Girl Holding Christmas Gift

ORIGINALIOS KALĖDINĖS DOVANOS

Artėja pati nuostabiausia ir labiausiai laukiama šeimų šventė – Kalėdos… Šis šventinis laikotarpis visus užburia, bet ko gero nepameluosime, jog patys mažiausieji jų laukia labiausiai. Papuošta Kalėdų eglė, spindinčios lemputės ir… Ir, žinoma, dovanos! Pakuoti ir dovanoti dovanas, tikrai smagus procesas, bet iki to tenka nueiti ilgą kelią, sukti galvą ką išrinkti, kur ieškoti dovanų, kur semtis idėjų.

Ne tik Kalėdoms, bet ir kitoms šeimų šventėms išrinkti originalias dovanas vaikams ir suaugusiems dabar jau darosi sudėtinga. Parduotuvių vitrinos nukrautos įvairiausiais daiktais, internetas knibždėte knibžda įdomiausiomis idėjomis, bet kaip išsirinkti originaliausią dovaną, turbūt šis klausimas iškyla nevienam.

Rinkdami dovanėles patiems mažiausiems, visada stenkitės apgalvoti kiekvieną smulkmeną, dovana turi būti unikali ir kruopščiai parinkta, jog būtų tikrai vertinama ir negulėtų spintos lentynoje. Pasitelkite fantaziją, pagalvokite ką šeimos nariai mėgsta ir kas gali nudžiuginti. O jei dovaną renkate ne šeimos nariui, o draugų vaikui ar giminaičiui, visada turite progą paklausti tėvelių kas nudžiugintų jų vaikus ar tiesiog stebėti vaiką, jo pomėgius, stilių ir t.t.

Daugelis žmonių šiai dienai galvoja, jog dovanų pirkimas yra per daug sureikšminamas dalykas, tačiau nė vienas nenori gauti tos dovanos, kuri bus visiškai nereikalinga, o vaikai irgi ne išimtis. Todėl ištrinkti tinkamą žaislą, pramogą ar kitokį daiktą dovanų, reikalauja tikrai nemažai pastangų.

Ką rekomenduojame mes?

Visų pirmiausia, rinkdami dovanas vaikams, atkreipkite į vaiko amžių! Neveltui visi žaislai yra suskirstyti pagal amžiaus bei raidos etapus. Jei dovaną renkate naujagimiui ar kūdikiui, niekada neprašausite dovanodami minkštučius, švelnučius pledukus, miego žaisliukus – migdukus, lavinimo žaislus ar netgi fotosesiją! Tai tie daiktai, kurie tikrai bus panaudoti! Daugelis renkasi dovanoti ir drabužėlius, bet su jais šiek tiek atsargiau. Reikia parinkti ne tik tinkamą dydį (geriausia rinkti dydžiu didesnius drabužius), bet ir žinoti mėgstamą stilių. Šiek tiek vyresniems vaikučiams rinkite žaislus, dėliones, konstruktorius, mašinytes ar lėlytes, tokių daiktų turbūt niekada nebus per daug! Bent jau vaikai tikrai taip pasakytų. Na, o vyresnėlius visada nudžiugins pramogos! Gal labai mėgsta kiną, o gal spektakliukus, o gal vilioja kažkokia įdomi sporto šaka, vandens pramogos..? Tad bilietas į tai, bus tikrai puiki dovana.

O mes paruošėme jums originalių dovanų sąrašą ir tikimės, jog išrinksite pačias geriausias, įdomiausias ir kokybiškiausias dovanas ne tik artėjančioms šventėms, bet ir kitoms progoms!

REKOMENDUOJAME!

7

Little House studija – originalios, vienetinės tik rankų darbo dovanos Little House parduotuvėje: mamai – šventinė prijuostė, kaimynams – Advento kalendorius,  sesei – žydinti žvakė, močiutei – rankų darbo muilas, skirtukas knygai… Visko neišvardinsi, turime daug bei įdomių dalykų.

Daugiau info: http://shop.littlehouse.lt/


2

Boizis – tai rankų darbo medinės čiuožyklos vaikams, žaislų dėžės. Ieškantiems originalumo, vertinantiems rankų darbą ir be protiškai mylintiems vaikus. Boizio čiuožykla Kalėdų rytą nustebins kiekvieną mažylį ir sukurs atrakciją, sukeliančią daug juoko ir gražių emocijų.

