na

NAUJIENA LIETUVOJE! KOKONAS KŪDIKIAMS – RAMYBĖ IR SAUGUMAS JŪSŲ MAŽYLIAMS

Inovacija ir naujiena Lietuvoje – ortopedinis kokonas kūdikiams. Tai puiki alternatyva senam geram mūsų mamų ir močiučių metodui – suvystymui. Buvimas kokone naujagimį ramina ir padeda išlaikyti fiziologiškai taisyklingą laikyseną.

Ortopedinis kokonas – kas jis toks?

Ortopedinis kokonas buvo išrastas vaikams. Anatominė forma atkartoja kūdikio kūno kontūrus, prie pagrindo yra išlinkimų, šonų ir daugybė kitų ypatybių, kurių dėka vaikas yra kokone tokioje padėtyje, kaip jis buvo motinos gimdoje: nugara šiek tiek suapvalinta, smakras prispaustas prie krūtinės, kojos sulenktos. Šioje pozicijoje būdamas ir jausdamas ribotą erdvę – minkštas kokono sieneles – mažylis greitai nurimsta ir lengviau užmiega. Kūdikis, būdamas kokone, gali būti su mama ir vonioje, ir virtuvėje: kokonas sveria tik 1,8 kg. Jį patogu nešiotis po namus ir į lauką.

Kokono išskirtinumas

  • reguliuojamas putplasčio volelis po kojomis su lipduku, juda vaikui augant;
  • čiužinio užvalkalas pagamintas iš vandeniui atsparaus membraninio audinio, 100% medvilnės;
  • nuimama ekologiška medvilninė paklodė;
  • saugos diržas;

Maxy Kids kokono išmatavimai: 40\69\18 cm, svoris 1,8 kg.

naąKokono pagrindas

Kokonas pagamintas iš Memory Foam – medicininių poliuretano putų. Ši medžiaga geba sekti kūdikio kūno formas. Praleidžia orą, nekaupia anglies dioksido, nealergizuoja, neleidžia daugintis bakterijoms. Jis turi ypatingą formą, užtikrinančią natūralią fiziologinę kūdikio padėtį. Lengvai valomas, nesugeria dulkių. Nepraranda elastingumo iki 20 metų.

Pėdų volelis

Juda kūdikiui augant. Tarnauja kaip ribotuvas, kad vaikas neslystų žemyn. Padeda užimti grupuotą pozą, kaip mamos pilvuke. Tokioje natūralioje padėtyje kūdikiui lengviau atlikti savo didelius ir mažus darbus: atsikratyti dujų, o tai sumažina pilvo diegliukų tikimybę.

Neperšlampama apsauga

Kokono pagrindą patikimai apsaugo vandeniui atsparus čiužinio užvalkalas, kuris yra iš membraninio medvilninio audinio. Čiužinio užvalkalas yra nuimamas, užsegamas užtrauktuku ir lengvai skalbiamas. Membrana pasižymi puikiomis higieninėmis savybėmis ir dideliu stiprumu. Apsaugo nuo dulkių erkučių atsiradimo. Nesiglamžo. Skirtas daugkartiniam skalbimui.

Organinės medvilnės paklodė

Naujagimio odelei didelę reikšmę turi medžiaga ir jos kokybė, su kuria jis liečiasi.

Maxy Kids kokono paklodė yra pagaminta iš 100% organinės medvilnės trikotažo. Audinys yra hipoalergiškas, malonus liesti ir švelnus kūdikio kūnui. Nesukelia dirginimo. Ekologiška medvilnė netrukdo oro mainams ir nesukuria šiltnamio efekto. Tobulos, tiesios siūlės be išsikišusių siūlų. Skirtas daugkartiniam skalbimui.

Platus saugos diržas

Užsegamas tekstiliniu lipduku. Kai į jo vidų patenka siūlai, pūkai, įvairios dalelės, lipdukai veikia toliau ir gerai sujungia elementus, ant kurių jie yra prisiūti.

Nuo kada ir iki kokio amžiaus rekomenduojama naudoti?

Naudoti rekomenduojama nuo gimimo iki 6 mėn.

Kur galima įsigyti kokoną?

Įsygyti Maxy Kids ortopedinį kokoną galite:

www.maxykids.lt/kokonas

n

RAŠYTI KOMENTARĄ