RK-64

VERSLI MAMA: “DI BY DIANA” – KURIU EMOCIJĄ, KURIU JUMS!

Jauna, žavi, kūribinga, svajinga, versli dvynukų ir pauglio mama – Diana. Tokia mūsų šiandienos verslių mamų rubrikos herojė. Nors mados Dianos gyvenime prieš tai nebuvo, tačiau dabar jos kasdienybė sukasi tik kūryboje, siuvime ir madoje. “Di” – tai prekės ženklas, na, o kas po juo slepiasi, kviečiame skaityti, pamatyti ir susipažinti iš arčiau.

Pradėkime viską nuo pradžių ar siuvimas, mada ir kūryba visada buvo Jūsų gyvenime?

Mados mano gyvenime nebuvo, bet mačiau siuvančią mamą ir močiutę. Aš visada buvau kitokia, kūrybinga svajoklė… Ir dabar dar tokia esu. Taip ir patekau į šį kelią. 

RK-7Kaip gimė Jūsų prekės ženklas prekėženklas? Kas labiausiai įkvėpė viso to imtis?

Viskas įvyko labai natūraliai. Prekės ženklas gimė dar tada, kai aš to dar nežinojau ir nesupratau. Mokyklos laikais, visose mano sąsiuvinių paraštėse būdavo prirašinėta “Di”… Aš pasirašinėdavau kaip “Di”, tačiau tuo metu nežinojau, kad tai mano ženklas. Jis tiesiog gimė pats, natūraliai. Tai ir esu aš.

Nenorėjau būti tik mama sėdinti namuose su vaikais ar virtuvėje, jaučiau, kad esu daugiau. Ir taip, prieš penkerius metus, kai pamačiusi dangaus žydrumo mėlyną audinį, pasiuvau laisvalaikio kostiumėlį savo vaikučiams… Po truputį pradėjau kurti, augti ir tą darau iki šiol, su didele meile, atsidavimu ir polėkiu.

Kokį asortimentą klientai gali rasti pas Jus šiuo metu?

Platų. Nuo spalvų iki modelių. Mes labai stengiamės įtikti įmantriausiam skoniui. 

Nepaslaptis, šiuo metu itin populiarūs laisvalaikio kostiumai ir turite tikrai nemažai konkurentų. Koks Jūsų prekės ženklo išskirtinumas, kuo skiriate nuo kitų? 

Kai pradėjau siūti būtent laisvalaikio kostiumus, tuomet buvau viena iš pirmųjų, konkurencijos beveik nebuvo. Dabar jos tikrai daug.

Mes siuvame tą patį, bet mes tokie skirtingi… Kiekvienas mes esame kitoks, vienas – jausmu, kitas – kokybe, dar kitas – kiekybe, braižu, raštais, siūlėmis… Kiekvienas kūrėjas turime tam tikrą savo gerbėjų ratą. Grįžtančius klientus. Kiekvienas spinduliuojame kažkuo kitu.  Aš esu švieselė, nuoširdumas ir švelnumas (taip man sako žmonės), manau, tuo sužaviu kitus. Man be galo svarbu kokybė, aš neužmigčiau naktį pardavusi žmogui nekokybišką gaminį, aš „nechaltūrinu“. Niekada nepalieku nuskriausto kliento. Vis kažką tobuliname, keičiame, tuo ir skiriuosi nuo kitų. Beje, visai netrukus pristatysiu jums kai ką naujo, ir visiškai kitokio nei laisvalaikio kostiumai.

RK-6

Kaip manote, kas yra svarbiausia prieš pradedant kurti nuosavą verslą? 

Idėja. Aiški vizija. Pasitikėjimas savimi. Drąsa. 

RK-16Iš kur semiatės idėjų? 

Tai tiesiog yra jausmas. Aš viską darau iš emocijos. Iš kur jis ateina, aš nežinau… Sunku paaiškinti, tiesiog gimsta galvoje. Atsiranda naujas tikslas, kuris kelia šiurpą ir pabudina smegenis. Tai yra drugeliai pilve.

Pasigirkite savo pasiekimais, pavyzdžiui nuo ko pradėjote ir ko pasiekėte, kur esate šiandien? 

Kas liečia gamybą, pradėjau nuo vieno modelio ir nuo vienos spalvos. Dirbau su audiniu, kokį tuo metu gavau ir turėjau. Nebuvau įsigilinusi į daugelį dalykų… Tobulėjame kas dieną ir modeliuose, ir iškarpose, ir audinių kokybėje. Dabar vos žvilgtelėjusi akies kampučiu galėčiau pasakyti geras tai audinys ar ne. 

Kas Jus labiausiai džiugina šioje veikloje?

Viskas. Aprašyti sunku. Pasikartosiu – tai jausmas. Nuo tobulai gražaus audinio mezgimo iki klientų atgalinio ryšio… Aš dar dabar nežinau kiek aš uždirbu, aš rimtai (šypsosi)! Man tai nėra svarbiausia. Mane tiesiog labai “veža” mano veikla. Tas jausmas, tas užimtumas, kūryba… Ši veikla man yra gyvybiškai svarbi. Tai mano savirealizacija. 

RK-61 (1)Savo veikloje susiduriate su daugybe moterų. Ko vis dėlto jos dažniausiai ieško, į ką labiausiai atkreipia dėmesį?

Moterys tiesiog nori būti gražios, nori atrodyti gražiai ir stilingai. Joms svarbu kokybė.

Auginate dvynukus ir dar esate paauglio mama. Kaip Jums sekasi atrasti aukso viduriuką ir rasti laiko darbui, šeimai bei sau? Ar niekas dėl to nelieka nuskriaustas?

Atvirai pasakius, aš beveik visada nieko nespėju (šypsosi). Visada bėgom, tokia ta verslios mamos kaina (šypsosi). Bet aš nežinau ar norėčiau gyventi kitaip. Kai jau matau, kad viskas visai slysta iš rankų, tiesiog imu ir tą dieną nedirbu! Ir nieko neatsitinka, pasaulis nesugriūva, kitą dieną atidirbu dvigubai. Šeimoje svarbiausia kalbėtis, mes tai ir darome. Visur yra balansas. 

RK-75Kokie Jūsų ateities planai?

Pirmiausia, mano ateities planai išauginti gerus vaikus, įskiepyti jiems pačias geriausias žmogiškas savybes. O kalbant apie darbo planus… Na, jie keičiasi kas dieną… Aš tiesiog gyvenu šia diena, kaip yra sakoma: “Tu planuoji, o Dievulis juokiasi”. Paplanuoja kažkas tai kitas… (šypsosi)

Na ir pabaigai, ko norėtumėte palinkėti kitoms veiklioms, galvojančioms apie nuosavą verslą mamoms/ moterims?

Pasakysiu labai trumpai! Reikia darbštumo ir drąsos, šiuose žodžiuose viskas pasakyta. Jau šiandien pat sugalvokite kažką naujo ir imkitės to įgyvendinimo (šypsosi).

Daugiau info: https://dibydiana.com

Instagram: https://www.instagram.com/dibydiana/

RAŠYTI KOMENTARĄ