TRISH KUFFNER – “KĄ VEIKTI SU MAŽYLIAIS?”

Kūrybiški žaidimai ir darbeliai lavins jūsų mažylį kiekvieną dieną!

Trish Kuffner. Ką veikti su mažyliais? 

Leidykla „Briedis“ skaitytojams pristato praktinių patarimų serijos tėvams „Pabučiuok mane“ naujieną – Trish Kuffner tarptautinį bestselerį „Ką veikti su mažyliais?“

Kai kūdikiui sukanka metukai, jis ima aktyviau tyrinėti aplinką ir pamažu tampa vis savarankiškesnis. Suaugusieji pradeda sukti galvą, kokia veikla užimti mažylį, kad žadimai būtų ne tik įdomūs, įtraukiantys, bet ir lavintų bei skatintų mažylio raidą.

Knygoje „Ką veikti su mažyliais?“ tėvai ir kiti vaiką prižiūrintys asmenys ras daugybę užsiėmimų vaikams nuo vienų iki trejų metų, bet puikiai pritaikomų ir vyresnėliams. Žaisdami ir atlikdami darbelius ne tik smagiai praleisite laiką, bet ir užimsite mažylį įdomia, smalsumą skatinančia, įvairius įgūdžius lavinančia veikla. Svarbiausia, darbelius paprasta atlikti, o jiems reikalingų priemonių nereikės toli ieškoti, pakaks tų, kurių yra namie!

Ši knyga vaikams ir tėvams padės išvengti nuobodulio ilgomis lietingomis dienomis –  pasiūlys mažyliams žaidimų namie, kai nėra galimybių išeiti į lauką, taip pat užsiėmimų virtuvėje bei įvairių rankdarbių. Žaidimai ir darbeliai ugdys matematinius, kalbos bei motorinius įgūdžius, skatins fizinę, psichinę ir emocinę raidą. Be to, knygoje gausu ne tik įvairios prasmingos veiklos su muzika, maistu, vandeniu, bet ir idėjų, kaip nekasdieniškai ir kūrybiškai švęsti šventes bei kuo užimti mažylį ilgai keliaujant automobiliu.

Vaikai yra smalsūs iš prigimties, juos domina įvairi veikla, tačiau svarbiausia – laikas, praleistas kartu žaidžiant ir atrandant pasaulį!

Vertėja Ema Bernotaitė. – Vilnius: Briedis [2017] – 344 p.

RAŠYTI KOMENTARĄ