gera

ORIGINALIOS KALĖDINĖS DOVANOS JAI

Kadangi gruodis – dovanų metas, tad toliau tęsdami temą apie jas, šiandien pakalbėkime apie dovanas JAI. Ką padovanoti brangiai draugei, žmonai, mylimai mamai, sesei ar vaikelio besilaukiančiai kolegei, kurios rodos turi viską? Norisi kažko naujo ir nematyto? Padėsime Jums nepasimesti tarp tokios didelės gausos pasirinkimo, papasakosime kas gali nudžiuginti moteris bei pateiksime mūsų kruopščiai atrinktą originalių dovanų sąrašą.

Apie dovanas

Kas gali atsakyti, kokios Kalėdinės dovanos geriausios moterims? Vienoms gal patinka saldžios, kitoms – kvapnios, trečioms – praktiškos, ketvirtoms – linksmos, originalios ir t.t.

Dovanos moterims gali būti tikrai įvairios, tačiau jas išrinkti tikrai yra nelengva užduotis, kai prekybos centrų lentynos lūžte lūžta nuo įvairaus pasirinkimo. Neužmirškite, jog perkant internetu, galite atrasti dar daugiau originalių dalykėlių, sutaupyti laiko, o dovaną gauti tiesiai į namus ar iš kart adresuoti tam – kam ji ir yra skirta. Taip sutaupysite ir laiko, ir jėgų (ypač aktualu vyrams, kuriems vaikščiojimas po parduotuves kelia begalinį stresą). Nepatingėkite pasidomėti moters pomėgiais, skoniu ar tiesiog tiesiai šviesiai paklausti, kas ją labiausiai pradžiugintų.  Didelis įvairių dovanų pasirinkimas Jums tikrai leis atrasti pačius geriausius sprendimus, ir tikrai galėsite išrinkti tinkamiausią dovaną. 

Tad šiandien, mes norime palengvinti jums užduotį ir pasiūlyti įvairių dovanų idėjų ir, kas svarbiausia – jos visos originalios ir su „cinkeliu“. Tikrai nesunkiai atrasite tokių dovanų, kurios gali pradžiuginti kiekvieną moterį. Nedelskite pradėti dovanų pirkimo maratoną, nes nepajusite, kai Šv. Kalėdos pasibels į jūsų namų duris…

MES REKOMENDUOJAME!

————————————————————————————————————————————-

tknit

T-Knit – tai rankų darbo megztų rūbų prekės ženklas sukurtas tiems, kas vertina klasiką bei lėtą madą. Rankų darbo gaminių neįmanoma pervertinti, nes kiekvienas mezginys yra išskirtinis. O tai savo ruožtu paverčia kiekvieną mūsų klientę unikalia. Mūsų kūrybos moto yra „Be You. Be Unique“. Tad būkite savimi ir būkite unikalios su mumis.

Daugiau info: www.t-knit.com

————————————————————————————————————————————-

differnetwe-min

Different WE – ypač minkšti ir jaukūs vienodi chalatai visai šeimai: ir mažiems ir dideliems. Moterys juos be galo dievina! Personalizuokite juos – sugalvokite žodį ar inicialus, o mes juos išsiuvinėsime.

Daugiau info: https://differentwe.com

Facebook: https://www.facebook.com/differentwe/

————————————————————————————————————————————-

myruby-min

MY RUBY – lietuviškas prekės ženklas, sukurtas iš aistros madai.  Rankų darbo drabužiuose naujausios mados tendencijos derinamos su nesenstančia klasika. Žemės spalvų, klasikinių siluetų gaminiai su moderniomis detalės kuriami moterims, vertinančioms kokybę, patogumą bei norinčioms išsiskirti ir kasdieninius derinius paversti ypatingais.

Daugiau info: https://www.facebook.com/myrubybrand/

————————————————————————————————————————————-

gudo-min

GUDOknitwear – jaukumu ir šiluma dvelkiantys megzti gaminiai. Šalikų jaukumui ir grožiui nelieka abejingi net vyrai, o moterys džiaugiasi jaukiais ir šiltais megztiniais!

