Merry Christmas and Happy Holidays! Cheerful cute childrens girls opening gifts. Kids wearing pajamas having fun near tree in the morning. Loving family with presents in room.

ORIGINALIOS KALĖDINĖS DOVANOS VAIKAMS

Artėja pati nuostabiausia ir labiausiai laukiama šeimų šventė – Kalėdos… Papuošta Kalėdų eglė, spindinčios lemputės ir… Ir, žinoma, dovanos! Pakuoti ir dovanoti dovanas, tikrai smagus procesas, bet iki to tenka nueiti ilgą kelią, sukti galvą ką išrinkti, kur ieškoti dovanų, kur semtis idėjų. Tad šiandien Jums pateiksime pasiūlymų kaip ir ką dovanoti vaikams bei pristatysime mūsų kruopščiai atrinktų, originalių dovanų sąrašą.

Gera dovana – misija įmanoma?

Didžiausiu galvosūkiu dažniausiai tampa pačių mažiausių šeimos narių dovanos. Ką naudingo ir prasmingo padovanoti kūdikiui, jei jo tėveliai prašo nedovanoti žaislų? Ką dovanoti dvimečiui ar penkiamečiui? Išrinkti originalias dovanas vaikams dabar jau darosi sudėtinga. Parduotuvių vitrinos nukrautos įvairiausiais daiktais, internetas knibždėte knibžda įdomiausiomis idėjomis, bet kaip išsirinkti originaliausią dovaną, turbūt šis klausimas iškyla nevienam.

Rinkdami dovanėles patiems mažiausiems, visada stenkitės apgalvoti kiekvieną smulkmeną, dovana turi būti unikali ir kruopščiai parinkta, jog būtų tikrai vertinama ir negulėtų spintos lentynoje. Pasitelkite fantaziją, pagalvokite ką šeimos nariai mėgsta ir kas gali nudžiuginti. O jei dovaną renkate ne šeimos nariui, o draugų vaikui ar giminaičiui, visada turite progą paklausti tėvelių kas nudžiugintų jų vaikus ar tiesiog stebėti vaiką, jo pomėgius, stilių ir t.t. Juk geriau padovanoti tai – ko vaikas tikrai nori, nei kažkokį daiktą, kurio vaikutis galbūt net nepanaudos…

Daugelis žmonių šiai dienai galvoja, jog dovanų pirkimas yra per daug sureikšminamas dalykas, tačiau nė vienas nenori gauti tos dovanos, kuri bus visiškai nereikalinga, o vaikai irgi ne išimtis. Todėl ištrinkti tinkamą žaislą, pramogą ar kitokį daiktą dovanų, reikalauja tikrai nemažai pastangų.

Ką rekomenduojame mes?

Visad renkant dovanas, norisi, jog jos būtų tikrai išskirtinės, kokybiškos ar net pagamintos Lietuvoje. Visų pirmiausia, rinkdami dovanas vaikams, atkreipkite dėmesį į vaiko amžių! Neveltui visi žaislai yra suskirstyti pagal amžiaus bei raidos etapus. Jei dovaną renkate naujagimiui ar kūdikiui, niekada neprašausite dovanodami minkštučius, švelnučius pledukus, miego žaisliukus – migdukus, lavinimo žaislus ar netgi fotosesiją! Tai tie daiktai, kurie tikrai bus panaudoti! Daugelis renkasi dovanoti ir drabužėlius, bet su jais šiek tiek atsargiau. Reikia parinkti ne tik tinkamą dydį (geriausia rinkti dydžiu didesnius drabužius), bet ir žinoti mėgstamą stilių. Šiek tiek vyresniems vaikučiams rinkite žaislus, dėliones, konstruktorius, mašinytes ar lėlytes, tokių daiktų turbūt niekada nebus per daug! Bent jau vaikai tikrai taip pasakytų. Na, o vyresnėlius visada nudžiugins pramogos! Gal labai mėgsta kiną, o gal spektakliukus, o gal vilioja kažkokia įdomi sporto šaka, vandens pramogos..? Tad bilietas į tai, bus tikrai puiki dovana.

O mes Jums paruošėme originalių dovanų sąrašą ir tikimės, jog išrinksite pačias geriausias, įdomiausias ir kokybiškiausias dovanas ne tik artėjančioms šventėms, bet ir kitoms progoms!

REKOMENDUOJAME!

supuosi-min

Supuosi.lt – tai kokybiškos, saugios ir stilingos sūpynės. Nuo lopšiukų ramiam mažiausių kūdikėlių miegeliui, sūpynių kūdikiams ir vaikams iki hamakų suaugusiems. Na, o kokonai papuoš bet kurį vaiko kambarį, suteikdami vaikystei smagių akimirkų.

Daugiau info: https://www.facebook.com/supuosi.lt/

————————————————————————————————————————————-milky_bubble-min

Milky Bubble Kids – rankų darbo minkšti kamuoliukų baseinai, pagaminti Lietuvoje. Itin kokybiški ir dėmėsį koncentruojantys kamuoliukų baseinai pripildo namus juoko ir geros energijos. Lavina vaiko motoriką, padeda pažinti spalvas, saugiai įsikūrus skaityti knygą. Originali Kalėdų dovana mažiesiems tyrinėtojams.

