iStock-545282314

VAIKIŠKA APRANGA NUO LIETAUS. ARBA KAIP VAIKUS RENGTI RUDENĮ?

Atėjo ruduo, o kartu su juo ir daugybė įvairių sezono pramogų lauke. Daugelis iš mūsų dar prisimena, kaip vaikystėje buvo smagu žaisti lauke lietaus balose, jau nekalbant apie pirmąjį iškritusį sniegą.

Straipsnis1zPopuliarėjant skandinaviškam gyvenimo būdui “nėra blogo oro – tik netinkama apranga”, Lietuvoje vaikai taip pat vis daugiau laiko praleidžia lauke visais metų laikais. Populiarėja tiek lauko darželiai, tiek ėjimas į lauką kasdien, bet kokiu oru. Ne paslaptis, kad ruduo labai permainingas metų laikas, kai per dieną orai gali pasikeisti net keletą kartų: gali šviesti saulė, po kurio laiko staiga pasipilti lietus ar šlapdriba. Bet net ir tokiu oru vaikams lauke būtina praleisti bent 1-2 valandas, taip stiprinant imunitetą ir aktyvinant smegenų veiklą. Svarbiausia, pasirūpinti tinkama apranga! Visgi tėvams dažnai iškyla klausimas, kaip aprengti mūsų mažuosius tokiu permainingu oru. Pagrindinė taisyklė: rudenį rūbai turi būti neperpučiami ir atsparūs drėgmei.

Straipsnis2zKą daryti, kad vaikučiai išliktų lauke sausi ir nesusirgtų?

Vienas iš pagrindinių rudens „Must have“ vaikams – tai lietaus rūbai, kurie tinka ne tik rudeniui, bet ir visiems keturiems metų laikams, ar tai būtų šiltas vasaros lietus, ar žiemos šlabdriba. Prie jų sunkiau kimba purvas, o išsitepus užtenka pakišti po vandeniu ir jie vėl švarūs! Todėl šie rūbai ypač tinka žaidimams lauke: smėlio pilių statymui, čiuožinėjimui nuo drėgnų čiuožyklų, pasivaikščiojimams miške, taškymuisi po balas. Tėvams išleidusiems vaikus į darželį su lietaus rūbais nereikės nerimauti, ar vaikas iš kiemo grįžo sausas, ar jo neperpūtė vėjas.

Renkantis lietaus rūbus svarbiausia atkreipti dėmesį į jų atsparumą drėgmei ir iš ko jie pagaminti. Lietaus rūbai būna dviejų tipų: sukurti „Galon“ arba „Shell“ medžiagų pagrindu.

Shell pagaminti iš kvėpuojančių medžiagų, taigi tinka vaikams kurie daug juda ir yra linkę greitai sušilti. Jie yra atsparūs drėgmei ir vėjui, bet taip pat gali būti naudojami ir saulėtą šiltą dieną.

Shellz

Galon drabužiai – dėl savo unikalaus paviršiaus gali atlaikyti labai didelį kiekį vandens. Jie puikiai tinka, kai lietus stipriai lyja, kai vaikai nori šokinėti po balas ar tiesiog žaisti „purvinus“ žaidimus. Šiuos rūbus pakanka nuplauti po tekančio vandens srove – ir jie vėl švarūs. Medžiaga pasižymi lygiu paviršiumi – tai nešvarumai ne tik lengvai neprilimpa, bet ir lengvai nusivalo.

Galonz

Lietaus rūbai gali būti naudojami netgi beveik ištisus metus – jie neperšlampami, neperpučiami – reikia tik tinkamai pasirinkti apatinį drabužių sluoksnį. Čia reikėtų vadovautis trijų sluoksnių taisykle:

  • Apatinis sluoksnis– išgarinantis drėgmę ir išlaikantis kūną sausą. Geriausiai tam tinka (merino) vilna, bambukas ar šilkas.
  • Tarpinis sluoksnis– šildantis, pagamintas iš vilnos ar fliso.
  • Išorinis sluoksnis– apsaugantis nuo vėjo, drėgmės, kvėpuojantis.

Tiesa, renkantis drėgmei atsparius rūbus būtina atkreipti dėmesį į gamintoją. Tik kokybiškai pagaminti rūbai gali užtikrinti norimas sąvybes. Vienas tokių yra skandinaviškas prekės ženklas Didriksons, kuris turi daugiau nei šimto metų patirtį drėgmei atsparių rūbų gamyboje! Didriksons gali pasiūlyti itin didelį kokybiškų lietaus rūbų ir lietaus pirštinių, žiemos kombinezonų ir žiemos pirštinių asortimentą. Tai vienas iš populiariausių skandinavijos lauko rūbų gamintojų.

“Baby Outlet Vilnius” galite rasti šiuos ir daugiau skandinaviškų lauko rūbų vaikams (Didriksons, Reima, Columbia, Lego wear, Viking). El. parduotuvėje rasite itin populiarius Didriksons ir Reima žieminius kombinezonus, neperšlampančias žiemines pirštines, Columbia pūkinius kombinezonus mažiesiems, mamų išgirtus Viking žieminius batukus. “Baby Outlet Vilnius” prekiauja tik kokybiškais ir pasaulyje pripažintais vaikiškų drabužių gamintojų rūbais. O geriausia žinia – ten tikrai draugiškos kainos!

Rūbus rasite: https://www.babyoutlet.lt/

Daugiau info: https://www.facebook.com/Babyoutletvilnius/

 Galerija:

RAŠYTI KOMENTARĄ