Daugiau info: www.gudoknitwear.com

Facebook: https://www.facebook.com/GUDOknitwear/

————————————————————————————————————————————-

samoningos_mamos-min

„Samoningos mamos“ – sveikatai naudingos, malonios ir prasmingos dovanos. Šiais metais stebina plačiu dovanoms tinkamų produktų asortimentu. Aromatingos sojų vaško žvakės (pasirodo jas galima ne tik deginti, bet ir tuo kvepiančiu šiltu vašku lepinti rankų ir pėdų odą), romantiškos levandų žiedų pagalvėlės, Kalėdomis kvepiantis prieskoninių eterinių aliejų mišinys „Žiemos jaukumas“ ir jau kultiniais tapę moteriško grožio ir sveikatos angelai sargai – dangiškai kvepiantis aliejų mišinys „Deivė Demetra“ bei rožių žiedų vanduo. Pavieniai kvapnūs buteliukai ar dailiai supakuotas dovanų rinkinys – renkatės Jūs! Nebyliai priminkite brangioms draugėms skirti daugiau dėmesio ir meilės sau – juk nuo moters, mamos, žmonos laimės indekso priklauso visų kitų šeimos narių laimė, tiesa?

Daugiau info: www.samoningosmamos.lt

————————————————————————————————————————————-

osom-min

Osom Style – stilius mums daug svarbiau už greitą madą. Kokybė, patogumas bei išskirtinumas, tai tikslai, kuriuos visada stengiamės įgyvendinti. Stilingi minimalistiniai sprendimai paverčia mūsų klientes išskirtinėmis. Osom, tai viskas, ko reikia, kad kasdienybė būtų nevaržanti ir stilinga.

Daugiau info: www.facebook.com/osomstyle/

————————————————————————————————————————————-

boomclothes-min

BooM clothes – šilti ir jaukūs, spalvingi ir žaismingi – štai tokie BooM lietuviško prekės ženklo džemperiukai. Šie džemperiukai tiks visiems  – nuo mažo iki didelio žmogučio. Blizgios arba švelnaus zomšo aplikacijos ilgai džiugins tiek Jūsų, tiek kitų žmonių akis. Bombų aplikacijas galima rinktis iš įvairių spalvų blizgaus gliterio arba švelnaus zomšo.

Daugiau info: https://www.facebook.com/Boomclothesclothes/

————————————————————————————————————————————-

codem-min

Code.M papuošalai – minimalistiniai, stilingi ir puikiai dovanai tinkantys aksesuarai. Code.M apyrankių išskirtinumas – žodžiai, išdėlioti pagal Morzės abėcėlę. Tikime, kad papuošalai skirti tiems, kurie žvelgia truputį giliau – tiems, kurie nebijo keliauti su paslaptimi. Mūsų komanda stengiasi užtikrinti greitą reakciją ir dėmesį klientams. Reaguojame į kiekvieno norus ir kaip įmanoma greičiau išsiunčiame užsakymus. Nuoširdumas ir padėka – didžiausia dovana, kurią kas kartą gauname iš klientų.

Daugiau info: https://www.facebook.com/codemjewelry/

 ————————————————————————————————————————————-

vilana-min

Vilana Natural Beauty – produktai gaminami iš geriausių  gamtos suteikiamų natūralių išteklių, skirtų puoselėti kiekvienos moters natūralų grožį. Kiekviename rankų darbo produkte atrasite dalelę šilumos, pasisavintos iš gamtos ir perduodamos Jums. Atraskite iš naujo meilę gamtai ir sau, ir spinduliuokite ją aplinkiniams – dabar ne tik savo mintimis ir poelgiais, bet ir švytinčia, šviežios energijos prisotinta išvaižda. Tikiuosi, kad naudojant šiuos produktus Jūs semsitės ne tik išorinio grožio, bet ir pasitikėjimo savimi.

Daugiau info: http://www.vilananaturalbeauty.lt

RAŠYTI KOMENTARĄ