Daugiau info: https://www.facebook.com/boizis/


5

Fotografė Miglė Staškevičienė (Migle Stas Photography)  Kalėdos, tai puikus metas sukurti gražius šeimos prisiminimus. Siūlome pasidovanoti sau ir artimiesiems nuostabų laiką šiltoje ir labai jaukiai papuoštoje fotostudijoje. Fotosesija su artimaisiais – tai neįkainojama dovana. Nuotraukos Jums primins, kaip kinta laikas, kaip auga ir keičiasi vaikai. Kalėdinė fotosesija – šeimos tradicija susiburti kartą metuose prasmingoms akimirkoms įamžinti.

Daugiau info: https://www.facebook.com/miglestas/


1

Osom – lietuviški rūbai vaikams ir ne vaikams. Pagrindinis dėmesys kokybei, patogumui bei išskirtinumui su minimalizmo pojučiu. Asmenškai priimame ir suderiname kiekvieną užsakymą, taip stengdamiesi sukurti draugišką ir šiltą ryšį su savo klientais. Tik viskas, kas geriausia berniukams, mergaitėms ir jų mamoms.

Daugiau info: https://www.facebook.com/osomstyle/


4

TiniMini – išskirtinės kokybės drabužėliai, žaislai, maitinimo reikmenys bei vaiko kambario aksesuarai. Parduotuvėje rasite: ekologiškus rūbelius, tekstilę bei čiulptukus; išskirtinius belgiškus bei švediškus rankų darbo žaislus. Vaikų kambario aksesuarus – palapines, laikrodžius, baldelius, namų kvapus. Taip mat mažylių maitinimą palengvinančius reikmenis ir kramtukus, viskas – aukščiausios kokybės.

Daugiau info: http://tinimini.lt


6

Pari’Pari  APSIRENK NUOTAIKĄ! Vaikų mylimiausi personažai atgimsta magiškomis adatomis sutvertuose ir stebuklingu teptuku palytėtuose PARI rūbeliuose! Lai kiekviena diena nusidažo šypsenomis.

Daugiau info: https://www.facebook.com/parilietuva/


nukug

NUKU KIDS tai mažas šeimos verslas, kuriantis originalius rankų darbo gaminius vaikams. Čia rasite dovanų idėjų ir kūdikiui, ir mažam vaikui. Tokie gaminiai, kaip sūpynės, stalo palapinė – žaidimų namelis, lėlių teatras, kūdikio lavinimo stovelis ir žaidimų kilimėlis – bus ne tik puiki dovana vaikui bet kokia proga, tačiau taip pat palengvins tėvelių kasdienybę. Natūralumas, kokybė irestetika – tai vertybės, kuriomis vadovaujamės, kurdami NUKU KIDS gaminius. 

Daugiau info:  www.facebook.com/nukukidsLT


vilo

Villoeco – internetinė parduotuvė, įsikūrusi Švedijoje ir aptarnaujanti klientus visoje Europoje. Mes labai stengiamės sujungti geriausius grožio, odos priežiūros ir aromaterapijos tiekėjus, kurių produktai butų nepriekaištingos kokybės ir verti savo kainos. Pas mus rasite puikių dovanų tiek vaikams, tiek mamoms, tiek visai šeimai. Mes siūlome kremą nuo peršalimo (tink suaugusiams ir vaikams nuo 3 metų), firminį Florihana difuzorių eteriniams aliejams skleisti ir natūralų kremą vaikams nuo paraudimų, iššutimų, išsausėjimų.

 Daugiau info: www.villoeco.se/lt/


snapeg

SNAPE.LT, tai prekės vaikams, tėvams, namams… Mažiesiems ir didiesiems padykėliams, nenuoramoms ir išdaigininkams! Didžiausią dėmesį skiriame kokybei ir išskirtinumui. Geriausios dovanos gyvena pas Snapę!

Daugiau info: http://www.snape.lt/ 


dalyk

Dalykai – tai internetinė parduotuvė, kurioje vyksta išskirtinai aksominiai dalykai! Parduotuvėje nenuobodu, nes lentynų repertuaras nuolat keičiasi. Kalėdiniam laikotarpiui Dalykai siūlo mamyčių mylimus aksominius bančikus, kuriais savo naujos kolekcijos modeliukus papuošė ir Amile kūrėjai.

Daugiau info: https://www.facebook.com/DALYKAIStore/

RAŠYTI KOMENTARĄ