Daugiau info: https://milkybubblekids.com

Facebook: https://www.facebook.com/milkybubble.lt/

————————————————————————————————————————————-

littlecazy-min

Little Crazy Things – mėgstantiems skandinavišką jaukumą, kuriamos dovanos vaikams bei namams. Rankų darbo išskirtiniai vaikiški aksesuarai, žaislai, veltinio krepšiai, dekoracijos.

Daugiau info: https://www.facebook.com/vaikokambariui/

————————————————————————————————————————————-

double_bubble2-min

Double Bubble – drabužiai ir aksesuarai stilingiems vaikams. Neseniai pristatėme be galo mielas, stilingas ir žavingas rankų darbo kepures mergaitėms, kurias pritaikėme ir šaltajam sezonui – grožis ir šiluma suderinami! Beje, visų kepurių kaspinai išsiima, todėl jas, ypač puoštas segėmis, pamėgo ir mamos! Netrukus pakviesime į savo el. parduotuvę, kurioje rasite dar daugiau įvairių kepurių, drabužių bei aksesuarų – kuprinių, termopuodelių ir kitų mielų smulkmenų.

Daugiau info: https://www.facebook.com/DoubleBubbleLT/

————————————————————————————————————————————-

made4baby-min

MADE4baby – rankų darbo nerti žaislai Jūsų mažyliams. Nertas žaislas taps mažylio geriausiu draugu, paslapčių patikėtiniu, kartu patirs nuostabių nuotykių. Juk žaisliukai yr vaikystė. Tai tikrai ne apgavystė! Juk visi mes kažkadais – buvome mažais vaikais. Maloniai kviečiame apsilankyti, įsigyti ir kitiems papasakoti.

Daugiau info: https://www.facebook.com/MADE4baby.lt/

————————————————————————————————————————————-

mieli-min

Mi_Eli – kokios Kalėdos be šiltų ir su meile megztų drabužių? Šiltos bei labai stilingos rankomis megztos kepurytės visos su medvilniniais pamušalais, merino vilnos megztukai, kostiumėliai ir kombinezonai puikiai papuoš ir sušildys Jūsų mažuosius.

Daugiau info: https://www.facebook.com/mielimezginiai/

————————————————————————————————————————————-
jz_destiny-minnn

JŽ Destiny – tai rankų darbo, natūralios odos papuošalai, aksesuarai, rankinės ir  verslo dovanos. JŽ Destiny vienas iš pagrindinių tikslų patenkinti kiekvieno kliento poreikį, todėl didelį dėmesį skiria klientų poreikių įgyvendinui ir gamybai pagal individualius užsakymus, todėl naujausia šių metų rudens rankinių kolekcija buvo skirta mažosioms madistėms. Pagrindinis dėmesys buvo skirtas sukurti mamos ir vaiko bendrą įvaizdį, pasitelkiant rankinių dizainą ir spalvų gamą.

Daugiau info: https://www.facebook.com/JZ.Destinyaccessories/

————————————————————————————————————————————-

emicrafts-min

EMi Crafts – tik kai tampi mama supranti, kad vaikams labai svarbu jaustis ne tik šiltai, bet ir laisvai, o jei dar ir stilingai… 100% merino vilnos kombinezonai mažyliams su pynėmis ir žaismingomis ausytėmis, sušildys, papuoš ir ištripdys aplinkinių širdis.

Daugiau info: https://www.facebook.com/EMiCraftsLT/

————————————————————————————————————————————-

simo_pagaminta-min

Simo pagaminta – kuria kūdikiams ir vaikams. Viskas rankų darbo, pagaminta su meile – pledukai, patalynė, migdukai, žaislai, natūralios vilnos kojinytės ir kitos mielos smulkmenos. Kalėdoms paruošėme rinkinukus dėžutese, kurias galime išsiųsti tiesiai kam dovana skirta į visus pasaulio kampelius.

Daugiau info: https://www.facebook.com/simopagaminta/

————————————————————————————————————————————-

samoningos_mamos-min

Sąmoningos mamos – visiems puikiai pažįstami sveikatinantys produktai „Baubukas“, „Šalin, ligos!“, „Dantukų fėja“, „Dėdė miegas“ ir kt. šventiniu laikotarpiu padabinti Kalėdinėmis etiketėmis, parduodami atskirai arba dailiai supakuotuose rinkiniuose. Šie kvapnūs pagalbininkai gali tapti daugiau nei įprasta dovana, nes gavėjui ji dovanos džiaugsmą ir teiks naudą tikrai ilgai. Vaiko sveikata, ramus miegas ir emocinė gerovė yra pati didžiausia dovana jo tėvams, tiesa? Tapkite tuo, kuris padovanos tą vertingiausią dovaną!

Daugiau info: https://www.samoningosmamos.lt/produkto-kategorija/dovanu-idejos/

Facebook: https://www.facebook.com/SamoningosMamos/

————————————————————————————————————————————-

snape-min

Snape.lt – kruopščiai atrinktas asortimentas: išskirtiniai daiktai, žaislai, apranga vaikams. Pas Snapę gyvena daug ir įdomių dalykėlių. Čia dovaną rasite net pačiam išrankiausiam mažyliui ir tėvelių skoniui.

Daugiau info: http://www.snape.lt

Facebook: https://www.facebook.com/snape.lt/

RAŠYTI KOMENTARĄ