dermį (antrasis sluoksnis sudarantis odą), hipodermį (vidinis sluoksnis, kuriame kaupiasi riebalai) ir netgi dar giliau, atsižvelgiant į tai, kad jie vėliau randami kraujyje, šlapime ir motinos piene. Toksikologai jau 1970-aisiais įspėjo visuomenę apie galimą organizmo reakciją į šių cheminių medžiagų kaupimąsi. Tačiau tik 2013 m. Europos Sąjunga galutinai pripažino šį mokslinį faktą.

Kosmetikos sudėtinės dalys, kurių reikia vengti

Visas kūnas gali būti „užterštas“aktyviais ingredientais esančiais kai kuriuose odos priežiūros produktuose. Nepaisant to, kad yra patvirtintos, daugelis medžiagų yra įtariamos kaip endokrininę sistemą ardančios medžiagos.

Kaip dėl jų ilgalaikio poveikio organizmui?

MAGNESIUM RANGE (002)Yra daugybė klausimų bei atsakymų… Besilaukiančių ir maitinančių moterų odos tolerancija patiria didelius pokyčius, padarydama odą jautresnę, reaktyvesnę, reikalaujančią daugiau priežiūros švelniomis odos priežiūros priemonėmis, tokiomis kaip “Novexpert” magnio linija. Sukurdamas barjero efektą, magnis išsaugo epidermio vientisumą ir ramina jautriausius odos tipus. Reguliariai naudojant Hydro-Biotic pienelį su magniu ir Hydro-Biotic veido kremą su magniu, veido oda bus puikiai apsaugota ir sudrėkinta.

Tinkanti kosmetika nėštumo ir žindymo periodu arba kaip nepamiršti savęs

Nors nėštumas ir žindymas jaunų motinų kasdienybėje dažnai sukelia neramumus, jos nėra pasirengusios visiškai atsisakyti grožio produktų. Netgi priešingai, moterys nori rūpintis savimi naudodamos odos priežiūros priemones, kurios yra efektyvios ir saugios.

Tai buvo “NOVEXPERT” kosmetikos kūrėjų tikslas nuo pirmosios dienos! Jie sujungė pažangius tyrimus ir plėtrą, kad biotechnologijos pagalba sukurtų švarius ir naujoviškus odos priežiūros produktus, kuriuos vadina“gyvenimo mokslu”.

Mielės, bakterijos ir fermentai yra naudojami kiekviename kruopščiame procese kuriant mūsų formules. Pavyzdžiui, štai kaip “Novexpert” komanda gamina 100% biologiškai skaidžią gryną hialurono rūgštį, kuri yra identiška savo kopijai natūraliai randamai dermyje. “Novexpert” hialurono rūgšties serumas pasižymi viena aukščiausių hialurono rūgšties koncentracijų pasaulyje, jeigu ne pačia aukščiausia! Veiklioji medžiaga, naudojama daugelyje “Novexpert” veido priežiūros priemonių, garantuojančių lygią ir stangrią odą, pašalins nuovargio požymius bei sumažins raukšlių atsiradimą.

NOVEXPERT gamina odos priežiūros priemones be alergenų ir hipoalergiškas, kurios tinka neščioms moterims ir visiems ieškantiems kitokio pobūdžio kosmetikos prekės ženklo.

Mes tikime, kad kosmetika turi būti kaip maistas, užtikrinanti nepriekaištingą grožį iš 100% natūralių produktų.

Priemonių įsigyti galite čia:

https://www.juara.lt

Logo NOVEXPERT Lab Black - White back

RAŠYTI KOMENTARĄ