kaleyann_WatercolorEggs_5-1

KAIP ĮDOMIAI DEKORUOTI VELYKINIUS KIAUŠINIUS?

Velykos – gamtos atbudimo, pavasario džiaugsmo ir linksmybių šventė. Tačiau pas mus Velykų šventė ir marginti kiaušiniai tiesiog neatsiejami. Margutis – svarbiausias Velykų švenčių akcentas. Visi marginame kiaušinius įvairiausiais būdais ir stengiamės nustebinti kitus bei susikurti jaukią šventę. Visiems tėveliams norisi į marginimo procesą įtraukti ir vaikus. Tad atrinkome keletą netradicinių marginimo būdų, kuriuos galite išmėginti ir su savo mažaisiais.

Žaidimas su įprastais kiaušinių dažais

Žaismingų ir įdomių rezultatų galima sulaukti naudojant įprastus kiaušinių dažus. Užteks, jog turėsite pagrindines spalvas, tačiau nebūtina jomis marginti visus kiaušinius iš eilės. Rezultatas gali būti labai įdomus, jei kiaušinį marginsite viena ta pačia spalva. Kaip gauti tokius pereinančių spalvų kiaušinius?

  • easter-egg-decorating-ideas-7-2__605Pagal instrukciją pasigaminkite dažus kiaušiniams ir supilkite juos į nedidelį indą, kuriame tilptų vienas kiaušinis.
  • Įmerkite visą kiaušinį, kad dažai pilnai jį apsemtų ir neilgai palaikius ištraukite – kiaušinis turėtų įgauti švelnų atspalvį.
  • Vėliau, nupilkite šiek tiek dažų į kitą indą ir vėl merkite tą patį kiaušinį į dažus, dabar kiaušinis jau nebus visiškai apsemtas.
  • Kuo daugiau kartų kartosite šiuos veiksmus, tuo daugiau atspalvių papuoš Jūsų margutį.

07-unique-egg-ideas-chalk-fslKreidiniai dažai

Pirmiausia reikia nudažyti margutį Jums patinkančiomis spalvomis. Žinoma, geriausias ir gražiausias efektas, jei kiaušinis bus nudažytas tamsia spalva. Nudažius šiais dažais paviršių, vėliau ant jo galima piešti ar rašyti mokykline kreida (balta ar spalvota). O nepatikus tai ką nupiešėte, tiesiog viską galima nuvalyti drėgna šluoste ir piešti iš naujo. Velykiniai margučiai atrodys tikrai išskirtinai, jei juos taip numarginsite, o ir vaikai be galo mėgsta paišyti spalvotomis kreidelėmis, tad tikrai prisijungs prie kiaušinių marginimo ir turėsite puikų laiką visi kartu.

Lipni juostelė 

Jūs nepatikėsite! Taip, kalbame būtent apie paprastą skaidrią lipnią juostelę! Šios juostelės, ko gero, galima rasti kievienuose namuose, o efektas tikrai vertas dėmesio ir darbo labai nedaug. Trumpai apie pačią dažymo eigą:

Puslapiai: 1 2

RAŠYTI KOMENTARĄ