1

“MAGIŠKAS NAMELIS” – STUDIJA ŠEIMOS ŠVENTĖMS

Labai dažnai pastebime tėvelių klausimus kur švęsti pačių mažiausiųjų gimtadienį, krikštynas ar kitas šventes. Tad nusprendėme paieškoti ir atrasti kažką tokio: „faino“, mielo ir jaukaus patiems mažiausiems pypliukams. Didžiausia pasiūla – “žaidimų kambariai”, bet jie tikrai neatrodo saugūs, o labiau tinkantys vyresniems vaikams, kurie jau tikrai nėra tiek daug priklausomi nuo tėvų. 

Ieškojom ieškojom ir atradom puikią vietą “Magišką namelį”. Tikrai nesumeluosime, “Magiškas namelis” tikrai magiškas. Jame puikiai jausis tiek mažyliai, tiek jų tėveliai. Tad šiandien mes kartu su “Magiško namelio” įkūrėjomis Monika ir Ugne papasakosime apie šią magišką vietą.

Magiška palapinė

  • Šventės gamtoje (privačiuose kiemuose);
  • Palapinė talpina apie 12 žmonių;
  • Palapinė atkeliauja į užsakovų kiemą, padekoruojama, viduje įsikuria desertų stalas, vaikai ten šventės metu linksminasi;
  • Palapinė atspari lietui, o karštą vasaros dieną yra puikus pavėsis.

13873207_1829858133911049_428118364648389118_n

Kaip atsirado “Magiškas namelis”?

Magiško namelio kaip studijos pradžia yra išvažiuojamosios šventės su Magiška palapine (Magic tent), kurias pradėjome organizuoti pora metų atgal. Pasisekimas buvo labai džiuginantis, nes po tamsios žiemos, žmonės buvo išsiilgę gamtos ir mielai savo šventes perkeldavo į  savo privačius kiemus. Magiška palapinė – tai dekoruotas paslaptingas namelis, kuriame jaukiai įsikuria desertų stalas ir vaikų linksmybės. Tai puikiai tinka vaikų gimtadieniams ir krikštynoms paminėti. Per du sezonus surengėme labai daug nuostabių švenčių visoje Lietuvoje, sukaupėme didelę patirtį  dirbdamos su vaikais, prisitaikydamos prie sudėtingų oro sąlygų, žmonių poreikių ir nusprendėme augti.

“Magiško namelio” šventės, erdvė, pramogos

Kadangi ši idėja buvo labai priklausanti nuo sezono, subrendom atsidaryti šeimos švenčių studiją Kauno mieste ir šeimoms pasiūlyti kitokią erdvę šeimos šventėms.  Visų pirma, mes orientuojamės į mažesniųjų vaikų auditoriją iki 5-6 metukų. Studija yra jauki, nedidelė, joje suaugusieji puikiai jaučiasi ir gali atsipalaiduoti, nes mažieji visada gerai matomi, nėra jokių pavojingų atrakcijų (skirtų vyresniems), nėra čiuožyklų, laiptų ir erdvių per kelis aukštus.

15578833_1899813286915533_2092117620216724227_nŠeimos švenčių studija , tai vieta, kurioje paminėti savo gimtadienius gali ir mamos, nes mes nesivadiname  vaikų “žaidimų kambariu”. Erdvė visada stilingai papuošta, pagrindiniai akcentai yra puošnus suaugusiųjų stalas ir desertų zona, o vaikų erdvė apgalvotai padėliota taip, kad studijoje vyktų ir gražios fotosesijos ir šventė, ir vaikų linksmybės.

Žvelgdamos į ateitį ir matydamos, jog Kauno mieste nėra tokio tipo šeimos švenčių studijos (yra arba restoranai, kurie nėra pritaikyti šventei su vaikais arba vaikų žaidimų kambariai, kuriuose galima švęsti tik vaikų gimtadienius), orientuojamės ir į krikštynų šventes. Nuo pavasario mūsų studijoje bus galimybė surengti ir didesnes šventes, kadangi praplėsime puošnaus stalo zoną (šiuo metu susodinimas iki 12 asmenų, o bus galimybė prie dviejų stalų susodinti 19 asmenų).

Taip pat didelis mūsų studijos išskirtinumas, jog pavasarį planuojame įrengti 40 kv.m. privačią ir puošnią terasą, kuri visas šventes perkels į lauką, taip leisdama pasiūlyti užsakovams dar daugiau erdvės ir jaukumo.

Jau minėtoji magiškoji palapinė tęs savo trečiajį sezoną ir šiemet.

Daugiau info: http://magiskasnamelis.lt

Sekite Facebook’e: https://www.facebook.com/magictentsventes/

RAŠYTI KOMENTARĄ