decoracion-paw-patrol-2

SUSIPAŽINKIME, PATALYNĖ VAIKAMS SU SUPER HEROJAIS!

Dažnai mamos diskutuoja, tai kokia turi būti patalynė vaikams? Šiandien labai norėtume atkreipti tėvelių dėmesį, kad kiekvienas pastebėtų ir įsiklausytų į vaiko poreikius. Dažnai patalynę perkame žiūrėdami per savo prizmę. Tačiau paklausę, ko pageidautų mūsų vaikai, čia labai nustebtume! Jie nori miegoti su savo pamiltais, pamėgtais personažais. Tačiau kur tokių patalynių rasti, jog būtų ne tik dailios, bet ir saugios vaiko sveikatai?

4Vaikiška patalynė

Patalynės komplektai vaikams gali būti pačių ryškiausių spalvų ir su įvairiausiais, vaikų pamiltais personažų atvaizdais. Klausimas, kokie jie? Ar pastebite kokius filmukus žiūri jūsų vaikas? Kokius žaidimus ir super herojus renkasi? Tai gali būti nuo visų mergaičių pamiltos Elzos iki berniukų – narsiųjų šunyčių patrulių ar “Cars” personažų. Pasiūlę vaikui pačiam išsirinkti norimą patalynę lengvai nustebsite, kad vaikas mieliau ir lengviau guls į savo lovą su savo pasirinktais patalais. Todėl visada stenkitės rinkti vaikui patalynės komplektą pagal jo pageidavimą ar charakterį.

Dovana – patalynės komplektas vaikams

Ar tinka patalynės komplektas vaikams kaip dovana? Manau, drąsiai galime teigti, jog taip! Žinoma, prieš renkant patalynę, reikėtų žinoti vaiko pomėgius, pasidomėti kokie filmukų herojai yra mėgstamiausi, kokios spalvos vaikui patinka. Taip pat galite apsidairyti po vaiko kambarį, jo interjerą ir įsivaizduoti kokia parinkta patalynė jame tiktų. Išvaizdi, marga, ryškių spalvų – pagyvins kambarį, o vaikui suteiks papildomo džiaugsmo. Tačiau šiais laikais tėvai labai pamėgo ir minimalistį vaiko kambario stilių, tad jei vaiko kambaryje vyrauja juoda/balta – nepirkite per margų patalų.

3Kur galima įsigyti patalynės komplektų su personažais ir į ką dar atkreipti dėmesį?

Mes pačius šauniausius pataliukus su personažais atradome internetinėje parduotuvėje www.TavoSapnas.lt. Čia galima atrasti visų vaikų pamėgtą žuviuką Nemo, “Cars” personažus, “Peppa Pig”, Elzą iš Ledo šalies, šunyčius patrulius ir dar daug kitų… O jei personažai jūsų nedomina, šioje parduotuvėje rasite ir kitokio stiliaus pasirinkimo. Taip pat labai svarbu, jog atkreiptumėte dėmesį į audinio sudėtį! Vaikams geriausia rinkti natūralaus pluošto audinius – medvilnę. Visa TavoSapnas.lt siūloma patalynė atitinka Oeko-Tex 100 kokybės standartus, kas irgi labai svarbu! Oeko-Tex 100 standartas griežtai kontroliuoja kenksmingų medžiagų kiekį tekstilėje. Galėsite būti ramūs – sunkiųjų metalų, formaldehido, pesticidų, aromatinių aminų, fenolių bei kitų kenksmingų priemaišų kiekiai – tikrai neviršys leistinų ribų. Taip pat tiks ir alergiškiems vaikams!

Daugiau informacijos: http://tavosapnas.lt/vaikiski-patalynes-komplektai

RAŠYTI KOMENTARĄ