komb

KAIP VAIKUI IŠRINKTI TINKAMĄ LAUKO APRANGĄ ŠALTUOJU METŲ LAIKU

Kai termometro stulpelis artėja prie nulio, dauguma mamų pradeda nerimauti ir domėtis vaikiškais žieminiais drabužiais. Prekybos centrų lentynos lūžta nuo plataus vaikiškų rūbelių, skirtų šaltajam metų periodui, pasirinkimo, tačiau kaip neapsigauti ir pasirinkti pačius tinkamiausius, patogiausius ir kokybiškiausius drabužius savo mažyliui. Tad mes kartu su internetinės parduotuvės leliukas.lt vadovu Tomu Urbelioniu pabandysime pateikti pačius svarbiausius patarimus, kaip išrinkti tinkamą aprangą mūsų drėgnoms ir šiek tiek žvarbioms žiemoms bei padovanosime mūsų skaitytojams 15% nuolaidą visoms prekėms su kodu vaikui2017. 

lasie1Vientisas kombinezonas, dviejų dalių kombinezonas, šiltas paltukas ar striukė?

Kai ateina laikas rinktis savo vaikui šiltąjį viršutinį lauko drabužį, dažnai mamos sudvejoja, kas geriausiai tiks jos vaikui. Ko gero, išskirtume šiuos pagrindinius kriterijus į ką vertėtų atkreipti dėmesį: drabužio šilumos palaikymas ir užpildo sudėtis, svoris, audinys, stilius ir, žinoma, kaina. Paltukai ir striukytės dažniausiai vyrauja rudenį bei ankstyvą pavasarį. Daugelis mamų vėlyvo rudens ar žiemos neįsivaizduoja be kokybiškai pasiūtų žieminių kombinezonų. Ko gero, nepameluosime, jog kombinezonai yra šilčiausi ir patogiausi žiemos metu. Tačiau vertėtų atkreipti dėmesį į vaikučio amžių ir rinktis tarp vientiso arba dviejų dalių kombinezonų.

Internetinės parduotuvės leliukas.lt vadovas Tomas teigia, jog iki 2-3 metų vaikus auginančios mamos, dažniausiai renkasi vientisus kombinezonus, o vėliau – dviejų dalių kombinezonus.  Vientisu kombinezonu itin paprasta aprengti kūdikius, be to būsite užtikrinti, jog vaikas nesušals ir niekur neprapūs vėjas. Taip pat vientisus kombinezonus labai rekomenduojama rinktis vaikui pradėjus vaikščioti ir aktyviai judėti, o vaikams ūgtėlėjus jau riktis atskirus – dviejų dalių kombinezonus. Vyresnėliams nesukels didesnių problemų skubių kelionių metu, o mamai bus lengva vaiką nurengti ir aprengti.

710695c_2Šiluma ir patogumas

Vaikai yra labai judrūs, todėl žieminė apranga neturėtų apriboti judesių. Taip pat labai svarbu, jog vaikui nebūtų pernelyg karšta. Leliukas.lt internetinės parduotuvės specialistai pataria tėvams atkreipti dėmesį į medžiagą, aprangos svorį ir užpildą, kuris palaiko reikiamą kūno šilumą. Tad svarbiausia, jog kombinezonai būtų iš neperpučiamo audinio, atsparūs drėgmei ir tinkamo dydžio. Suomiški Lassie by Reima kombinezonai – tikras atradimas mažylių tėvams visame pasaulyje. Tomas teigia, jog šio prekinio ženklo rūbai jūsų vaikui garantuos absoliutų komfortą ir judesių laisvę.

Truputį papasakosime Jums apie šį gamintoją ir apie tai, kodėl Lassie kombinezonai – visada puikus ir teisingas pasirinkimas Jums.

Kodėl Lassie by Reima?

