Merry Christmas and Happy Holidays! Cheerful cute childrens girls opening gifts. Kids wearing pajamas having fun near tree in the morning. Loving family with presents in room.

ORIGINALIOS KALĖDINĖS DOVANOS

Artėja pati nuostabiausia ir labiausiai laukiama šeimų šventė – Kalėdos… Papuošta Kalėdų eglė, spindinčios lemputės ir… Ir, žinoma, dovanos! Pakuoti ir dovanoti dovanas, tikrai smagus procesas, bet iki to tenka nueiti ilgą kelią, sukti galvą ką išrinkti, kur ieškoti dovanų, kur semtis idėjų. Tad šiandien Jums pateiksime pasiūlymų kaip ir ką dovanoti bei pristatysime mūsų kruopščiai atrinktų, originalių dovanų sąrašą.

Gera dovana – misija įmanoma?

Kas gali atsakyti, kokios Kalėdinės dovanos geriausios? Vieniems gal patinka saldžios, kitiems – kvapnios, tretiems – praktiškos, ketvirtiems – linksmos, originalios ir t.t.

Didžiausiu galvosūkiu dažniausiai tampa pačių mažiausių šeimos narių dovanos. Ką naudingo ir prasmingo padovanoti kūdikiui, jei jo tėveliai prašo nedovanoti žaislų? Ką dovanoti dvimečiui ar penkiamečiui? Išrinkti originalias dovanas vaikams dabar jau darosi sudėtinga. Parduotuvių vitrinos nukrautos įvairiausiais daiktais, internetas knibždėte knibžda įdomiausiomis idėjomis, bet kaip išsirinkti originaliausią dovaną, turbūt šis klausimas iškyla nevienam.

Rinkdami dovanėles patiems mažiausiems, visada stenkitės apgalvoti kiekvieną smulkmeną, dovana turi būti unikali ir kruopščiai parinkta, jog būtų tikrai vertinama ir negulėtų spintos lentynoje. Pasitelkite fantaziją, pagalvokite ką šeimos nariai mėgsta ir kas gali nudžiuginti. O jei dovaną renkate ne šeimos nariui, o draugų vaikui ar giminaičiui, visada turite progą paklausti tėvelių kas nudžiugintų jų vaikus ar tiesiog stebėti vaiką, jo pomėgius, stilių ir t.t. Juk geriau padovanoti tai – ko vaikas tikrai nori, nei kažkokį daiktą, kurio vaikutis galbūt net nepanaudos…

Daugelis žmonių šiai dienai galvoja, jog dovanų pirkimas yra per daug sureikšminamas dalykas, tačiau nė vienas nenori gauti tos dovanos, kuri bus visiškai nereikalinga. Todėl ištrinkti tinkamą žaislą, pramogą ar kitokį daiktą dovanų, reikalauja tikrai nemažai pastangų.

Ką rekomenduojame mes?

Visad renkant dovanas, norisi, jog jos būtų tikrai išskirtinės, kokybiškos ar net pagamintos Lietuvoje. Visų pirmiausia, rinkdami dovanas vaikams, atkreipkite dėmesį į vaiko amžių! Neveltui visi žaislai yra suskirstyti pagal amžiaus bei raidos etapus. Jei dovaną renkate naujagimiui ar kūdikiui, niekada neprašausite dovanodami minkštučius, švelnučius pledukus, miego žaisliukus – migdukus, lavinimo žaislus ar netgi fotosesiją! Tai tie daiktai, kurie tikrai bus panaudoti! Daugelis renkasi dovanoti ir drabužėlius, bet su jais šiek tiek atsargiau. Reikia parinkti ne tik tinkamą dydį (geriausia rinkti dydžiu didesnius drabužius), bet ir žinoti mėgstamą stilių. Šiek tiek vyresniems vaikučiams rinkite žaislus, dėliones, konstruktorius, mašinytes ar lėlytes, tokių daiktų turbūt niekada nebus per daug! Bent jau vaikai tikrai taip pasakytų. Na, o vyresnėlius visada nudžiugins pramogos! Gal labai mėgsta kiną, o gal spektakliukus, o gal vilioja kažkokia įdomi sporto šaka, vandens pramogos..? Tad bilietas į tai, bus tikrai puiki dovana.

