ACTIVE_03_110_mF

KODĖL SVARBU SAUGOTI AKIS NUO SAULĖS ŽALOS?

Optometrijos centro medicinos mokslų daktarė Jolanta Bendorienė primena, jog saulėtomis dienomis svarbu prižiūrėti savo akis ir saugoti jas nuo UV spindulių. Kasdien būnant lauke ir nesisaugojant nuo UV (A) ir UV (B) spindulių galima pažeisti akis. Dėl šios priežasties saulės akiniai žmogui turėtų būti ne tik stiliaus detalė bet ir akių sergėtojas.

Ilgą laiką pabuvus saulėje be saulės akinių ultravioletiniai spinduliai gali pažeisti akies rageną, tinklainę ar lęšiuką. Šios akies dalys nulemia žmogaus regėjimą, tad jas būtinai reikia saugoti. Visada reikia prisiminti, jog svarbiausia saulės akinių funkcija ir yra neleisti saulės šviesai pakenkti akims. Na o, vaikų akys yra ypač jautrios žalingiems saulės spinduliams, o didžiausia žala gali būti padaroma būtent jauname mažiuje. Visi Optometrijos centro saulės akiniai turi filtrą, kuris sulaiko nuo UV (A) ir UV (B) spindulių.

IMG_4607nBendorienė teigia, jog vieni iš kokybiškiausių ir geriausių saulės lęšių yra poliarizuoti lęšiai. Nešiojant saulės akinius su poliarizuotais lęšiais, žmogus jausis komfortiškiau, nes su jais galima matyti ryškesnį ir kontrastingesnį vaizdą be jokio blizgesio. Poliarizuoti lęšiai nepraleidžia jokių šviesos atspindžių nuo horizontalių paviršių: vandens, šlapios kelio dangos, ledo, sniego. Šio tipo akiniai, ypač rekomenduojami vairuotojams, sporto mėgėjams, bei klientams kurie daug laiko praleidžia gamtoje. Saugotis nuo saulės UV spindulių galima stilingai – Optometrijos centras siūlo ne tik aukščiausios kokybės akinius, bet ir atitinkančius apsaugos standartus.

Šiuo metu, Optometrijos centro salonuose vyksta akcija „2 akiniai už 1 kainą“. Atsinaujinkite ir įsigykite naujus saulės akinius, kadangi antri akiniai Jums kainuos vos tik 0.01 eur.! Platus akinių rėmelių ir saulės akinių pasirinkimas nenuvils nė vieno mūsų kliento. Mūsų optikose rasite tokius garsius prekinius ženklus kaip: Ray-Ban, Polaroid, Prada, Gucci, Dolce Gabanna, Saint Laurent, Fendi ir kitus.

Apsilankykite Optometrijos centro salonuose Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Druskininkuose ir išsirinkite savuosius akinius!

Daugiau informacijos apie vykstančią akciją ir optikų kontaktus rasite čia:

www.optometrijoscentras.lt

akiniai

RAŠYTI KOMENTARĄ