„Lassie“ gaminių dizainas bei gamyba yra paremta suomių kompanijos „Reima“ dešimtmečių patirtimi, kuriant drabužius. Lassie prekinio ženklo istorija, kaip ir beveik visų garsių firmų istorijos, prasideda nuo šeimos istorijos. Praeito šimtmečio viduryje nedideliame vakarų Suomijos miestelyje darbą pradėjo nedidelė šeimos įmonė, gaminanti vaikišką žieminę aprangą. Jau po poros dešimtmečių Lassie kompanija pelnė tėvų ir vaikų meilę bei pripažinimą. Nieko nuostabaus, juk net rūsčios skandinaviškos žiemos sąlygomis mažylį aprengęs „Lassie“ kombinezonu galėjai būti ramus ir užtikrintas, kad vaikas nesušals ir nesusirgs, o svarbiausia, neperšlaps.

Visi kombinezonai  yra funkcionalūs ir lengvai prižiūrimi, o svarbiausia tai, kad leidžia vaikui jaustis komfortabiliai. Visi be išimties „Lassie“ gaminiai yra patikrinti laboratorinėmis sąlygomis.

Kombinezonas Lassie by Reima:

  • Nepralaidus vėjui, bet leidžiantis cirkuliuoti orui iš vidinės pusės.
  • kombinezonas-710714-6962-59baa3d1af12e-500x500Nuimamas gaubtas, nusegamas kailis aplink gaubtą.
  • Elastingi rankogaliai ir kelnyčių apačia. Nuimamos ir elastingos kojų kilpos.
  • Atšvaitas, kad vaikas būtų gerai matomas tamsoje ir išliktų saugus.
  • Sudėtis – viduje slidus poliesteris. Iššorė – 100% PES, membrana – 100% PU.
  • Vandeniui ir purvui atsparus viršutinis sluoksnis. Atsparumas drėgmei – 1000 mm.
  • Patvari medžiaga. Atsparumas trinčiai – 50 000 ciklų su švitriniu popieriumi.
  • Rekomenduojama temperatūra iki – 30 laipsnių.

720713_Ikonėlės

Tinkamas dydis

Be to, reikėtų nepamiršti, kad vaikai gretai auga, todėl perkant kombinezoną svarbu pasirinkti tinkamą dydį. Dažniausiai mamos ieško ir nori įsigyti didesnio dydžio kombinezonus, tačiau to mes tikrai nerekomenduojame. Visų pirma, lauko apranga, jau kaip minėjome anksčiau, turi būti patogi ir nevaržyti vaiko judesių. Jei ji bus dydžiu ar keliais didesnė, vaikui bus itin nepatogu, smuks ir bus labai sunku judėti. Kūdikiams paprastai rekomenduojama pirkti vienai žiemai skirtą kombinezoną, o vyresniesiems, virš 2m. jau galima pirkti ir dydžiu didesnius, jog būtų galima dėvėti ir du sezonus. Jei riksitės Lassie kombinezonus, norime pabrėžti, jog jie yra didinti (maždaug vienu dydžiu).

lassiee

Stilius ir spalvos

Šiais laikais mamos labai atkreipia dėmesį ir į drabužio spalvas bei stilių. Tad Lassie by Reima kombinezonai tikrai pasižymi plačia spalvų ir pasirinkimo gama. Greičiausiai net ir išrankiausia mama atras tai, kas tiks ir patiks jos bei mažylio skoniui. Subtilios ir neįkyrios spalvos, itin mieli paveikslėliai, kurie kombinezonams suteikia žaismingumo ir jaukumo. Leliukas.lt jums gali pasiūlyti labai platų pasirinkimą tiek mergaitėms, tiek berniukams.

Mūsų skaitytojams, su kodu vaikui2017 dovanojame 15% nuolaidą visoms prekėms! Kodas galioja iki gruodžio 2 d.

MES REKOMENDUOJAME! Leliukas.lt parduotuvės atstovai Jums padės išsirinkti ir įsigyti Lassie by Reima kombinezoną palankiausiomis sąlygomis. 

Daugiau informacijos: http://leliukas.lt

RAŠYTI KOMENTARĄ