! Neužmirškite, jog perkant internetu, galite atrasti dar daugiau originalių dalykėlių, sutaupyti laiko, o dovaną gauti tiesiai į namus ar iš kart adresuoti tam – kam ji ir yra skirta. Taip sutaupysite ir laiko, ir jėgų!

Didelis įvairių dovanų pasirinkimas Jums tikrai leis atrasti pačius geriausius sprendimus, ir tikrai galėsite išrinkti tinkamiausią dovaną. 

Tad šiandien, mes norime palengvinti Jums užduotį ir pasiūlyti įvairių dovanų idėjų ir, kas svarbiausia – jos visos originalios ir su „cinkeliu“. Tikrai nesunkiai atrasite tokių dovanų, kurios gali pradžiuginti kiekvieną vaiką ar šeimą. Nedelskite pradėti dovanų pirkimo maratoną, nes nepajusite, kai Šv. Kalėdos pasibels į Jūsų namų duris…

REKOMENDUOJAME!

Damučių grožiui…

damutee

Damute.lt – kas svarbiau – grožis ar protas? Damute.lt sako, kad protas svarbu, bet grožis – irgi. Klientai, pamėgę žaismingus, spalvotus, mielus plaukų aksesuarus, papuošalus, atšvaitus, vyriškas varlytes sako, kad darbai kokybiški, pagaminti su meile ir šiluma. Žavi ir dailūs rankų darbo kvepiantys muilai. Susikurkite dovanų rinkinius vaikams, suaugusiems –  dailiai supakuotus dėžutėse, su mintimi ir gražiais linkėjimais. Geros emocijos – garantuotos!

Daugiau info: https://www.facebook.com/damutelt

————————————————————————————————————————————-

Kvepiantiems namams…

scentetn

Scentent yra aukštos kokybės natūralių aromaterapinių namų, biuro, automobilio kvapų bei žvakių gamintojas. Visi Scentent produktai gaminami rankomis, naudojant ekologišką kvapų bazę, sertifikuotą sojų vašką bei grynus eterinius aliejus. Tokie gaminiai ne tik maloniai kvepia, estetiškai atrodo, bet ir pasižymi puikiomis terapinėmis savybėmis.

Daugiau info: https://scentent.lt

Facebook: https://www.facebook.com/scentent.lt/

————————————————————————————————————————————-

Jaukumui ir šilumai…
monikapa

Moni.Pa – sumegztų ir susiūtų jausmų namai, kuriuose kuriami išskirtiniai, natūralūs ir kokybiški gaminiai – šildantys, raminantys ir dovanojantys šypseną! Jeigu Jūs ilgitės rankomis ir su didele atsakomybe bei meile pagamintų lietuviškų gaminių – įsileiskite mus į savo namus!

Daugiau info: https://www.facebook.com/MoniPa

————————————————————————————————————————————-

Vasaros skoniui…

urbanFoodd

Urbanfood – šeimos sukurtos, Lietuvos ūkininkų užaugintos natūralios, sveikos ir labai skanios kalėdinės dovanos. Urbanfood vasaros skonis kokteiliams, arbatai, salotoms, košėms ir kiekvienam Jūsų patiekalui!

Daugiau info: https://www.urbanfood.lt

Facebook: https://www.facebook.com/urbanfoodlt/

————————————————————————————————————————————-

Namų dekorui…

spadeko

SPA Deko komanda su meile kuria natūralias ir originalias detales, kurios suteiks jaukumo Jums ir Jūsų artimųjų namams. Kai gamta susilieja su fantazija, vaizduote, meile ir kalėdine dvasia – gimsta originalūs, išskirtiniai, vienetiniai kūriniai. Visą tai vyksta SPA Deko studijoje, kurioje rasite: stabilizuotų augalų paveikslus, kalėdines dekoracijas, eglutės žaisliukus ir daug kitų jaukių detalių, kurios sukurs šiltą švenčių laukimą.

Daugiau info: https://www.facebook.com/spadeko.lt/

————————————————————————————————————————————-

Kad mažyliai ir mamytės nesušąltų…
miElii

Mi_Eli – kokios Kalėdos be šiltų ir su meile megztų drabužių? Šiltos bei labai stilingos rankomis megztos kepurytės visos su medvilniniais pamušalais, merino vilnos megztukai, kostiumėliai ir kombinezonai puikiai papuoš ir sušildys ne tik Jūsų mažuosius, bet ir mamytes.

Daugiau info: https://www.facebook.com/mielimezginiai/

————————————————————————————————————————————-

Kad ausytės nesušąltų…buboo

BUBOO – tai kokybė, komfortas ir stilius. Tik išskirtinės kokybės, patogūs ir stilingi rūbeliai vaikams ir mamytėms, kepurės visai šeimai, aksesuarai bei namų dekoras. Sukurta ir pagaminta Lietuvoje su meile Jums. Būk stilingai kitoks su BUBOO!

Daugiau info: https://buboo.eu

Facebook: https://www.facebook.com/buboostyle/

————————————————————————————————————————————-

Šiltiems pojūčiams nuo pirmų dienų…

miegantilapee

Mieganti Lapė siūlo išskirtinio dizaino, rankų darbo daiktus, kurie suteiks šiltus pojūčius nuo pirmų dienų. Pledas – Zuikis turi daug priežasčių atsirasti po eglute: Merino vilnos dėka kūdikis miegos ramiai gryname ore vežimėlyje bei savo lovytėje. Bus išlaikoma komfortiška temperatūra, todėl vaikas neperkais. Pledas yra interaktyvus, padės vystyti smulkiąją motoriką. Leis vaikui susipažinti su kūno dalimis – paprašykite parodyti Jums ausytes bei uodegytę.

Daugiau info: https://www.facebook.com/MiegantiLape/

————————————————————————————————————————————-

Žaismingumui ir praktiškumui…

pagalveles

Pagalveles.lt – personalizuotos, vardinės, su vaikų piešiniais ar nuotraukomis, motyvuojančiomis frazėmis, menininkų darbais, vienspalvės, spalvotos, su kutais ir be jų, minkštos ir švelnios. Pagalvėlės – tai jauki ir praktiška dovana bet kokia proga. Drąsiai dovanokite originalią pagalvėlę, ji tikrai ras savo vietą kiekvienuose namuose.

Daugiau info: www.pagalveles.lt

————————————————————————————————————————————-

Dovanėlės pagal Jūsų norus…

kidsSmile

Kidssmile – tai vienetinių, išskirtinių rūbelių, aksesuarų bei dovanėlių parduotuvė vaikučiams. Užsukę pas mus rasite stilingos aprangos bet kuriai progai, aksesuarų, galvos apdangalų- šalmukų, kepuryčių, galvajuoščių. Taip pat rankų darbo žaisliukų, pledukų, kramtukų iš saugaus silikono, merliukų. Šiuo metu skiriame didelį dėmesį Kalėdoms, tad turime puikių pasiūlymų, vienas jų – 3D figurėlių kūrybinis rinkinukas vaikučiams. Mūsų šūkis – LAIMINGI VAIKAI, LAIMINGI TEVAI, LAIMINGI MES! Užsukite, ir mes aprengsime, patarsime, sukomponuosime dovanas pagal Jūsų norus.

Daugiau info: https://www.facebook.com/kidssmile.lt/

————————————————————————————————————————————-

Su geriausiais linkėjimais…

fukiai

Fukiai GV Beautiful Paper Gifts – išskirtiniai rankų darbo popieriaus gaminiai: atvirukai, kvietimai, albumai ir šventinės dekoracijos. Visos dovanos pagamintos su didžiuliu atsidavimu ir kruopštumu net  pačioms smulkiausioms detalėms. Džiaugiamės galėdami išpildyti kiekvieną kliento pageidavimą, kuriuose tilptų ne tik maža dovanėlė, bet ir linkėjimai iš visos širdies.

Daugiau info: http://fukiai-gv-art.blogspot.lt
Facebook: https://facebook.com/fukiaigv

————————————————————————————————————————————

Žaismingas saldumas…

78670048_767993200364076_690797441762459648_n

Saldžios Spalvos – saldžiausios dovanos Jums ir Jūsų artimiesiems. Tai vieta kur gimsta begalė skanių, natūralių saldumynų. Pirminė mūsų sritis buvo morengai, teminiai, šventiniai įvairiausių formų bei spalvų. Meilė konditerijai auga su kiekviena diena, todėl dabar savo klientams galime pasiūlyti vis didesnį pasirinkimą. Pas mus rasite tortų, keksų, morengų, natūralų naminį zefyrą, lengvą su įvairiais pagardais paukščių pieną. Saldumynai, kuriems nereikia progos!

Daugiau info: https://www.facebook.com/Sspalvos/

———————————————————————————————————————–

RAŠYTI KOMENTARĄ